Набори ріжкових ключів

Набори ріжкових ключів

Набір ріжкових ключів: як вибрати

З усіх ручних інструментів ключі використовуються найчастіше.

Читати далi
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Так, набір ріжкових ключів (набір ключів ріжкових 6-32 мм, набір гайкових ключів ріжкових) неодмінно повинен бути в будь-якому господарстві: як в міській квартирі, так і в заміському будинку, гаражі. Також набір ключів ріжкових 6-32 мм, який є найбільш універсальним та популярним, неодмінно використовується в майстерні, цеху, на підприємствах, СТО і так далі.

Набори ріжкових ключів складаються з виробів, робочий профіль яких має U-подібну форму, що дає Вам можливість охопити гайку та болт відразу з двох сторін.

купити набір ріжкових ключів

Напевно Вам знайомі випадки, коли болт розташований так, що на нього зверху можна одягнути накидний ключ, або болт просто заіржавів — різних ситуацій досить багато. І в будь-який з них Вас виручить набір ключів ріжкових 6-32 мм.

Варто зазначити, що вироби, що входять в набір ріжкових ключів, багаторазово проходять випробування при екстремальних навантаженнях, випускаються зі сплаву ванадію та хрому або інструментальної сталі.

Не варто забувати, що купити набір ріжкових ключів через інтернет магазин Квітка завжди вигідніше, ніж купувати ключі окремо.

купити набір ріжкових ключів

Набір ключів ріжкових 6-32 мм: переваги

Набір гайкових ключів ріжкових буде потрібен Вам під час виконання великого числа самих різних робіт.

Серед переваг, якими володіє набір ріжкових ключів, універсальність, простота використання, ергономічність, доступність.

купити набір ключів ріжкових

Універсальність. Набір гайкових ключів ріжкових дозволить Вам виконати широким спектр робіт: зібрати різні за складністю конструкції, провести ремонтні роботи і так далі. Що вже говорити, якщо мова заходить про проектуванні систем каналізації, опалення та водопостачання, де набір ключів ріжкових 6-32 мм просто незамінний.

Простота використання. Використовуючи набір гайкових ключів ріжкових Вам більше не потрібно прикладати багато зусиль, щоб відкрутити кріплення, адже досить просто підібрати інструмент відповідного розміру та легко відкрутити кріплення. Оскільки головка кріплення або гайка міцно фіксується інструментом, Вам не варто переживати про її цілісність.

Ергономічність. Вироби, які входять в набір гайкових ключів ріжкових, відрізняються простою конструкцією, мають обтічні форми, не мають гострих граней, зручно лежать в руці. Інструменти дозволять Вам швидко виконувати різні маніпуляції в місцях з утрудненим доступом.

Доступність. Різні комплектації та матеріали виконання інструментів дозволять Вам запросто вибрати відповідний набір ключів ріжкових 6-32 мм. Ціна комплектів залежить як від кількості вхідних в них виробів, так і від виробника та є цілком демократичною, враховуючи той обсяг робіт, які Ви зможете виконувати самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців.

купити набір ключів ріжкових

Вибираючи набір гайкових ключів ріжкових, неодмінно звертайте увагу на такі параметри входять в нього інструментів:

  • товщину сталі, яка визначає міцність інструментів;
  • габарити інструментів, які входять в набір ріжкових ключів.