Щипці, затискачі

Щипці, затискачі

Кліщі, щипці, затискачі: як вибрати

Затиск, кліщі та щипці — це ручний інструмент, який точно буде корисний всім монтажникам, будівельникам, зварювальникам, збирачам різних конструкцій і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Ручний інструмент дозволить Вам швидко затиснути деталі, елементи або вироби між собою, притиснути їх до стійок та опор, наприклад, для їх подальшої обробки, зварювання і так далі.

Інтернет магазин Квітка радий запропонувати Вам на вибір такі ручні інструменти даного типу:

купити кліщі, щипці, затискачі

Затиск ручний

Затиск ручний є інструментом, застосовуваним при монтажі, ремонті, на будівництві і так далі для міцного швидкого стиснення та фіксації різних елементів конструкції, деталей, виробів разом.

Щипці затискні дозволять оперативно зафіксувати елементи, наприклад, для подальшого їх заточування, шліфування, зварювання, нагрівання та інших типів обробки.

Щипці затискні обладнані гвинтом, який дозволить швидко фіксувати елементи.

купити кліщі, щипці, затискачі

Затиск зварювальний

Затиск зварювальний являє собою інструмент, який використовується при зварюванні деталей. Затискачі для зварювання дають можливість міцно стиснути між собою деталі, що зварюються та елементи конструкції, що запобіжить деформації та ненавмисним зміщенням останніх під час зварювального процесу та при охолодженні.

Кліщі зварювальні неймовірно зручні в роботи, дозволяють значно полегшити зварювальний процес, запросто пристосовуються до самих різних зварювальних робіт.

Зварювальні кліщі також обладнані гвинтом для оперативної надійної фіксації зварювальних елементів та конструкцій.

цына кліщі, щипці, затискачі

Пам'ятайте, використовуючи даний ручний інструмент під час зварювання, не забувайте користуватися засобами захисту!