Ножі будівельні

Ножі будівельні

Ніж будівельний: як вибрати

Ніж будівельний (ніж монтажний, ніж технічний) — це універсальний ручний інструмент, який неодмінно стане в нагоді всім під час виконання різних побутових, монтажних, ремонтних, будівельних та інших робіт.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 44 (всього 2 сторінок)
Ніж монтажний дозволить Вам швидко та дуже точно розрізати папір, тканину, шпалери, картон, пластик, проводку, гіпсокартон, деревину, покриття для підлоги. Також можна знімати з проводів ізоляцію та проводити інші роботи.

Але як вибрати та купити монтажний ніж? Про це далі.

купити ніж будівельний

Ніж монтажний: лезо

Ніж будівельний може бути оснащений трапецієподібним або сегментованим лезом. Сегментний ручний інструмент, в свою чергу, може мати лезо шириною 9, 18 або 28 мм. Трапецієвидний ручний інструмент підходить для різання матеріалів різної щільності, ніж сегментний — для порізки м'яких матеріалів. Для конкретного типу ручного інструменту підходить лише 1 тип лез! Так, необхідно точно підбирати розміри леза.

Як трапецієподібні, так і сегментовані відламувані леза можуть виготовлятись з різних типів сталі: інструментальної високовуглецевої від CS45 до CS55, сталей типу SK2 та SK5. Ніж монтажний з лезом зі сталі CS застосовується для проведення побутових та професійних робіт. Ніж технічний з лезом з сталей SK є професійним ручним інструментом та служить дуже довго.

купити ніж будівельний

Система автоматичної подачі лез дасть Вам можливість швидко змінити зламане або сточеними лезо практично без припинення роботи.

Контейнер з запасними лезами дозволить Вам швидко міняти леза в процесі роботи. Контейнер також не дозволить розхідникам загубитися — вони завжди будуть під рукою.

купити ніж будівельний

Ніж технічний: направляюча

Ніж будівельний повинен бути обладнаний міцною направляючою з металу. Якщо направляючої немає, ручний інструмент підходить тільки для порізки паперу та картону, тканини.

Направляюча потрібна для підтримки збереження корпусу інструменту та дає можливість різати шаруваті, щільні та міцні матеріали.

купити ніж монтажний

Ніж будівельний: сегменти

Сегментний ніж монтажний дозволить Вам швидко відламати сточений сегмент та висунути новий.

Але, з іншого боку, занадто велика кількість висунутих сегментів — це ризик ненавмисного їх зламу. Як правило, 1 полотно має від 7 до 13 сегментів.

купити ніж монтажний

Ніж монтажний: фіксатор

Ніж технічний може мати одну з декількох систем фіксації лез:

  • автоматична (auto-lock);
  • натисканням (push-lock);
  • закручуванням (twist-lock).

Система фіксації закручуванням є максимально надійною, автоматичний фіксатор — найбільш комфортний в роботі, система фіксації натисненням — це «золота середин» між комфортом роботи та надійністю.

купити ніж монтажний

Ніж технічний: корпус

Ніж будівельний може мати пластиковий або металевий корпус. Пластиковий корпус відрізняється легкістю та зручністю перенесення, але менш ударостійкий, ніж металевий корпус.

Варто відзначити, що як пластиковий, так і металевий корпус можуть мати гумові накладки. Такий ніж технічний не буде вислизати з долоні, при цьому працювати стане куди зручніше.