Набори ручного інструменту

Набори ручного інструменту

Набір ручного інструменту: як вибрати

Набір ручного інструменту (набори ручних інструментів у валізі) — це комплекти різного ручного інструменту, які дозволять Вам швидко виконати широкий спектр найрізноманітніших завдань.

Набори ручних інструментів у валізі придбати завжди вигідніше, ніж їх компоненти по-окремо.

купити набір ручного інструменту

Інтернет магазин Квітка надає Вам можливість купити набір ручного інструменту такого типу:

купити набір ручного інструменту

Універсальний комплект інструментів

Універсальний набір інструментів — це набір ручного інструменту, різних аксесуарів та пристосувань, завдяки яким Ви зможете швидко полагодити зламане, відремонтувати старе, створити нове. Такі набори ручних інструментів у валізі будуть корисні відповідальним господарям, застосовуються в майстернях, цехах, на СТО, при ремонті, на будівництві, під час монтажу, в гаражах і так далі.

Якісний продуманий набір ручного інструменту вміщує практично все, що буде необхідно Вам при виконанні ремонту та лагодження. Професіоналам добре відомо, що такі комплекти відрізняються один від іншого і це закономірно, адже електрику необхідний один комплект, сантехніку — інший, слюсарю та столяру — третій. Тому перед тим, як купити набір ручного інструменту рекомендуємо уважно ознайомитися з його вмістом.

Універсальні набори ручних інструментів у валізі відрізняються від простих призначенням: вони застосовуються для виконання широкого спектру найрізноманітніших завдань. Але універсальний комплект не завжди застосовується для проведення вузькоспеціалізованих робіт. Так, у нас Ви також можете додатково поштучно придбати ручний інструмент, якого Вам бракує.

купити набір ручного інструменту

Комплект ріжкових ключів

Набір ріжкових ключів — це набір ручного інструменту, який використовується, напевно, частіше за інші. Такі набори ручних інструментів у валізі неодмінно повинні бути в кожному господарстві: квартирі та приватному будинку, гаражі. Також набір ручного інструменту незамінний в майстерні, на СТО, на підприємствах, в цехах і так далі.

Набори ручних інструментів у валізі складаються з інструментів, які мають робочі профілі в формі букв «U». Так, інструмент дозволить Вам швидко охопити болт або гайку одночасно з двох сторін.

Варто відзначити, що всі інструменти перед поставкою кінцевому користувачеві багато разів проходять випробування в дуже важких умовах та при високих навантаженнях. Якісні інструменти зроблені з інструментальної сталі або ж сплаву хрому та ванадію.

купити набір ручного інструменту

Комплект накидних ключів

Набір накидних ключів — це набір ручного інструменту, який точно буде корисний в гаражах, СТО, майстернях, на підприємствах, в цехах. Такі набори ручних інструментів у валізі використовуються домашніми майстрами та сантехніками.

Даний інструмент зроблений з хром-ванадієвої сталі, завдяки чому здатний витримувати сильні навантаження, стійкий до корозії.

Вироби забезпечені кільцевими робочими частинами, що рівномірно розподіляють момент зусилля. Інструменти ергономічні, оснащені вигнутими ручками для зручності захвату та прикладання зусилля.

Такий набір ручних інструментів у валізі дозволить Вам запросто працювати в місцях з утрудненим доступом.

купити набір ручного інструменту

Комплект комбінованих ключів

Набір ключів комбінованих — це набір ручного інструменту, що використовується на СТО, в майстернях, цехах, гаражах, домашніми майстрами і так далі. Такі набори ручних інструментів у валізі дозволяють запросто проводити демонтажні та монтажні роботи, слюсарно-складальні роботи, ремонт та будівництво.

Завдяки даному комплекту інструменту Вам більше не доведеться звертатися до фахівців, щоб усунути безліч різних неполадок.

Набір ключів ріжково накидних точно стане в нагоді водіям, адже тепер можна усувати неполадки прямо в дорозі, не звертаючись на СТО та не викликаючи евакуатор.

купити набір ручного інструменту

Комплект головок з тріскачкою

Набір головок з тріскачкою — це набір ручного інструменту, в який входять комплект головок та один або декілька ключів-тріскачок. Комплект незамінний на СТО та в різних майстернях, повинен бути у всіх автомобілістів.

Такі набори ручних інструментів у валізі дозволять Вам полагодити багато транспортних засобів, використовуються під час демонтажу та монтажу конструкцій, при ремонтно-будівельних роботах і так далі.

купити набір ручного інструменту

Комплект шестигранників

Набір шестигранників — це набір ручного інструменту, який використовується для роботи з елементами кріплення, шляпки яких мають шестикутні заглиблення.

Дані набори ручних інструментів у валізі необхідні кожному автовласнику. Також завдяки цьому комплекту Ви зможете швидко полагодити багато транспортних засобів, в тому числі велосипед. Можна з легкістю лагодити різну електроніку та побутову техніку, збирати меблі і так далі.

Сьогодні Вам доступні різні комплекти шестигранників, які мають інструменти різних типів, але всі вони служать одній і тій же меті.

купити набір ручного інструменту

Комплект викруток

Набір викруток — це набір ручного інструменту, який точно є в будь-якому будинку та квартирі, майстерні та гаражі, на підприємстві та в цеху, СТО і так далі. Комплект викруток універсальний та застосовується в самих різних ситуаціях.

Сьогодні комплекти викруток бувають різними: з бітами, ударні, діелектричні, прецизійні, Т подібні, для ремонту і так далі.

Якісний інструмент випускається з міцної сталі або не менш міцних сплавів. Як правило, застосовується воронована або хроммолібденова сталь.

Також дуже важлива ручка, яка може бути виконана, наприклад, з діелектрика, що дозволить Вам працювати в струмоведучих мережах з напругою до 1 кВ.

Ці набори ручних інструментів у валізі підбираються індивідуально в залежності від типу майбутніх робіт.

набір ручного інструменту ціна

Комплект молотків

Набір молотків — це набір ручного інструменту, який незамінний у господарстві, на СТО, в цеху та майстерні. Молотковий комплект дає Вам можливість проводити різні роботи, в числі яких і вузькоспеціалізовані.

Найбільш популярним є слюсарний молоток, який відрізняється своєю надійністю та високою функціональністю. Даний інструмент відмінно підходить для забивання кріплень (наприклад, цвяхів) та розбивання різних елементів (наприклад, кріплень).

Також такі набори ручних інструментів у валізі використовуються для проведення різних ударних робіт, наприклад, з долотом.

набір ручного інструменту ціна

Комплект напилків, надфілів, рашпілів

Набір напилків — це інструменти для видалення з поверхні шарів матеріалу. Дані набори ручних інструментів у валізі випускаються виключно із загартованої високовуглецевої сталі (вуглець від 1 до 1.25%). На робочій зоні інструментів з різною частотою нанесені різні за величиною насічки, від числа та величини яких залежить номер інструменту.

набір ручного інструменту ціна

Набір надфілів — це набір ручного інструменту, що застосовується для обробки штампів, виробів, прес-форм, заготовок, доведення різців, лез інструментів, зняття фасок і так далі. Надфілі схожі на напилки, але мають менші габарити. Випускаються інструменти з вуглецевої сталі, на робочій зоні є вкраплення алмаза.

набір ручного інструменту ціна

Набір рашпілів — це інструменти для обробки дерева, гуми, гіпсокартону, шкіри, пластику та інших матеріалів. Робоча частина рашпіля має велику насічку. Дані набори ручних інструментів у валізі відрізняються від комплектів напилків, адже рашпілі мають окремі насічки в формі зубців або виступів. Вироби зроблені методом штампування, зуби нагадують ті, що має будь-яка терка. Даний комплект незамінний в тих випадках, коли неможливо виконати роботи напилками, оскільки робочі частини останніх швидко забиваються стружкою.

набір ручного інструменту ціна

Комплект стамесок

Набори стамесок — це набори ручних інструментів у валізі, необхідні для обробки дерева, кольорового металу, пластику, бетону та каменю. Комплект стамесок повсюдно використовується в столярній та теслярній справі. Даний набір ручного інструменту потрібен як для грубої, так і для тонкої обробки вищевказаних матеріалів, підгонки розмірів, проведення вибірки і так далі.

Варто відзначити, що набори ручних інструментів у валізі використовуються не тільки як прості ручні інструмент — їх також постійно застосовують при деревообробці на верстатах.

набір ручного інструменту ціна