Плоскогубці

Плоскогубці

 Плоскогубці: як вибрати

Плоскогубці (пасатижі) — це незамінний ручний інструмент, який використовується при електромонтажних, слюсарних та інших роботах, під час ремонту і так далі.

Читати далi
-16%

Vorel Плоскогубці 180 мм

Артикул: 40042
Код: 077224

58 грн.49 грн.

В наявності
Показано з 1 по 28 з 75 (всього 3 сторінок)
Пасатижі дозволять Вам запросто гнути метали та дріт, лагодити та міняти крани / змішувачі, проводити ремонт розеток, виконувати найрізноманітніші побутові роботи, працювати з кріпленнями різних типів і так далі. Варто відзначити, що одні плоскогубці можуть використовуватися замість цілого набору ключів.

Додатково пасатижі застосовуються для:

  • підтримки елементів та деталей під час проведення монтажів;
  • вилучення зігнутих та вийшовших з ладу кріплень, наприклад, цвяхів, шурупів та гвинтів;
  • очистки проводки від ізоляції;
  • різання (розриву) проводів;
  • придання певних форм деталям та елементам.

плоскогубці ціна

Пасатижі: типи

Плоскогубці з подовженими губками, як правило, застосовуються для міцного захвату елементів та деталей, дають Вам можливість проводити роботи в обмеженому просторі та обмежених умовах.

Електроізоляційні / діелектричні пасатижі застосовуються для захвату та порізки різного по товщині дроту, прокладки кабелів та мереж, монтажі різного електроустаткування. Діелектричні плоскогубці виробляються з особливої інструментальної сталі, проходять процес загартування в оливі та обладнані спеціальними накладками на ручках, завдяки яким можуть витримати дуже високу напругу.

плоскогубці ціна

Переставні плоскогубці використовуються для проведення важких робіт, різних збірок. Переставні пасатижі застосовуються на СТО. Виготовляються ручні інструменти з надміцної загартованої сталі.

Комбіновані пасатижі дозволять Вам швидко захопити та міцно зафіксувати як плоскі, так і круглі деталі та елементи. Також комбіновані плоскогубці можуть різати кабелі великого перерізу, рояльну струну, будь-який дріт.

плоскогубці ціна

Спеціальні плоскогубці потрібні для вирівнювання зрізу скла. Спеціальні пасатижі дають вам можливість акуратно кришити виступаючі шматки скла, не виламуючи останніх.

Складні пасатижі являються багатофункціональними ручними інструментами, можуть включати в себе декілька інструментів різного призначення.

Плоскогубці-качкодзьоби — стануть в нагоді для проведення різного типу складних ремонтних робіт. Пасатижі-качкодзьоби також дозволять Вам працювати в місцях з утрудненим доступом.

купити плоскогубці

Плоскогубці: підбір

Вибираючи пасатижі, спочатку зверніть увагу на матеріал виготовлення робочої частини інструменту. Якісні плоскогубці випускаються тільки з інструментальної сталі.

Дуже добре, коли ручний інструмент має захисне покриття, яке перешкоджає окисленню та передчасному зносу виробу. Є декілька типів даних покриттів:

  • хромування — на поверхню сталі наносять різні сполуки хрому для високого захисту від вологості;
  • оксидування (вороніння) стали — найбільш доступний вид покриття, для нанесення якого інструмент поміщають під струмінь гарячої пари з додаванням спеціальної оливи;
  • покриття цинком — найбільш рідкісний вид обробки, за характеристиками є аналогом хромування.

купити плоскогубці

Ніколи не беріть плоскогубці, зроблені з м'якої або пластичної сталі, якщо інструмент буде використаний для перекушування або витягування цвяхів.

Загартовані ріжучі кромки. Навіть коли самі пасатижі є високоміцними, швидко зношуються їх ріжучі кромки. Як правило, кромки виготовляються із загартованої сталі, але в ряді моделей вони загартовані методом індукції, завдяки чому їх жорсткість суттєво збільшується.

Накладка на рукоятці. Кращими є плоскогубці з прогумованими ручками або бічними вставками з гуми, які виключають вислизання інструменту. Але такі пасатижі не використовуються для робіт в хімічно активних середовищах, оскільки покриття починає швидко руйнуватися. Для робіт в агресивних середовищах використовуються плоскогубці з пластиковими накладками або без накладок на ручках.

купити плоскогубці

Ширина зазорів між губками та між ріжучими кромками. Плоскогубці з шириною зазору між губками до 1 мм — це гарантія точної роботи. Зазор між ріжучими кромками повинен бути не більше 0.01 мм, що дозволяє рукоятям рухатися легко та вільно.

Наявність ізоляції. Якісні пасатижі неодмінно повинні мати хорошу ізоляцію. Навіть в разі, коли Ви не працюєте з електричною проводкою, загартовані кромки та хороша ізоляція можуть в один прекрасний момент врятувати Вам життя, якщо ви натрапите на провід під напругою.

Довжина. Універсальні плоскогубці мають довжину 180 мм, але також є пасатижі довжиною 160, 200 мм і так далі. Від довжини залежить зручність роботи з ручним інструментом, можливість працювати в мсцях з утрудненим доступом.