Універсальні гідравлічні знімачі

Універсальні гідравлічні знімачі

Знімач гідравлічний: як вибрати

Знімач гідравлічний — це ручний інструмент, необхідний для демонтажу деталей та елементів, які запресовані в вузлах різного призначення.

Читати далi

У цій категорії немає товарів.

Як правило, знімач гідравлічний застосовується в майстернях та на СТО для знімання підшипників.

У процесі зняття деталей та елементів необхідно докладати значних зусиль, ось чому інструмент обладнаний гідравлічною системою. Оскільки елементи та деталі повинні зніматися без пошкодження та з збереженням їх форм, знімач гідравлічний є незамінним інструментом.

Але як вибрати та купити знімач гідравлічний? Про це далі.

купити знімач гідравлічний

Знімач гідравлічний: конструкція та застосування

Конструктивно знімач гідравлічний складається з опорної платформи для фіксації інструменту щодо демонтованого елемента (затискні кігті, площадка або інші) та гідравлічної системи, що впливає на встановлений опорний шток.

Знімач гідравлічний дає Вам можливість безпечно, зручно та швидко знімати такі елементи та деталі:

 • різні підшипники;
 • шкворні та втулки;
 • шестеренчасті передачі та муфти;
 • колінвали;
 • гальмівні диски і так далі.

купити знімач гідравлічний

Знімач гідравлічний: параметри

Перед тим, як вибрати та купити знімач гідравлічний слід визначити максимальне зусилля, яке дає використовувана гідравлічна система. Так, для використання на СТО цілком можна купити знімач гідравлічний з тиском до 15 т. А ось для демонтажу великогабаритних підшипників рекомендується купити знімач гідравлічний більш високої потужності.

Залежно від конструкції для вибору ручного інструменту слід керуватися такими параметрами:

 • тип насоса — вбудований (знімач гідравлічний більш компактний) або виносний (для робіт зі складними елементами та конструкціями);
 • тип фіксатора — площадка (застосовується у випадках, коли можна висвердлити монтажні отвори) або лапи (встановлення інструменту без порушення цілісності конструкції);
 • метод підвищення тиску в гідроциліндрі — вручну або за допомогою зовнішніх пристроїв, серед яких компресор та гідронасос (швидше створюють необхідний тиск).

купити знімач гідравлічний

Функціональність ряду моделей можна підвищити за допомогою монтажу фіксаторів.

Також вибираючи знімач гідравлічний враховуйте мобільність обладнання. Так, стаціонарний знімач гідравлічний дає можливість демонтувати елементи та деталі після монтажу всієї конструкції, що їх містить в знімач гідравлічний. Мобільний знімач гідравлічний може встановлюватися на ступицю та інші конструкції механізму.

Для контролю прикладеного зусилля використовується вбудований динамометр, завдяки якому запобігає можливість пошкодження деталей та елементів, що знімаються.

знімач гідравлічний ціна

Знімач гідравлічний: використання

Перед тим, як використовувати знімач гідравлічний неодмінно слід ознайомтеся з інструкцією та виконати коректне складання устаткування. Пам'ятайте, що особливу увагу необхідно приділити правильному позиціонуванню штока щодо демонтованої деталі. Для цього знімач гідравлічний обладнаний площадками, затискними кігтями або іншими елементами. Дуже популярними є моделі з трьома лапами, які й виконують роль надійного упору. Пам'ятайте, що налаштування положення штока повинно виконуватися тільки після закріплення лап!

знімач гідравлічний ціна

Далі слід виконувати наступні дії:

 • перевірити міцність фіксації ручного інструменту на демонтованій деталі;
 • за допомогою системи нагнітання робочої рідини створити необхідний для конкретної роботи тиск в циліндрі;
 • під час переміщення штока перевірити його положення щодо демонтованого елемента;
 • контролювати тиск, що діє на демонтований елемент та цілісність демонтованого елемента;
 • після виконання демонтажу шток слід повернути в початкове положення.

Пам'ятайте, що з метою підтримки ручного інструменту в робочому стані слід регулярно перевіряти рівень робочої рідини, час від часу міняти гумові втулки та ущільнювачі в міру їх зносу.

Ні в якому разі не слід перевищувати нормований робочий тиск в гідроциліндрі, застосовуючи під час роботи різні додаткові пристосування!