Універсальні набори інструментів

Універсальні набори інструментів

Універсальний набір інструментів: як вибрати

Універсальний набір інструментів — це набір різних виробів, пристосувань та аксесуарів, які дозволять Вам відремонтувати старе, полагодити зламане, зробити нове.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 30 (всього 2 сторінок)
Набори універсального ручного інструменту неодмінно стануть в нагоді кожному відповідальному господареві, використовуються в цехах та майстернях, на СТО, в гаражах, при будівельних, ремонтних та монтажних роботах. Так, в будинку універсальні набори інструментів у валізі знадобляться, наприклад, для самостійного лагодження зламаних речей та побутової техніки, спорудження поличок, прокладки електропроводки, встановлення сантехніки і так далі.

купити універсальний набір інструментів

Продуманий якісний універсальний набір інструментів має все для виконання ремонту. Професіонали ж добре знають, що набори універсального ручного інструменту відрізняються один від іншого, адже сантехніку необхідно одне, електрику друге, столяру та слюсарю третє. Ось чому перед тим, як купити універсальний набір інструментів, радимо ознайомитися з його особливостями. Знаючи, які бувають універсальні набори інструментів у валізі, Ви зможете вибрати той, який максимально задовольнить всі потреби.

Універсальний набір інструментів відрізняється від звичайного призначенням: він підходить для виконання різнопланових завдань широкого спектра. Варто відзначити, що набори універсального ручного інструменту не завжди підходять для виконання вузькоспеціалізованих завдань, тому Ви можете докупити ручні інструменти, котрих Вам бракує, окремо.

Про те, як вибрати та купити універсальний набір інструментів далі.

купити універсальний набір інструментів

Набори універсального ручного інструменту: типи

Універсальні набори інструментів у валізі, як говорилося вище, бувають різних типів: для авто та СТО, для слюсарів, для столярів, для електриків і так далі.

Універсальний набір інструментів для авто та СТО використовується для профілактики та ремонту самої різної автомобільної та іншої мототехніки. Так, за допомогою даного комплекту Ви можете відгвинчувати та відкручувати різні запчастини, развальцьовувати та міняти деталі, ремонтувати деталі. Такі набори універсального ручного інструменту незамінні як в гаражі, так і на СТО, легко поміщаються в багажнику Вашої машини. Найменший комплект складається з близько 17-20 предметів, найбільший — з 175-180 предметів. Природно, більш універсальним є комплект з більшого числа виробів, який дозволить провести складні ремонти навіть в польових умовах. Великі автомобільні універсальні набори інструментів у валізі містять:

 • торцеві головки;
 • воротки для монтажу та демонтажу головок;
 • комбіновані (ріжково-накидні) ключі;
 • тріскачки;
 • балонні ключі;
 • викрутки;
 • електропроводи;
 • різні перехідники та подовжувачі.

купити універсальний набір інструментів

Універсальний набір інструментів для слюсаря, як правило, має в своєму складі:

 • затискні та губкові пристосування — накидні та трубні ключі, плоскогубці, болторізи, кусачки, кліщі, лещата та струбцини;
 • пильні, ріжучі та ударні пристосування — клупи, труборізи, зубила, ножівки, борідки, ножиці;
 • різьбові пристосування для нарізки нової різьби або відновлення старої — плашки та мітчики, фіксатори;
 • вимірювальні прилади та пристосування для розмітки — транспортири, лінійки, штангенциркулі, циркулі, кутоміри, мікрометри, щупи, кернера або креслярки.

Як правило, слюсарні набори універсального ручного інструменту мають близько 40 предметів. Природно, є і більш місткі комплекти.

купити універсальний набір інструментів

Універсальні набори інструментів у валізі для столярів часто включають від 150 до 160 предметів. Такі комплекти відрізняються один від іншого наявністю того чи іншого інвентарю, але всі вони призначені для роботи з деревиною. Так, універсальний набір інструментів для столяра неодмінно містить:

 • долото;
 • молоток;
 • буравчик;
 • шпунтубель або фальцгебель;
 • зензубель;
 • циклю;
 • навскісник;
 • тесло;
 • горбач;
 • грунтубель;
 • бокорізи;
 • викрутки;
 • шестигранні ключі;
 • торцеві ножі і так далі.

купити універсальний набір інструментів

Набори універсального ручного інструменту для електрика потрібні для проведення різних електромонтажних робіт. Всі предмети з комплекту повинні захищати майстра від удару струмом, тому інструмент, як правило, обладнаний діелектричними вставками та накладками з гуми або пластику. У такому комплекті неодмінно є:

 • плоскогубці;
 • кліщі;
 • бокорізи;
 • пристосування для видалення ізоляції з проводки;
 • тестер;
 • електропаяльник і так далі.

Варто зазначити, що професійні універсальні набори інструментів у валізі можуть налічувати до 70 предметів.

універсальний набір інструментів ціна

Універсальні набори інструментів у валізі: типи інструменту

Універсальний набір інструментів, в залежності від типу, містить різні предмети, які використовуються для робіт з автомобілем, металами, деревиною, електрокабелем і так далі. Але існують і стандартні повністю універсальні предмети, які відрізняються своїми особливостями, але характеризуються загальними деталями. Їх Ви можете придбати і окремо на нашому сайті.

універсальний набір інструментів ціна

Торцеві головки — входять в набори універсального ручного інструменту, потрібні для загвинчування та розгвинчування кріплень, мають різні форми та габарити. Так, є дванадцятигранні та шестигранні головки, головки стандарту «Е» та «SL», універсальні головки. По довжині вони бувають стандартними та подовженими.

Тріскачки — входять в універсальні набори інструментів у валізі, служать для закручування та відкручування різьбового кріплення, за формою інструмент є кільцем з гранями всередині (для захоплення), має ручку. Найбільш універсальна та зручна тріскачка має 72 зуба (грані).

Гайкові ключі — входять в набори універсального ручного інструменту, потрібні для відгвинчування широкого кола кріплень.

Шестигранні ключі — входять в універсальні набори інструментів у валізі, це ключі шестигранного перетину, необхідні для демонтажу та монтажу з використанням шестигранних болтів.

Викрутки — входять в набори універсального ручного інструменту, потрібні для відгвинчування та загвинчування різних різьбових кріплень. Найбільш популярні шліцьові та хрестові викрутки. Також є ударні, реверсивні, Т-подібні викрутки, викрутки з бітами і та далі.

Шарнірно-губковий інструмент — входять в універсальні набори інструментів у валізі, це багатофункціональні вироби, які застосовуються для зняття обтискача та ізоляції, обрізки проводки різного діаметру, відкушування дроту, відкручування та згинання кріплення. Найбільш популярними представниками є кусачки, плоскогубці, кліщі та щипці.

Набори біт (Torx, Hex, Spline, Pozi) — входять в набори універсального ручного інструменту, багатофункціональні насадки, необхідні для проведення робіт з різьбовими з'єднаннями, використовуються на викрутках та шуруповертах.

Також універсальні набори інструментів у валізі містять ряд інших виробів, які Ви також можете придбати окремо на нашому сайті.

універсальний набір інструментів ціна

Універсальний набір інструментів: додаткове оснащення

Універсальний набір інструментів також містять додаткову оснастку, яка застосовується для з'єднання елементів комплекту.

універсальний набір інструментів ціна

Тримачі біт — входять в універсальні набори інструментів у валізі, спеціальні магнітні елементи, які дозволять Вам швидко змінити насадки. Бітотримач кріпиться в патроні та дає можливість миттєво закріплювати насадки.

Кардани — входять в універсальний набір інструментів, потрібні для роботи з багатьма запчастинами.

Воротки — входять в набори універсального ручного інструменту, необхідні для затиску та обертання ряду слюсарних інструментів. Воротки бувають: для затиску інструмента з квадратним хвостиком, для різьбонарізних плашок, гайковий ключ.

Подовжувачі — потрібні для збільшення довжини, наприклад, викрутки. Подовжувачі мають різні довжини та кріплення, тому краще купити універсальні набори інструментів у валізі, де є декілька подовжувачів.

Перехідники (адаптери) — входять в універсальний набір інструментів, дозволять швидко з'єднати на перший погляд несумісні інструменти для забезпечення повноцінної роботи.

Карданні шарніри — входять в набори універсального ручного інструменту, служать для проведення робіт в місцях з утрудненим доступом, для робіт під різними кутами.