IRON ANGEL

IRON ANGEL
Мотокультиватор Iron Angel GT 06 Favorite потужністю 7.5 к.с. застосовується для культивації, оранки, боротьби з бур'янами, при зборі врожаю коренеплодів. Культиватор Iron Angel купити радимо для обробки середніх та малих ділянок. Культиватор для картоплі: переваги Мотор стійкий до ..
Бензиновий культиватор Iron Angel GT 09 Favorite потужністю 7.5 к.с. призначений для обробки ґрунту на великих ділянках. Культиватори для городу купити варто, адже з ними Ви виконаєте ряд таких робіт: культивацію, оранку, підготовку ґрунту до посадкових робіт, зберете урожай тощо. Культива..
Бензиновий культиватор Iron Angel GT 11 Favorite потужністю 6.5 к.с. розроблений для роботи на ділянках площею 60 соток. Купити чотиритактний культиватор — означає придбати економну і багатофункціональну модель, яка буде служити в господарстві багато років. Багатофункціональні культи..
Бензиновий культиватор Iron Angel GT 45 потужністю 6 к.с. призначений для підготовки ґрунту до посадкових робіт і для розпушування ґрунтового шару. Культиватор для картоплі купити можна для використання на ділянках різних типів: дачних територія, в садах, паркових зонах та клумбах. Культив..
Побутовий культиватор Iron Angel GT 50 Neo - невід'ємний агрегат в сільському господарстві. Бензиновий двигун потужністю 3.5 к.с. впорається з розпушуванням будь-якого не надто твердого грунту. Купити культиватор в інтернет-магазині - хороша ідея для тих, хто не хоче витрачати багато часу на ..
Бензиновий культиватор Iron Angel GT 60 потужністю 6.5 к.с. — це легке і багатофункціональне обладнання для обробки землі на дачній i садовій ділянці. Культиватори для будинку купити необхідно за те, що при роботі Ви практично не будете прикладати фізичні зусилля. З ними може працювати ..
Бензиновий культиватор Iron Angel GT 90M3 Favorite потужністю 7.5 к.с. призначений для виконання в сільському господарстві найскладніших завдань. Культиватори ручні Iron Angel, купити які Ви можете в цей час, можуть працювати з різним навісним обладнанням. Міні культиватор бензиновий:..
Висоторіз Iron Angel EHS 800 потужністю 800 Вт, ефективно розпилює стовбури молодих дерев і гілки діаметром 190 мм. Висоторіз телескопічний, купити який Ви можете у зручний для Вас час, забезпечить комфортний догляд за живою огорожею, виноградниками, високими деревами. Висоторіз ручний Iro..
Газонокосарка Iron Angel A 4600 by WOLF Garten потужністю 2.86 к.с. призначена для покосу території, площею 8 соток. Бензинові косилки Iron Angel, купити які Ви можете у нас, відносяться до несамохідної техніки. Бензинова газонокосарка: переваги Бензинові косилки Iron Angel обладнані бе..

7336 грн.

В наявності
Газонокосарка бензинова Iron Angel GM 48 потужністю 5 к.с. призначена для догляду за ділянками середньої та великої площі. Самохідна косарка Iron Angel, купити яку ми рекомендуємо всім власникам газону, є потужною і продуктивною садовою технікою — легко скосить бур'яни, різні сорти ..
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3210 потужністю 1000 Вт — це невеликий і зручний агрегат, який в швидкі терміни скосить Всю траву на Вашій ділянці. Газонокосарка електро, купити яку рекомендуємо у нас з офіційною гарантією, дозволяє змінювати висоту скошування (3 регулювання). ..
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3212 потужністю 1200 Вт, допоможе підтримувати Вашу прибудинкову територію, галявину, газон, сад в доглянутому і привабливому вигляді. Газонокосарка електрична, купити яку рекомендуємо для побутового застосування, під час покосу охоплює смугу шириною 320..
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3815 потужністю 1500 Вт відноситься до несамохідної садової техніки. Електричні газонокосилки, купити які можна в будь-який час у нас, найкраще підходять для покосу території площею 200 м.кв. Електро косарки: переваги Мотор асинхронного типу не вим..
Показано з 1 по 16 з 70 (всього 5 сторінок)