Набори викруток

Набори викруток

Набір викруток: як вибрати

Набір викруток (набір викруток з бітами) — це ручні інструменти, які неодмінно є в будь-якій квартирі, будинку, гаражі, майстерні, цеху, на підприємстві, в автосервісі і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 72 (всього 3 сторінок)
Набір викруток — це універсальні інструменти, без яких не обійтися в самих різних ситуаціях.

купити набір викруток

Сьогодні набір викруток має дуже багато різновидів. Так, інтернет магазин Квітка пропонує Вам купити:

  • набір викруток з бітами;
  • набір ударних викруток;
  • набір викруток діелектричних;
  • набір прецизійних викруток (набір викруток для точних робіт, набір викруток для точної механіки, набір викруток для телефонів, набір викруток для ноутбука, набір викруток для ПК);
  • набір Т подібних викруток;
  • набір викруток для ремонту і так далі.

купити набір викруток

Пам'ятайте, що нормальні якісні інструменти виготовляються із високоякісної сталі або різних міцних сплавів. Вельми часто використовується воронована сталь, хроммолібденовий сплав. Крім металу для основи виробу важливою є й ручка. Так, ручка може виготовлятись, наприклад, з діелектричного матеріалу, завдяки чому Ви зможете використовувати інструмент в струмоведучих мережах. Варто відзначити, що більшість таких виробів підходять для роботи під напругою не вище 1 кВ, про що свідчить відповідний напис.

Про те, як вибрати та купити набір викруток, далі.

купити набір викруток

Набір викруток: типи викруток

Найбільш популярними в усьому світі є інструменти таких типів: хрестові, шліцьові (плоскі), шестигранні, Torx. Але є ще багато різновидів даного інструменту, перераховувати та говорити про які можна дуже довго.

купити набір викруток

Викрутка хрестова

Хрестовий інструмент застосовується для викручування та вкручування як шурупів, так і саморізів стандартного типу. Вироби позначаються буквами РН та хрестиком, їх наконечники мають форму «+».

Також вироби відрізняються за розміром: найменший розмір позначається індексом №000. Такі інструменти, наприклад, входять в набір викруток для телефонів та служать для роботи з дуже маленькими гвинтами. Далі йдуть інструменти з індексами №00, №0, №1, №2, №3 та №4. Інструмент з індексом №2 дуже популярний та входить в набір ударних викруток, діелектричних, для точних робіт, Т подібних, для ремонту і так далі. Великий інструмент з індексом №4 входить в набір для ремонту та використовується, наприклад, для ремонту транспортних засобів.

Хрестовий інструмент має різновид — PZ. Такі інструменти також в якості робочої частини мають хрест, але він трохи згладжений для забезпечення кращого зчеплення з кріпленням. Вироби типу PZ часто застосовується при випуску меблів, монтажі різних конструкцій і так далі.

купити набір викруток

Викрутка шліцьова (плоска)

Шліцьові інструменти використовуються для викручування та вкручування гвинтів та шурупів. Такі вироби мають сплюснуті наконечники у формі «-».

Найчастіше ширина шліца може становити від 1 до 10 мм, але розмір жала маркується 2 цифрами, наприклад, 0.5х4 (товщина наконечника 0.5 мм, ширина — 4 мм).

Інструменти індивідуально підбираються під шліци певних кріплень, але часто один інструмент стає практично універсальним, що, звичайно, не правильно. В даному випадку інструмент буде зношуватися швидше через зайве тертя (якщо інструмент занадто маленький) або псувати головку кріплення (якщо інструмент занадто великий).

купити набір викруток

Шестигранна викрутка

Шестигранний інструмент — це вироби Г-подібної форми, з шестигранним перетином, які застосовуються для викручування та закручування кріплень з відповідними профілями.

Шестигранник відрізняється від інших дуже великим крутним моментом. Інструменти такого типу входять в набір Т подібних викруток, для ремонту, набір ударних викруток і так далі. Маркуються шестигранники індексом Нех. Варто зазначити, що такий же індекс мають інструменти з квадратним перетином.

купити набір викруток

Викрутка Torx

Інструменти Torx мають наконечники у формі шестикутної зірки. Такі вироби часто входять в набір викруток для точної механіки, Т подібних викруток, для ремонту та інші комплекти.

Дані інструменти мають стандартні габарити, починаючи від 4 мм та закінчуючи досить чималими габаритами.

набір викруток ціна

Набір викруток: типи

Перед тим, як купити набір з викруток, слід вибрати тип виробів, який Вам необхідний.

набір викруток ціна

Для ремонту — це класичний комплект інструментів плоского та хрестоподібного типів декількох розмірів. Даний комплект найбільш популярний, оскільки елементи кріплення під «+» або «-» сьогодні найпоширеніші.

набір викруток ціна

Діелектричні — це інструменти, оснащені безпечними для роботи під високою напругою рукоятками, які захистять Вас від поразки змінним струмом з напругою до 1 кВ.

набір викруток ціна

Для телефону — це інструменти мініатюрного та маленького розмірів, які чудово підходять для роботи з елементами кріплення ПК, телефонів, ноутбуків, планшетів та різної електроніки.

набір викруток ціна