Набори накидних ключів

Набори накидних ключів

Набір накидних ключів: як вибрати

Набір накидних ключів (набір ключів накидних 6-22 мм, набір накидних гайкових ключів) — це комплект ручного інструменту, який неодмінно стане в нагоді в гаражі, майстерні, на СТО, в цеху, на підприємстві, застосовується сантехніками та домашніми майстрами.

Читати далi
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Довговічність та надійність, якими володіє набір ключів накидних 6-22 мм, забезпечуються матеріалом виробництва інструментів, що входять до нього — хром-ванадієва сталь. Хімічні та фізичні властивості такої сталі дозволяють інструменту запросто витримувати високі навантаження, забезпечують стійкість до корозії.

купити набір накидних ключів

Інструменти, що входять в набір накидних гайкових ключів мають кільцеві робочі частини, завдяки яким момент зусилля завжди розподіляється рівномірно. Так, практично неможливо «злизати» грані інструмента.

Напевно ви стикалися з ситуаціями, коли болт знаходиться в такій позиції, що на нього незручно надіти ріжковий ключ, або болт сильно заіржавів. У цих та інших ситуаціях Вас неодмінно виручить набір ключів накидних 6-22 мм.

Вироби, які входять в набір накидних гайкових ключів, відрізняються зручними формами, мають вигини ручок, завдяки яким забезпечуються оптимальні умови для прикладення зусилля. Так, Ви зможете з легкістю закрутити / відкрутити елементи кріплення.

Не забувайте, що купити набір накидних ключів через інтернет магазин Квітка вигідніше, ніж купувати інструменти по-окремо.

купити набір накидних ключів

Набір ключів накидних 6-22 мм: переваги

Набір накидних гайкових ключів неодмінно буде потрібен Вам під час проведення різних робіт.

Серед переваг, якими володіє набір накидних ключів, легкість в застосуванні, універсальність, ергономічність, цінова доступність.

купити набір ключів накидних

Простота застосування. Використовуючи набір ключів накидних 6-22 мм Вам не доведеться прикладати великих зусиль для викручування кріпильних елементів, адже Вам потрібно всього лише вибрати ключ відповідного діаметру. Оскільки гайка або головка кріплення міцно фіксується інструментом, грані не будуть пошкоджені під час роботи.

Універсальність. Набір накидних ключів дасть Вам можливість проводити широким спектр робіт: розбирати та збирати конструкції різної складності, обслуговувати автомобіль, проводити різні ремонти і так далі. Набір ключів накидних 6-22 мм неодмінно стане в нагоді при монтажі систем водопостачання, каналізації, вентиляції, опалення.

Ергономічність. Вироби, що входять в набір накидних гайкових ключів, мають просту міцну конструкцію, вигнутими обтікаючими ручками, у них відсутні гострі грані, вироби комфортно лежать в руці. Завдяки своїй формі інструменти дадуть Вам можливість оперативно виконувати маніпуляції в важкодоступних місцях.

Цінова доступність. Набір накидних ключів складається з інструментів, які, в залежності від типу комплекту, можуть виготовлятись з різних сталей, кількість елементів в комплектах також різниться. Так, Ви зможете запросто вибрати та купити набір накидних гайкових ключів, який підходить саме для Ваших завдань. Варто зазначити, що комплект такого інструменту коштує порівняно небагато, зате дозволить без сторонньої допомоги проводити широкий спектр робіт.

купити набір ключів накидних

Вибираючи комплекти, зверніть увагу на товщину та тип сталі, з якої зроблені інструменти, розміри інструментів.