Набори шестигранних ключів

Набори шестигранних ключів

Набір шестигранників: як вибрати

Набір шестигранників (набір шестигранних ключів, набір ключів шестигранних) — це комплект ручного інструменту, вироби з якого застосовуються для роботи з кріпильними елементами, в шляпках яких є поглиблення шестикутних форм.

Читати далi
Показано з 1 по 27 з 27 (всього 1 сторінок)

купити набір шестигранників

Кожен чоловік, особливо автовласник, добре знає, що набір ключів шестигранних — це необхідний в побуті комплект. Крім ремонту авто, набір шестигранників дозволить Вам ремонтувати велосипед та різні транспортні засоби, збирати меблі, лагодити побутову техніку та електроприлади і так далі. Варто відзначити, що в наш час для збірки дуже багатьох предметів, необхідних для життєдіяльності людини, застосовуються кріплення саме під шестигранний ключ.

Сьогодні можна купити набір шестигранників, інструменти з якого можуть мати різні види, але всі вони мають однакове призначення.

Про те, як вибрати та купити набір шестигранників, далі.

купити набір шестигранників

Набір шестигранних ключів: конструкція та параметри

Інструменти, що входять в набір ключів шестигранних, як зрозуміло з назви, мають наконечники з 6 гранями, зроблені у формі літери «Г».

Набір шестигранних ключів виготовляється з високоякісного сталевого прокату шестигранного перетину. Прокат має різні діаметри, які відповідають розмірам ключів. Кращим металом вважається як інструментальна сталь, так і хромованадієвий або хромомолібденовий сплав. Такий матеріал дуже міцний, стійкий до деформацій.

У набір шестигранних ключів можуть входити вироби понад 15 розмірів, які відповідають стандартним системам ANSI та ISO. Сьогодні Ви можете купити набір ключів шестигранних з діаметром від 0.7 до 46 мм.

Щоб повноцінно використовувати набір ключів шестигранних, слід підбирати інструменти, які за розміром точно відповідають виїмці в кріпленні!

купити набір шестигранників

Набір ключів шестигранних: типи та призначення

Варто відзначити, що різні види даних інструментів застосовуються для проведення робіт з різними кріпленнями. Так, набір шестигранних ключів може складатися з простих імбусових, імбусових з кулею, Т-подібних або універсальних інструментів. Також такі інструменти називаються «ключі Аллена».

Простий імбусовий інструмент застосовується для будь-яких видів кріплень з шестигранним внутрішнім профілем. Форма стрижня інструменту Г-подібна, перетин по всій довжині однаковий. Коротка частина інструменту потрібна для створення сильного зусилля (як важіль).

купити набір шестигранників

Імбусовий з кулею інструмент дозволить Вам виконувати роботи під кутом практично 30˚. Після повного прокручування кріплення переставляти даний інструмент не потрібно, що скорочує час проведення робіт.

купити набір шестигранників

Т-подібний інструмент застосовується там, де для роботи необхідне застосування дуже великих зусиль.

набір шестигранників ціна

Універсальний інструмент поєднує відразу декілька розмірів ключів. Такі інструменти, як правило, застосовуються слюсарями, але зважаючи на універсальність сфера їх застосування дуже широка.

набір шестигранників ціна

Набір шестигранників: переваги

Набір шестигранних ключів має ряд переваг, за які так цінується майстрами:

 • проста форма, невелика вага;
 • місце контакту ключа та кріплення ізольовано від зовнішнього середовища;
 • завдяки 6 граням контакт більш щільний;
 • дуже високий крутний момент;
 • набір шестигранників дозволить Вам працювати з гвинтами, що не мають головок;
 • інструмент дозволяє вставляти кріплення в отвір;
 • набір шестигранних ключів дасть Вам можливість працювати з болтами та головками мінімальних габаритів;
 • зношені грані відновлюються напилком;
 • набір ключів шестигранних з огляду на невелику ціну доступний кожному.

набір шестигранників ціна

Набір шестигранних ключів: як використовувати

Відкрутити або закрутити будь-яке кріплення з 6 гранями даним інструментом неймовірно просто. Основне, що необхідно — дотримуватися елементарної техніки безпеки та не завдавати ударів по інструменту для створення ще більшої сили важеля.

Ваші покрокові дії повинні бути такими:

 • підбір інструменту за типом кріплення;
 • введення інструменту одним кінцем (рекомендується коротким) у внутрішній отвір кріплення на максимально можливу глибину;
 • прикладання зусилля на інструмент з поступовим його збільшенням для досягнення необхідного крутного моменту.

Аналогічні дії виконують при закручуванні кріплення. Інструкція однакова як для робіт з внутрішнім шліцом, так і для робіт з зовнішнім болтом.

набір шестигранників ціна

Набір ключів шестигранних: підбір

Хороший набір шестигранників — це запорука забезпечення себе потрібними на всі випадки життя інструментом.

набір шестигранників ціна

Щоб швидко вибрати набір шестигранних ключів, які необхідні саме Вам, зверніть увагу на такі основні моменти:

 • для частого професійного застосування рекомендується купити набір ключів шестигранних, який складається як мінімум з 12 типів інструментів за розміром;
 • для рідкого побутового використовуватися цілком достатньо купити набір шестигранників з 3-5 інструментів;
 • максимально міцні інструменти випускаються з інструментальної сталі, хромванадія або хроммолібдена;
 • не варто аж надто економити на виборі, оскільки в іншому випадку Ви можете «нарватися» на неякісний інструмент, який швидко стане непридатним для використання.