Виколотки

Виколотки

Виколотка: як вибрати

Виколотка (вибивач) — це ручний інструмент, який застосовується в якості пристосування для вибивання будь-яких елементів під час виконання слюсарних, теслярських та столярних робіт.

Читати далi
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити виколотку? Про це далі.

виколотка купити

Вибивач: використання

Як правило, виколотка застосовується для вибивання елементів кріплення з різних отворів. Це необхідно, якщо немає можливості видобути кріпильні елементи штатними методами. В якості таких кріпильних елементів можуть бути шпильки, штифти, пробки та заглушки, інші компоненти різних конструкцій.

Вибивач також застосовується при вантажно-розвантажувальних роботах, в яких беруть участь спеціальні пристосування та механізми, наприклад, в суднобудуванні та в процесі експлуатації суден.

Виколотка, яка дещо відрізняється від стандартної, застосовується для вибивання шпильок з болтів, які служать для кріплення канатів та тросів.

виколотка купити

Виколотка: типи

Зовні вибивач є простим стержнем зі сталі, який розділений на 2 виражені області: ударну та робочу. Ударна частина потрібна для прийому на себе всіх ударних навантажень від молотка, тому ця частина потовщена. Робоча частина звужена в кінці та може мати різні форми. Найчастіше наконечник має конічну або циліндричну форми.

З метою видобування пошкоджених та зірваних елементів кріплення, різних заклепок і так далі застосовується циліндрична виколотка. Для роботи з елементами кріплення в конічних отворах використовується, відповідно, конічна виколотка.

Для виконання різноманітних нестандартних завдань застосовується заточена виколотка.

виколотка ціна

Вибивач: матеріал

Вибивач вибирається, виходячи з основного — матеріалу його виробництва. Так, ударні навантаження та взаємодія з різними металевими поверхнями виробів та деталей вимагають від інструменту підвищених надійності та міцності.

Крім простих сталевих інструментів Вам доступні високоміцні інструменти, вироблені з хром-ванадієвої сталі. Завдяки міцністним характеристикам даного сплаву забезпечується довгий період роботи та надійність інструменту.