Екстрактори шпильок

Екстрактори шпильок

Екстрактор болтів: як вибрати

Екстрактор болтів (екстрактор шпильок, знімач болтів) — це ручний інструмент, застосовуваний для вилучення проблемних шпильок, болтів та гвинтів.

Читати далi
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Напевно багато хто стикався з тим, коли кріплення ламається при вкручуванні / викручуванні. У такій ситуації є лише два методи вирішити проблему: висвердлити кріпильний елемент або досить дбайливо, без пошкодження деталі, в якій знаходиться елемент кріплення, витягти останній, використовуючи екстрактор шпильок.

Але як вибрати та купити екстрактор болтів? Про це далі.

купити екстрактор болтів

Екстрактор шпильок: конструкція

Сучасний знімач болтів за принципом роботи нагадує штопор. Так, знімач болтів на одному кінці має гранований клин або ліву різьбу. Екстрактор болтів фіксується в попередньо просвердленому в зламаному елементі кріплення отворі, який проходить по осі елемента кріплення. Коли екстрактор шпильок досягає упору, Ви зможете викрутити елемент кріплення.

Знімач болтів може мати різні габарити, але найбільш популярним є ручний інструмент від М1 до М16.

Конструктивно знімач болтів має такі типи:

  • спіральний екстрактор болтів — є конусом з лівою різьбою, який необхідно вкрутити в кріпильний елемент, заклинити та викрутити елемент кріплення, дуже популярний та ефективний;
  • клиновидний екстрактор шпильок — є клином з гранями, що не вкручується, а забивається в елемент кріплення, провертаючи кріпильний елемент вліво, викручує останній;
  • стержневий знімач болтів — є гранованим стержнем, забивається в кріпильний елемент, заклинюється та провертається гайковим ключем, викручуючи пошкоджений елемент кріплення.

купити екстрактор шпильок

Знімач болтів: підбір

Перед тим, як вибрати та купити екстрактор болтів, уважно придивіться до якості ручного інструменту.

Найбільш важливим є матеріал, з якого виробляється екстрактор шпильок — сталь, яка повинна бути міцною та не крихкою одночасно. В іншому випадку інструмент може просто зламатися під час роботи. Відповідними параметрами володіють декілька типів сталі.

купити знімач болтів

Сьогодні Ви можете купити екстрактор болтів окремо або в складі набору. Коли поломка елемента кріплення одинична, Ви можете купити екстрактор шпильок діаметра, відповідного для конкретного кріплення. Але коли Ви постійно працюєте з елементами кріплення, металами та сталями, рекомендується купити набір ручних інструментів даного типу, який стане в нагоді Вам в багатьох ситуація.