Молотки столярні

Молотки столярні

Молоток цвяходер: як вибрати

Молоток цвяходер (молоток столярний, американський молоток, столярний цвяходер) — це незамінний при багатьох роботах ручний інструмент, який використовується для самих різних ударних робіт (використовується бойок) та витягування кріплень з поверхонь (використовується носок).

Читати далi
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Є молоток столярний, головка якого намагнічена, що в певних випадках дозволяє більш зручно працювати з кріпленнями та деталями.

Столярний цвяходер, звичайно, використовується не тільки теслями та столярами, а й будівельниками, ремонтниками, монтажниками, слюсарями, взуттьовиками і так далі.

Але як вибрати та купити столярний молоток? Про це далі.

купити молоток столярний

Молоток столярний: підбір

Столярний цвяходер може мати пряму або вигнуту роздвоєну частина (носок). Вигнутий носок нагадує кіготь, який краще виконує функції цвяходера.

Перед тим, як вибрати молоток цвяходер, придивіться до його рукояті, від якої багато в чому залежить сила удару. Так, молоток столярний може мати ручку з металу, деревини або пластику. Також рукоять може мати гумову накладку, яка перешкоджає вислизанню ручного інструменту з долоні.

купити молоток столярний

Щоб перевірити столярний цвяходер на предмет відповідної довжини, слід зігнути руку в лікті та розмістити ручний інструмент головкою на долоні. Якщо молоток цвяходер має відповідну саме Вам довжину, його рукоять буде діставати Вам до передпліччя.

Основа даного ручного інструменту — головка, яка повинна бути зроблена з високоякісної міцної кованої сталі, а носок повинен бути додатково загартований індукційним методом. Так, бойок може бути квадратним або округлим. Як правило, головка має довжину близько 110 мм, розміри бойка — 20х20 мм.

Молоток столярний може важити від 375 до 560 г.

молоток столярний ціна

Столярний цвяходер: як витягнути кріплення

Як було сказано вище, молоток цвяходер в тому числі використовується для витягування з різних поверхонь кріплень. Щоб витягти цвях, який частково забитий в поверхню, необхідно підвести роздвоєний кінець молотка під капелюшок цвяха та використовувати ручку інструменту як важіль.

Для запобіганню пошкодження поверхні просто підкладіть під головку шматок картону, щільної тканини і так далі.

молоток столярний ціна

У разі, коли цвях дуже довгий, для його витягування одним рухом слід підкласти під молоток столярний, наприклад, дерев'яний брусок.

Столярний цвяходер може використовуватися і для витягування старих іржавих цвяхів, наприклад, з віконних рам. Для цього спочатку постукайте інструментом по лезу цвяха, щоб його капелюшок вийшов з рами. Також Ви можете заклинити ніжку цвяха в розвилці інструменту — тепер молоток цвяходер зможе витягувати кріплення, протягуючи його капелюшок крізь раму.