Молотки спеціальні

Молотки спеціальні

Молоток спеціальний: як вибрати

Молоток спеціальний (спеціальні молотки) — це ручний інструмент, який, в залежності від типу, використовується під час проведення різних робіт, бере участь в різних маніпуляціях та операціях.

Читати далi
-16%

Молоток бляхара 600 гр, Vorel

Артикул: 32685
Код: 074140

118 грн.99 грн.

Очікується
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити спеціальні молотки? Які різновиди може мати молоток спеціальний? Про це далі.

купити молоток спеціальний

Мідний молоток

Мідний молоток — це молоток спеціальний, який під час роботи не залишає вм'ятин, дає можливість уникнути деформації поверхні.

Мідний молоток може бути виготовлений із сплавів, наприклад, мідь-алюміній, мідь-берилій, які під час удару не висікають іскор. Так, мідний інструмент часто використовується при роботах у вибухонебезпечних та пожежонебезпечних середовищах, наприклад, в нафтовій та газовій галузях.

купити молоток спеціальний

Молоток латунний

Молоток латунний — це спеціальні молотки, які також використовуються для виконання ударних робіт без деформації поверхонь.

Молоток латунний, як і мідний не висікає іскор, тому також може використовуватися в пожежонебезпечних та вибухонебезпечних середовищах, застосовується в оборонній, хімічній, залізничній та електронній галузях.

купити молоток спеціальний

Бронзовий молоток

Бронзовий молоток — це молоток спеціальний іскробезпечний, часто використовується для забивання цвяхів, розбивання різних елементів та предметів, виконання різних робіт в тих же галузях, що й мідний з латунним варіанти.

купити молоток спеціальний

Молоток киянка

Молоток киянка — це спеціальні молотки для проведення робіт без деформування поверхонь. Використовується молоток комбінований при складанні меблів, кузовних роботах, укладанні плитки, обробці тонких листових металів, фальцюванні і так далі. Молоток поліуретановий часто працює в парі з долотом або стамескою.

Багатофункціональність інструменту забезпечують змінні насадки на бойок, які можуть бути зроблені з пластика, нейлону, гуми, деревини і так далі. Коли накладка зношується, її завжди можна замінити, чи купуючи при цьому новий ручний інструмент.

купити молоток спеціальний

Молоток алюмінієвий

Молоток алюмінієвий — це молоток спеціальний, який застосовується при формуванні металів, правці багатьох матеріалів і так далі. Молоток алюмінієвий часто використовується в автомайстерні.

Ручний інструмент має циліндричний бойок, рукоять, як правило, виготовляється з дерева. Інструмент важить небагато (від 0.6 до 1.6 кг), міцний, стійкий до корозії, пожежобезпечний — інструмент не утворює іскор під час ударів.

купити молоток спеціальний

Дерев'яний молоток

Дерев'яний молоток (кувалда дерев'яна) — це спеціальні молотки, використовувані для надання форм різним конструкцім під час проведення збірок, монтажів та демонтажів. Ручні інструменти дозволяють наносити більш точні та чіткі удари, на відміну від інструментів з гумовими бойками.

Кувалда дерев'яна може мати бойки різних форм, які вибирають в залежності від типу робіт: круглий (рихтування та монтаж, укладання плитки), прямокутний (довбання, фальцювання, покрівельна обробка), квадратний (покрівельна обробка, фальцювання).

Як правило, ручка ручного інструменту виготовляється з таких порід твердої деревини, як береза, горобина, клен, ясен, в'язь, бойки виготовляються з граба або в'яза.

купити молоток спеціальний

Геологічний молоток

Геологічний молоток (гострий молоток, загострений молоток, гірський молоток) — це молоток спеціальний, який є дуже популярним польовим інструментом всіх геологів, старателів, палеонтологів та використовується для відбивання зразків мінералів, гірських порід, руд під час проведення геологознімальних та геологопошукових робіт.

Найбільш популярним є ручний інструмент з пікоподібним бойком — для відбивання зразка служить тупий кінець, для сколювання непотрібних фрагментів зразка та його обробки — гострий (у формі піки).

Для відбору зразків з мінералами, сланцевих та шаруватих порід використовується ручний інструмент з ударною кромкою (форма зубила або лопатки).

Гострий молоток може мати дерев'яну ручку або володіти суцільнометалевою конструкцією з рукояткою, що поглинає вібрації. Рукоять також може мати різну довжину, але обов'язково повинна мати отвір для кріплення шнура та темляка.

купити молоток спеціальний

Кузовний молоток

Кузовний молоток (молоток для рихтування, молотки для кузовного ремонту, рихтувальний молоток) — це спеціальні молотки, що застосовуються для виконання різного роду кузовних робіт, робіт з листовими металами різних типів і так далі.

Молоток для рихтування є не