Набори комбінованих ключів

Набори комбінованих ключів

Набір ключів комбінованих: як вибрати

Набір ключів комбінованих (набір ключів ріжково накидних, набір гайкових ключів комбінованих) — це комплект інструмента, без якого точно не обійдеться жодна майстерня, СТО, інструменти неодмінно будуть корисними в будь-якому будинку, гаражі, цеху, на підприємствах і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)

Набір ключів ріжково накидних дозволить Вам без проблем виконувати монтажні та демонтажні, слюсарно-складальні, ремонтно-будівельні та інші типи робіт. Набір гайкових ключів комбінованих усуне необхідність звертатися до фахівців, адже тепер Ви зможете виконувати широкий спектр завдань самостійно. Набір ключів ріжково накидних буде корисний всім водіям, адже Ви зможете швидко усунути різні неполадки в дорозі, не викликаючи евакуатор та не звертаючись на СТО.

Про те, як вибрати та купити набір ключів комбінованих, далі.

купити набір ключів комбінованих

Набір ключів ріжково накидних: переваги і недоліки

Вироби з таких комплектів, як зрозуміло з назви, поєднують у собі 2 типи інструментів: ріжковий та накидний ключі. З одного кінця рукояті інструменту розташована ріжкова головка у формі букви U, яка має відкритий зів та застосовується для міцного захоплення гайок та головок болтів. З іншого кінця рукояті знаходиться накидна цільна головка, яка здатна повністю захопити кріплення, забезпечивши тим самим максимальний вплив на гайку чи болт.

Якщо набір комбінованих ключів з тріскачкою, то інструменти обладнані особливими, храповими механізмами. Суть таких механізмів проста: головка має всередині обертовий елемент, який, в свою чергу, обладнаний зубцями. Кількість зубів безпосередньо впливає на маневреність та плавність ходу: чим більше зубів, тим плавніший хід.

купити набір ключів комбінованих

Набір гайкових ключів комбінованих має такі переваги:

  • можливість користуватися інструментами в будь-яких умовах: при вільному, обмеженому або мінімальному доступі до кріплення;
  • Ви можете розкручувати навіть дуже щільно посаджені кріплення;
  • дбайливий вплив на кріплення, головки та різьби не пошкоджуються;
  • набір ключів ріжково накидних простий у використанні.

набір ключів комбінованих ціна

До недоліків відноситься, хіба що більш висока, ніж на прості інструменти, ціна за набір гайкових ключів комбінованих. Але необхідно пам'ятати, що набір ключів комбінованих замінить декілька комплектів простих інструментів, тому інвестиція в наслідку виявляється повністю виправданою.

Для побутового застосування рекомендуємо Вам купити набір ключів комбінованих 8-19 мм, в якому буде 6 або 7 інструментів. Для професійного використання більше підійде набір ключів ріжково накидних 6-32 мм, в якому буде від 20 до 25 інструментів, чохол або сумка.

набір ключів комбінованих ціна

Набір гайкових ключів комбінованих: підбір

Перед тим, як купити набір ключів комбінованих, слід звернути увагу на:

  • габарити та кількість ключів в комплекті;
  • матеріал інструментів, від якого безпосередньо залежить довговічність виробів;
  • наявність кейса або сумки, завдяки яким можна зручно переносити та зберігати набір гайкових ключів комбінованих.