Викрутки з бітами

Викрутки з бітами

Викрутка з бітами: як вибрати

Викрутка з бітами (викрутка з бітою, викрутка з насадками) — це поширений ручний інструмент, який використовується багатьма побутовими майстрами та професіоналами в усьому світі: вдома, в гаражі, майстерні, цеху, різних підприємствах, СТО і так далі.

Читати далi
-10%

Vago Набір біт (75 шт) + тримач

Артикул: V66004
Код: 006893

323 грн.292 грн.

Очікується
Показано з 1 по 28 з 28 (всього 1 сторінок)
Викрутка з бітою незамінна навіть на космічних станціях.

Викрутка з насадками дозволить Вам швидко працювати з різними типами кріпильних елементів. Варто відзначити, що біти з даного набору Ви можете використовувати, встановивши їх на шуруповерт або дриль.

Але як вибрати та купити викрутку з бітами? Про це далі.

купити викрутку з бітами

Викрутка з бітою: підбір інструменту

Викрутка з бітами вибирається досить просто. Для початку необхідно визначити, з якими за формами та габаритами елементами кріплення Ви будете працювати. Варто відзначити, що найбільш популярними є кріплення під плоску та хрестоподібну викрутки.

Далі ручний інструмент вибирається за такими критеріями: довжина стержня-тримача, матеріали виробництва ручного інструменту, можливість використання в місцях з утрудненим доступом, зручність роботи, наявність / відсутність реверсу.

купити викрутку з бітами

Довжина стержня-тримача — це відстань від ручки до робочої частини. Дуже довга і дуже коротка викрутка з насадками, як правило, використовується для роботи з кріпленнями, що знаходяться у важкодоступних місцях. Додатково викрутка з бітами, у якій рукоять дуже коротка дає Вам можливість створити більше зусилля під час натискання на торець ручного інструменту (можна працювати навіть з сильно «прикипілими» кріпленнями). Варто відзначити, що стержень може бути двостороннім, наприклад, з одного боку знаходиться бітотримач, а з іншого — телескопічний магніт для зручності діставання кріплень та різних дрібних металевих деталей.

купити викрутку з бітами

Матеріал виготовлення стержня-тримача — це, як правило, інструментальна хромванадієва або хромомолібденова сталь, які є в міру міцними (не погнуться та не тріснуть при роботі), стійкими до корозії та довговічними. Також викрутка з бітою неодмінно повинна бути оцінена візуально — на предмет відсутності зовнішніх дефектів. Матеріал ручки — це, як правило, метал, пластики, гума, комбіновані матеріали або, рідше, деревина. Сьогодні все більш популярна викрутка з насадками, ручка якої є двокомпонентною (виконана за допомогою комбінації матеріалів). Така та гумова рукоять найбільш безпечні та ергономічні, адже не вислизають з долоні, надають захист від ураження струмом і так далі.

купити викрутку з бітами

Можливість використання в місцях з утрудненим доступом. Викрутка з бітами, яка має гнучкий стержень — це унікальна можливість швидко дістатися до кріплення під різними кутами. Але застосування даного ручного інструменту доцільно лише в разі очевидної потреби.

викрутка з бітами ціна

Наявність реверсу. Викрутка з бітою, яка обладнана храповим механізмом (реверсом) дозволить Вам найбільш зручно працювати з будь-якими кріпленнями. Так, Вам більше не доведеться переставляти викрутку, адже її ручка зможе прокручуватися окремо від насадки. Так, роботу можна виконувати значно швидше та зручніше.

викрутка з бітами ціна

Викрутка з насадками: підбір біт

Варто відзначити, що популярними є насадки, які в процесі виробництва намагнічують. Такі насадки відмінно утримують кріплення та дрібні деталі, дозволяють вкручувати кріплення без зайвих зусиль та допомоги другої руки.

викрутка з бітами ціна

Викрутка з насадками — це завжди й вибір типів біт для роботи з кріпленнями, які мають різні шліци (пазові з'єднання). Найчастіше Ви знаєте, як виглядає головка того чи іншого кріплення, знаєте, як повинна виглядати біта під нього, але навіть не уявляєте, як маркується / називається дана біта. Наприклад, хрестовий шліц також називатися Phillips або Філіпс, чи абревіатурою PH, шліц у формі двенадцатикінечної зірки має цілих 4 назви: XZN, Triple square, Spline та SP.

Як правило, даний ручний інструмент на різних сайтах описаний по-різному — кожен застосовує різні назви біт. Більшість з них вірні, але вибрати стає дуже складно.

викрутка з бітами ціна

Ручний інструмент буде підібраний правильно, якщо Ви використаєте нижче вказаний список назв найбільш популярних шліцьових з'єднань:

 викрутка з бітами Clutch або One-way;

 викрутка з бітою Double pin, Spanner або Snake-eye;

 викрутка з насадками HEX, Hex Driver, Hexagon, Ballpoint або Hex socket;

 викрутка з бітами HEX Tamper Resistant або Pin-in-Hex;

 викрутка з бітою Phillips (PH) або Філіпс;

 викрутка з насадками Pozidriv, PZ, Позідрайв, Gross Slot або Supa Driv;

 викрутка з бітами Ribe, RM, Linehead або Polydrive;

 викрутка з бітою Square Head або Robertson;

 викрутка з насадками Slot, SL або Slotted;

 викрутка з бітами Spline, SP, XZN або Triple square;

 викрутка з бітою Torq-Set;

 викрутка з насадками TORX, ТХ, Т або Нexalobular socket;

 викрутка з бітами TORX Tamper Resistant, захищений Torx, Security Т або TR;

 викрутка з бітою Tri-Wing.