Змащувальні шприци

Змащувальні шприци

Шприц для змащування: як вибрати

Шприц для змащування (мастильний шприц, шприц змащування ручний) — це ручний інструмент, який використовується для змащення різних агрегатів та вузлів практично будь-яких механізмів, в тому числі авто та сільськогосподарської техніки, верстатів і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Мастильний шприц дозволить Вам якісно та швидко замінити моторне масло (використовується шприц змащування ручний для консистентного мастила), змастити різні підшипники і так далі.

Але як вибрати та купити шприц для змащування? Про це далі.

купити шприц для змащування

Мастильний шприц: типи по приводу та конструкції

Якщо розглядати конструкцію та привід, інструмент буває таких типів як механічний та пневматичний.

Механічний шприц для змащування дуже простий у використанні, адже достатньо лише залити мастило в інструмент та декілька разів натиснути на ручку. Механічний мастильний шприц, в свою чергу, підрозділяється на декілька класів за параметрами: створюваному тиску та об'єму бачка для витратного матеріалу. Значення об’єму вкаже Вам скільки часу Ви зможете змащувати елементи без дозаправки інструменту. Від тиску безпосередньо залежить інтенсивність подачі витратного матеріалу: чим вищий тиск, тим більшою силою буде володіти струмінь витратного матеріалу.

купити шприц для змащування

Пневматичний шприц для змащування підключається до компресора та використовує для роботи стиснуте повітря. В роботі пневматичний шприц змащування ручний зручніший від механічного, оскільки Вам не потрібно докладати ніяких зусиль під час роботи. Пневматичний мастильний шприц часто використовується на СТО. Залежно від моделі пневматичний шприц змащування ручний може мати різні показники швидкості подачі витратного матеріалу та тиску.

купити шприц для змащування

Шприц змащування ручний: типи за методом подачі мастила

Якщо розглядати спосіб подачі мастила, інструмент може бути плунжерним, електричним (акумуляторним), гвинтовим або пневматичним.

Плунжерний шприц для змащування має корпус, який є рухомим щодо трубки, в якій, в свою чергу, знаходиться всмоктувальний елемент та нерухомий поршень. Зважаючи на таку конструкцію знижується кут прокачування важеля. Трубка проходить по корпусу інструменту, один її кінець знаходиться всередині корпусу, на іншому кінці встановлена головка. Кінець інструменту оснащений циліндром високого тиску, в якому знаходяться всмоктувальний та нагнітальний клапани. На головці всього механізму встановлений важільно-плунжерний механізм та наконечник. Так, Ви заливаєте в порожнину корпусу витратний матеріал, потім плунжерний мастильний шприц приводиться в дію: наконечник підходить до маслянки та витратний матеріал подається в циліндр високого тиску. Тепер потрібно натиснути на кнопку та витратний матеріал почне виходити. Варто відзначити, що плунжерний шприц змащування ручний може бути обладнаний різними додатковими пристосуваннями.

купити шприц для змащування

Електричний (акумуляторний) шприц для змащування обладнаний АКБ, від якої інструмент і працює. Акумуляторний інструмент, в залежності від виробника, може мати різні характеристики. Електричний шприц змащування ручний дуже зручний в застосуванні.

шприц для змащування ціна

Гвинтовий шприц для змащування, як правило, застосовується для змащення отворів та різьби. Гвинтовий мастильний шприц обладнаний штуцером з наконечником, який, в свою чергу, має внутрішню різьбу. У корпус інструменту угвинчується болт з поршнем, за рахунок чого і створюється необхідний для роботи тиск.

шприц для змащування ціна

Пневматичний шприц для змащування застосовується для змащування самих різних конструкцій, вузлів та агрегатів. Пневматичний шприц змащування ручний виготовляється в формі пістолета, через який при натисканні на курок починає виходити витратний матеріал.

шприц для змащування ціна

Шприц для змащування: підбір

Перед тим, як вибрати та купити мастильний шприц необхідно визначитися з його основними технічними характеристиками, матеріалом виробництва, якістю всіх деталей та механізмів інструменту.

Якісний шприц змащування ручний повинен володіти приблизно такими характеристиками:

  • приводний тиск — від 2.6 до 10.3 бар;
  • передавальний показник — 40:16;
  • робочий тиск мастильного матеріалу — 414 бар;
  • продуктивність — 0.62 см3 / хід подачі;
  • ємність бачка для мастила — 450 см3;
  • робоча температура — від -20 до +50°С;
  • вага — близько 2 кг.