Сегментні ножі

Сегментні ножі

Сегментний ніж: як вибрати

Сегментний ніж (сегментований ніж, ніж з сегментованим лезом) — це ручний інструмент, який використовується під час побутових, ремонтних, монтажних і будівельних робіт.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 31 (всього 2 сторінок)
Для побутового застосування підійде канцелярський ніж, для інших робіт використовується професійний ніж будівельний (ніж монтажний), який, до речі, також підходить для побутових робіт.

Але як вибрати та купити сегментний ніж? Про це далі.

купити сегментний ніж

 

Сегментований ніж: професійний інструмент

Професійний сегментний ніж виробляється виключно з інструментальної сталі високої якості. Його лезо має кут заточки 59°.

Дуже добре, коли сегментований ніж має маркування GS — міжнародного сертифіката безпеки. Такий ніж з сегментованим лезом точно послужить тривалий час.

Напрямні, по яких переміщається лезо повинні бути зроблені з нержавіючої сталі, що забезпечує міцну фіксацію леза та дає можливість виконувати важкі роботи. Сегментований ніж з гвинтовим фіксатором якраз і потрібен для проведення важких робіт. Для більш простих робіт використовується ніж з сегментованим лезом, який обладнаний механізмом самофіксаціі.

купити сегментний ніж

Професійний сегментний ніж також відрізняється міцною зручною рукояткою, яка випускається зі сталі, ABS-пластика, фыбергласу або еластомеру.

Серед різновидів даного ручного інструменту є спеціалізовані моделі. Такий сегментований ніж, наприклад, відрізняється стійкістю до розчинників та кислот. Також є ніж з сегментованим лезом чорного кольору — лезо випускається з вуглецевої сталі та є особливо гострим і міцним.

Якщо ніж сегментний на рукояті має загострений кінець, він може використовуватися для відкривання банок з ЛФМ, розкриття скотча на коробках, розмітки і так далі.

купити сегментований ніж

Двосторонній сегментований ніж застосовується для проведення високоточних робіт. Його особливість в тому, що Ви можете відколоти сегмент від леза та вставити його з іншого боку інструменту.

У ряді випадків робота виконується настільки інтенсивно, що Ви не можете від неї відволіктись навіть для зміни леза. В цьому випадку Вам знадобиться ніж з сегментованим лезом, який обладнаний вбудованим боксом для лез або спеціальним механізмом автоматичної заміни лез.

купити сегментований ніж

Ряд виробників мають в своїх лінійках вузькопрофесійні моделі, наприклад:

  • для порізки килимів — обладнані направляючою для порізки на різні довжини;
  • для порізки картону — мають регульовану направляючу;
  • універсальні — з регулятором ширини (є шкала) та регульованою направляючою;
  • високоміцні — для порізки з використанням двох рук;
  • кругові — для вирізання отворів діаметром від 70 до 300 мм в картоні, фанері і так далі;
  • подовжені високоміцні — для проведення робіт в місцях з утрудненим доступом місцях.

купити ніж з сегментованим лезом

Пам'ятайте, якісний правильно підібраний ніж з сегментованим лезом забезпечить точну тривалу роботу.

Використовуючи сегментний ніж не забувайте користуватися захисними окулярами та спеціальними рукавичками, щоб запобігти отриманню травм!