Знімачі

Знімачі

Знімач: як вибрати

Серед великого різноманіття ручних інструментів слід виділити такий інструмент, як знімач.

Читати далi
Показано з 1 по 26 з 26 (всього 1 сторінок)
Інструмент потрібен для демонтажу деталей та компонентів конструкцій самого різного призначення.

Інтернет магазин Квітка радий запропонувати Вам на вибір такі різновиди даного ручного інструменту:

купити знімач

Знімач підшипників

Ручний знімач підшипників є інструментом, застосовуваним для демонтажу елементів та вузлів різного призначення з щільними натягами та посадками: підшипників та шківів, шестерень та втулок, муфт, фланців та інших деталей.

Інструмент неодмінно застосовується на СТО, в різних ремонтних майстернях, використовується в гаражах і так далі.

купити знімач

Знімач фільтрів

Знімач фільтрів є інструментом, застосовуваним на СТО, в майстернях, гаражах для заміни фільтра авто та під час заміни оливи.

До початку процесу демонтажу масляного фільтра слід точно визначити його розміри та діаметр.

купити знімач

Знімач пружин

Знімач пружин є інструментом, необхідним на СТО, в гаражах, різних майстернях для заміни або проведення ремонту пружин та амортизаторів.

Пам'ятайте, що для виконання таких робіт не слід використовувати самостійно виготовлені пристосування, оскільки стиснута пружина представляє серйозну небезпеку для людини!

купити знімач

Екстрактор болтів

Екстрактор болтів являє собою інструмент, необхідний для витягування зламаних в процесі попередніх робіт болтів, шпильок, гвинтів.

Звичайно, Ви можете висвердлити елемент кріплення, але для дбайливого його видалення без пошкодження деталі та конструкції з цим кріпленням слід використовувати екстрактор шпильок.

знімач ціна

Стріпер

Стріпер є інструментом, використовуваним електромонтажниками та всіма, хто працює з проводкою для акуратної точної зачистки проводів різного діаметру та призначення.

Інструмент безпечний в роботі, дасть Вам можливість запросто та швидко знімати ізоляцію з самих різних проводів.

знімач ціна

Знімач гідравлічний

Знімач гідравлічний являє собою інструмент, необхідний для демонтажу елементів та деталей, запресованих в різних вузлах.

Інструмент незамінний на СТО та дозволить Вам демонтувати підшипники різного призначення, втулки, муфти, шкворні, колінвали, гальмівні диски, шестеренчасті передачі та інші деталі.

знімач ціна

Пам'ятайте, що під час використання будь-якого з перерахованого вище обладнання настійно рекомендується користуватися засобами індивідуального захисту! Також рекомендується перед використанням обладнання уважно ознайомитися з доданими інструкціями! Так, Ви додатково убезпечите себе та захистите людей, що знаходяться поруч, знизивши до мінімуму можливість виникнення травмонебезпечних ситуацій.