Заклепочні пістолети

Заклепочні пістолети

Заклепувальник: як вибрати

Заклепувальник (заклепувальний пістолет, пістолет для заклепок) — це ручний інструмент, який використовується в ході виконання монтажних, ремонтних, оздоблювальних та будівельних робіт для міцного надійного з'єднання між собою різних елементів та деталей.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 32 (всього 2 сторінок)
Заклепувальний пістолет відмінно підходить для з'єднання елементів з таких матеріалів, як деревина, листовий метал, тканина і так далі.

Варто відзначити, що пістолет для заклепок вже давно є перевіреним помічником як домашнього майстра, так і професіонала, також часто використовується в автомобільній, електротехнічній та медичній сферах.

Але як вибрати та купити заклепувальник? Про це далі.

купити заклепувальник

Заклепувальний пістолет: переваги

Пістолет для заклепок має дуже багато переваг, серед яких:

  • просте зручне використання, яке не вимагає особливих навичок та підготовки;
  • можливість створювати міцні, якісні, довговічні з'єднання, які складно зруйнувати механічно, котрим не страшні атмосферні опади та сильний вітер;
  • можна з'єднувати елементи в місцях з утрудненим доступом;
  • з'єднання стійке до сильних вібрацій та перевантажень;
  • доступна ціна як ручного інструменту, так і заклепок.

купити заклепувальник

Пістолет для заклепок: тип

Що стосується конструкції, заклепувальний пістолет буває важільним або кулісним:

  • важільний заклепувальник — зусилля створюється за допомогою важеля, що знаходиться на ручці;
  • кулісний заклепувальник — зусилля створюється за допомогою спеціального шарніра, який нагадує гармошку.

Що стосується виконуваних ручним інструментом операцій, пістолет для заклепок може бути витяжним або різьбовим:

  • витяжний заклепувальник — спочатку в з'єднуваних елементах створюються отвори, потім вони суміщаються та вставляється заклепка, далі Ви натискаєте на ручку інструменту та елементи з'єднуються;
  • різьбовий заклепувальник — спочатку виконуються ті ж дії, що і в попередньому випадку, при стисненні ж заклепки відбувається закручування спеціальної гайки та заклепки сплющується (застосовується для з'єднання тонких елементів).

Також ручні інструменти відрізняються кількістю головок. Наприклад, є моделі, які можуть використовувати 2, 3 та навіть 8 насадок. Такий заклепувальний пістолет є універсальним та підходить для виконання самих різних робіт.

заклепувальник ціна

Заклепувальник: особливості

Крім відмінностей в конструкції, пістолет для заклепок, в залежності від моделі, може працювати з заклепками різних розмірів.

Заклепувальний пістолет може бути одноручним або дворучним. Одноручний заклепувальник більш зручний у використанні, більш мобільний та легкий. Дворучний заклепувальник використовується для створення більшого зусилля, відмінно підходить для створення сталевих з'єднань, з'єднань нержавійки.

Пістолет для заклепок може бути обладнаний поворотними головками, завдяки яким стає ще більш зручно працювати в місцях з утрудненим доступом.

Сучасний заклепувальний пістолет може мати контейнер для збору відходів, завдяки якому стержні не будуть розлітатися навколо під час роботи. Це дозволить виключити можливість травматизму об гострі частини стержнів.

Також пістолет для заклепок може бути обладнаний подовженими ручками, кріпленнями для фіксації змінних насадок і так далі.

заклепувальник ціна

Заклепувальний пістолет: підбір

Перед тим, як купити пістолет для заклепок, слід визначитися зі сферою та частотою використання інструменту.

Необхідно чітко знати, які матеріали буде з'єднувати заклепувальний пістолет. Наприклад, метали, різнотипні сплави, деревина, найрізноманітніші синтетичні матеріали і так далі.

Також необхідно знати товщини та габарити елементів, що з'єднуються. Від цього безпосередньо залежить тип обираних для роботи заклепок. Варто відзначити, що заклепки бувають сталевими, латунними, алюмінієвими, бронзовими, мідними, пластиковими, фосфатованими, поліамідними і так далі.

Вибираючи пістолет для заклепок, необхідно враховувати об’єм майбутніх робіт. Так, для разового використання можна купити заклепувальний пістолет побутового типу, професійний заклепувальник потрібен, якщо роботи проводяться на постійній основі.