Викрутки

Викрутки

Викрутка: як вибрати

Викрутка (викрутки для ремонту) є всім знайомим неймовірно корисним ручним інструментом, який застосовується під час електромонтажу, різних кріпильних та високоточних робіт.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 172 (всього 7 сторінок)
Звичайно, сьогодні Ви можете купити викрутки різного типу та призначення.

Викрутка застосовується професійними майстрами та любителями, без неї не обходяться жодні сервісні центри, цехи та майстерні, СТО, підприємства і так далі.

Кращі викрутки неодмінно випускаються з довговічних якісних матеріалів, є ергономічними та зручними в роботі.

купити викрутку

Інтернет магазин Квітка радий запропонувати Вам на вибір:

купити викрутку

З бітами

Викрутка з бітами є популярним ручним інструментом, застосовуваним практично всіма любителями та професіоналами в усьому світі.

Викрутка з насадками дасть Вам можливість оперативно працювати з будь-якими типами кріплень — все залежить від використовуваних біт.

Варто відзначити, що біти з даного набору Ви можете використовувати, встановивши їх на шуруповерт або дриль.

купити викрутку

Діелектрична

Викрутка діелектрична незамінна у електриків та всіх, хто іноді працює з технікою під напругою і електромережами до 1 кВ. Кожен такий ручний інструмент має особливості, спеціально створений для ефективної роботи та виконання певних завдань.

Для викручування саморізу використовується простий хрестоподібний інструмент, який в ряді випадків можна замінити ножем з відповідним за формою кінчиком. Але при роботах з силовим обладнанням під напругою неодмінно повинна застосовуватися викрутка ізольована.

Не забувайте, що викрутка діелектрична — це спеціалізований ручний інструмент, що не вийде та не слід намагатися замінити різними підручними засобами!

купити викрутку

Реверсивна

Декілька років тому реверсивна викрутка вважалася вузькоспеціалізованим інструментом для професіоналів. Сьогодні ж викрутка з тріскачкою доступна всім, оскільки Ви можете вибрати серед безлічі варіантів, представлених на ринку по цілком доступних цінах. Особливо популярний храпових інструмент з бітами, що є універсальним.

Реверсивна викрутка незамінна при роботі з різними кріпленнями, особливо якщо останні розташовані в місцях з утрудненим доступом. Універсальність інструменту забезпечує його популярність на СТО, в цехах та майстернях, на заводах та підприємствах, у меблевиків, годинникарів та всіх майстрів.

Простий храпових інструмент часто є комплектом, що складається з рукоятки та набору біт.

купити викрутку

Під ключ

Викрутка під ключ застосовується багатьма майстрами, особливо популярна на СТО.

Завдяки використанню в конструкції шестигранного стержня Ви отримуєте можливість використовувати в роботі різні гайкові ключі. Ключі дозволять Вам збільшити обертальний момент, швидше та з меншими зусиллями відкручуючи та закручуючи кріплення.

викрутка ціна

Ударна

Ударна викрутка застосовується монтажниками, ремонтниками, будівельниками, майстрами СТО та іншими для викручування іржавих та прикипілих кріпильних елементів.

Ударно поворотний інструмент дуже схожий на будь-які інші викрутки, але відрізняється від них більшою міцністю та дещо більшими габаритами.

викрутка ціна

Гнучка

Гнучка викрутка дуже популярна, оскільки дає Вам можливість працювати з кріпленнями під різними кутами, в важкодоступних місцях і так далі.

Такий ручний інструмент неодмінно полегшить роботу меблярам, монтажникам, яким нерідко доводиться працювати з кріпленнями в умовах обмеженого простору.

викрутка ціна

Прецизійна

Прецизійні викрутки використовуються під час проведення мікроскопічних та дуже точних робіт з кріпленням, різними деталями та елементами.

Викрутки для точної механіки мають точні тонкі жала, які ідеально підходять під головки різних кріплень, що, безсумнівно, головне в процесі проведення високоточних робіт.

Викрутки для точних робіт незамінні в побуті, використовуються майстрами сервісів по ремонту ноутбуків та ПК, смартфонів та планшетів, телевізорів, фотоапаратів, приставок різного призначення, електроніки та побутових пристроїв, ювелірами, годинникарями і так далі.

викрутка ціна

Індикатор напруги

Індикатор напруги є нез