Кліщі затискні

Кліщі затискні

Затиск ручний: як вибрати

Затиск ручний (кліщі затискні, щипці затискні, кліщі затиск) — це ручний інструмент, який використовується під час проведення ремонтів, монтажів, будівництва, в побуті, майстерні, гаражі, цеху, на СТО і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Кліщі затискні необхідні для швидкого міцного та надійного стиснення та утримання декількох деталей разом, фіксації елемента до опори і так далі. Щипці затискні дають Вам можливість зафіксувати оброблювані елементи, наприклад, для їх наступних заточування, шліфування, нагріву, зварювання і так далі.

Але як вибрати та купити ручний затиск? Про це далі.

купити затиск ручний

Кліщі затискні: особливості

Щипці затискні дозволяють регулювати розмір зіву, можуть мати різні форми затискних губок. Так, кліщі затиск можуть мати такі модифікації:

  • з плоскими широкими губами — для роботи з листовими металами;
  • П-подібні — для робіт при захваті через профіль;
  • з напівкруглими губками — для роботи з елементами циліндричної, круглої та напівкруглої форм;
  • С-подібні — для фіксації елементів нестандартних форм.

купити кліщі затискні

Затиск ручний всередині кожного з вищевказаних модельних рядів різниться за габаритами, розмірами плями контакту, губками.

Кліщі затискні можуть мати ручки з теплоізоляційними накладками.

Покриття корпусу може бути виконано за типом омідніння, фосфатування або хромування. Такі щипці затискні більш стійкі до корозії та пошкоджень, до них не прилипає метал при зварюванні елементів. Також в ряді випадків рекомендується перед роботою нанести на кліщі затиск пасту, лосьйон або будь-яку зварювальну хімію, яка створить на поверхні захисну плівку: розплавлений метал точно не прилипне.

купити щипці затискні

Кліщі затиск обладнані спеціальним затяжним гвинтом, який дає Вам можливість регулювати зусилля затиснення деталей та елементів. Завдяки увігнутій зазубреній поверхні губок Ви можете запросто працювати як з плоскими, так і з округлими елементами та деталями.

Вибираючи даний ручний інструмент, зверніть увагу на якість матеріалів його виконання, міцність затиску, зручність роботи та ергономіку інструменту.