Молотки спеціальні

Молотки спеціальні

Молоток спеціальний: як вибрати

Молоток спеціальний (спеціальні молотки) — це ручний інструмент, який, в залежності від типу, використовується під час проведення різних робіт, бере участь в різних маніпуляціях та операціях.

Читати далi
-16%

Молоток бляхара 600 гр, Vorel

Артикул: 32685
Код: 074140

118 грн.99 грн.

Очікується
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити спеціальні молотки? Які різновиди може мати молоток спеціальний? Про це далі.

купити молоток спеціальний

Мідний молоток

Мідний молоток — це молоток спеціальний, який під час роботи не залишає вм'ятин, дає можливість уникнути деформації поверхні.

Мідний молоток може бути виготовлений із сплавів, наприклад, мідь-алюміній, мідь-берилій, які під час удару не висікають іскор. Так, мідний інструмент часто використовується при роботах у вибухонебезпечних та пожежонебезпечних середовищах, наприклад, в нафтовій та газовій галузях.

купити молоток спеціальний

Молоток латунний

Молоток латунний — це спеціальні молотки, які також використовуються для виконання ударних робіт без деформації поверхонь.

Молоток латунний, як і мідний не висікає іскор, тому також може використовуватися в пожежонебезпечних та вибухонебезпечних середовищах, застосовується в оборонній, хімічній, залізничній та електронній галузях.

купити молоток спеціальний

Бронзовий молоток

Бронзовий молоток — це молоток спеціальний іскробезпечний, часто використовується для забивання цвяхів, розбивання різних елементів та предметів, виконання різних робіт в тих же галузях, що й мідний з латунним варіанти.

купити молоток спеціальний

Молоток киянка

Молоток киянка — це спеціальні молотки для проведення робіт без деформування поверхонь. Використовується молоток комбінований при складанні меблів, кузовних роботах, укладанні плитки, обробці тонких листових металів, фальцюванні і так далі. Молоток поліуретановий часто працює в парі з долотом або стамескою.

Багатофункціональність інструменту забезпечують змінні насадки на бойок, які можуть бути зроблені з пластика, нейлону, гуми, деревини і так далі. Коли накладка зношується, її завжди можна замінити, чи купуючи при цьому новий ручний інструмент.

купити молоток спеціальний

Молоток алюмінієвий

Молоток алюмінієвий — це молоток спеціальний, який застосовується при формуванні металів, правці багатьох матеріалів і так далі. Молоток алюмінієвий часто використовується в автомайстерні.

Ручний інструмент має циліндричний бойок, рукоять, як правило, виготовляється з дерева. Інструмент важить небагато (від 0.6 до 1.6 кг), міцний, стійкий до корозії, пожежобезпечний — інструмент не утворює іскор під час ударів.

купити молоток спеціальний

Дерев'яний молоток

Дерев'яний молоток (кувалда дерев'яна) — це спеціальні молотки, використовувані для надання форм різним конструкцім під час проведення збірок, монтажів та демонтажів. Ручні інструменти дозволяють наносити більш точні та чіткі удари, на відміну від інструментів з гумовими бойками.

Кувалда дерев'яна може мати бойки різних форм, які вибирають в залежності від типу робіт: круглий (рихтування та монтаж, укладання плитки), прямокутний (довбання, фальцювання, покрівельна обробка), квадратний (покрівельна обробка, фальцювання).

Як правило, ручка ручного інструменту виготовляється з таких порід твердої деревини, як береза, горобина, клен, ясен, в'язь, бойки виготовляються з граба або в'яза.

купити молоток спеціальний

Геологічний молоток

Геологічний молоток (гострий молоток, загострений молоток, гірський молоток) — це молоток спеціальний, який є дуже популярним польовим інструментом всіх геологів, старателів, палеонтологів та використовується для відбивання зразків мінералів, гірських порід, руд під час проведення геологознімальних та геологопошукових робіт.

Найбільш популярним є ручний інструмент з пікоподібним бойком — для відбивання зразка служить тупий кінець, для сколювання непотрібних фрагментів зразка та його обробки — гострий (у формі піки).

Для відбору зразків з мінералами, сланцевих та шаруватих порід використовується ручний інструмент з ударною кромкою (форма зубила або лопатки).

Гострий молоток може мати дерев'яну ручку або володіти суцільнометалевою конструкцією з рукояткою, що поглинає вібрації. Рукоять також може мати різну довжину, але обов'язково повинна мати отвір для кріплення шнура та темляка.

купити молоток спеціальний

Кузовний молоток

Кузовний молоток (молоток для рихтування, молотки для кузовного ремонту, рихтувальний молоток) — це спеціальні молотки, що застосовуються для виконання різного роду кузовних робіт, робіт з листовими металами різних типів і так далі.

Молоток для рихтування є незамінним ручним інструментом кожної СТО, сервісного центру по ремонту автомобілів, його часто можна зустріти в гаражах і так далі.

купити молоток спеціальний

Молоток каменяра

Молоток каменяра (побідитовий молоток, молоток кирка, кирка муляра, молоток пічника, гірницький молоток) — це молоток спеціальний, який використовується для проведення робіт з розділу цегли, каменю, плитки на частини необхідних розмірів та форм. Також побідитовий молоток нерідко застосовується для видалення затверділого розчину.

Бойок ручного інструменту має 2 частини: квадратну та плоску із загостреним носком, виготовляється з інструментальної сталі. Варто відзначити, що бойок нерідко покривають шаром лаку або іншим захисним матеріалом, ударна частина проходить додаткове загартування.

Ручка може виготовлятись з деревини, металу або фібергласу.

купити молоток спеціальний

Молоток карбувальника

Молоток карбувальника — це спеціальні молотки особливих форм. Так, одна сторона головки використовується для нанесення ударів по чекану. Ця сторона широка та плоска, може мати круглий або квадратний перетин. Інша сторона головки має кулясту заточку та потрібна для вибивання великих рельєфів на аркуші металу або іншому матеріалі.

Як правило, бойок виготовляється з вуглецевої сталі марок У-7, У-8 та У-10. Ручка виготовляється з твердих сортів дерева, є дещо зігнутою та має на кінці потовщення.

купити молоток спеціальний

Молоток зварювальника

Молоток зварювальника (щітка молоток, зварювальний молоток, молоток шлаковідбійний) — це молоток спеціальний, необхідний будь-якому зварнику для усунення зі зварювального шва кірки (шлаку), яка утворюється під час використання ручної дугової зварки покритими електродами, автоматичному зварюванні. Також щітка молоток призначена для видалення окалини — продукту окислення заліза під час його розігріву.

Додатково ручний інструмент застосовується для очищення першого проходу в процесі формування багатошарових швів, видалення крапель розплаву з поверхонь близько шва, внесення незначних змін до форм деталей та заготовок, що зварюються.

Ручний інструмент має двосторонню головку з високовуглецевої максимально загартованої сталі. Кінці бойка загострені для можливості відбиття шлаку в місцях з утрудненим доступом.

Рукоятка може мати петлю або кільце для зручності зберігання ручного інструменту на поясі. Також ручка може мати гумову накладку, яка гасить віддачу та перешкоджає вислизанню інструменту. Дуже добре, якщо ручка є суцільнометалевою.

купити молоток спеціальний

Молоток покрівельника

Молоток покрівельника (покрівельний молоток, шиферний молоток, молоток теслярний, молоток топірець) — це спеціальні молотки з подовженими загостреними зворотними частинами головок. Покрівельний молоток потрібен для пробивання отворів у шифері, листовому металі, відгинання фальців та кромок, піддягання дошок і так далі.

Іноді ручний інструмент може бути оснащений цвяходером.

Рукоятка зроблена з дерева (берези, бука і так далі), армованого пластику або цільного металу.

купити молоток спеціальний

Молоток шевський

Молоток шевський — це молоток спеціальний, який виготовляється з кованої сталі, обладнаний опуклим дуже добре відполірованим бойком та ручкою з міцної деревини.

Молоток шевський використовується в процесі затягування та перетяжки взуття, його подальшої обробки. Також ручний інструмент необхідний для вбивання шпильок та цвяхів в взуття.

купити молоток спеціальний

Молоток скельний

Молоток скельний — це спеціальні молотки, які використовуються альпіністами для забивання та витягування гаків, підбиття закладок і так далі. Також молоток скельний нерідко використовується для виконання багатьох господарських робіт.

Є багато типів даних ручних інструментів, між якими немає принципової різниці. Основне — в інструменті повинна бути правильно розподілена вага — ручка легша, ніж головка.

купити молоток спеціальний

Залізничний молоток

Залізничний молоток (молоток костильний, колійний молоток) — це молоток спеціальний, який застосовується для забивання костилів в дерев'яну шпалу, підбиття рейок, середнього та капітального ремонту залізничної колії і так далі.

Молоток костильний має головку з загартованої високоміцної сталі, може мати дерев'яну або металеву ручку.

купити молоток спеціальний

Молоток пластиковий

Молоток пластиковий (молоток з пластиковим наконечником) — це спеціальні молотки, використовувані для усунення вм'ятин.

Молоток з пластиковим наконечником не пошкоджує покриття оброблюваного матеріалу, тому широко використовується в різних галузях.

купити молоток спеціальний

Турецький молоток

Турецький молоток (молоток бетонника, молоток монолітника) — це молоток спеціальний, який найчастіше використовується під час монтажу опалубки, облаштування фасадів і так далі.

Молоток бетонника відрізняється особливою формою, тому його можна використовувати як простий слюсарний молоток, цвяходер або компактну кирку.

молоток спеціальний ціна

Ювелірний молоток

Ювелірний молоток — це спеціальні молотки, які обладнані сталевими головками з 2 профілями та дерев'яними ручками.

Ювелірний молоток потрібен для тиснення, розгладження, окантовки таі проведення інших робіт по обробці дорогоцінних та інших металів.

молоток спеціальний ціна

Молоток для шкіри

Молоток для шкіри (молоток для тиснення по шкірі, молоток полімерний, молоток шкіряний) — це молоток спеціальний, який використовується для обробки будь-якої шкіри та схожих з нею матеріалів.

Якісний молоток для тиснення по шкірі має полімерну головку, яка може бути твердою або «м'якою». Перша, як правило, має жовтий або білий колір.

Що стосується форми бойка, він розташований уздовж осі ручного інструменту, що дає можливість брати інструмент в руку «не дивлячись». Бойок буває конічним або циліндричним. Перший дає можливість тримати руку ближче до столу, ставити лікоть на стіл в процесі тиснення шкіри.

Молоток полімерний може важити від 0.28 до 0.34 кг (для робіт по тонкій, до 3 мм, шкірі), від 0.4 до 0.45 кг (універсальний варіант) та від 0.56 до 0.68 кг (для пробивання отворів у шкірі, використання штампів і так далі).

молоток спеціальний ціна

Молоток електрика

Молоток електрика — це спеціальні молотки, які, як правило, обладнані поліолефіновими двокомпонентними антивібраційними ручками, які не пропускають електрики та є стійкими до впливу хімії, кліматичних впливів.

Головка є плоскою, має подовжені бойки. З'єднання між рукояткою та головкою посилене із застосуванням двокомпонентного клею на базі спеціальної епоксидної смоли.

молоток спеціальний ціна

Космічний молоток

Космічний молоток (безреактивний молоток, безвідкатний молоток, безінерційний молоток) — це молоток спеціальний, основна перевага якого — відсутність віддачі.

Безреактивний молоток має порожнисту головку, в якій знаходяться металеві кульки. При ударі нижні кульки рухаються вгору, а верхні вниз. Так, виникаюче між ними тертя розсіює енергію віддачі.

Крім кульок в якості наповнювача може використовуватися пісок або дріб.

молоток спеціальний ціна

Молоток коваля

Молоток коваля (молоток ручник) — це спеціальні молотки, які використовуються для формоутворення деталей та заготовок при вільному гарячьому куванні.

Молоток ручник може мати головку таких форм: поздовжня, куляста, поперечна.

Головка ручного інструмента випускається з міцної загартованої сталі, рукоятка — з міцної деревини.

молоток спеціальний ціна

Молоток Фізделя

Молоток Фізделя — це молоток спеціальний вагою 0.25 кг, який потрібен для визначення міцності бетону шляхом його пластичної деформації.

Бойок ручного інструменту являється сталевою кулькою, діаметр якої дорівнює 17.5 мм. Так, ручним інструментом наносять по бетону серію з декількох ударів, які залишають на поверхні кулясті відбитки. Між розмірами даних відбитків та міцністю бетону є певна залежність, завдяки якій стає зрозумілою межа міцності тестованого бетону.

молоток спеціальний ціна

Молоток бляхаря

Молоток бляхаря — це спеціальні молотки для робіт з тонколистовими металами, наприклад, формування стиків, первинної витяжки металів і так далі. Часто ручний інструмент застосовується і в господарстві.

Молоток бляхаря має головку з двома плоскими бойками, один з яких має круглий перетин, другий — квадратний.

Ручний інструмент випускається з кованого цільного заліза, обладнаний дерев'яною рукояткою.

молоток спеціальний ціна

Аварійний молоток

Аварійний молоток — це молоток спеціальний, необхідний для використання в екстрених та аварійних ситуаціях.

Аварійний молоток дає можливість одним рухом розбивати скла, перерізати ремені безпеки, що заклинили і так далі.

Ручний інструмент необхідний при екстреній евакуації людей з транспортних засобів при автоаваріях.

Додатково ручний інструмент може бути обладнаний цифровим манометром та / або світлодіодним ліхтариком.

молоток спеціальний ціна

Свинцевий молоток

Свинцевий молоток — це спеціальні молотки, що застосовуються при ремонті різних верстатів та іншого великогабаритного устаткування.

Свинцевий молоток використовується, наприклад, для вибивання валів та проведення ряду робіт без страху зіпсувати деталі та елементи обладнання, зам'яти різьбу і так далі.

молоток спеціальний ціна

Молоток для швів

Молоток для швів — це молоток спеціальний, який використовується під час проведення ремонтних та будівельних робіт для очищення стінових швів.

Молоток для швів обладнаний спеціальним сталевим бойком, який дозволяє швидко очистити стінні шви від залишків розчинів, будівельної піни і так далі.

молоток спеціальний ціна

Японський молоток

Японський молоток — це спеціальні молотки, які мають головки з одним плоским та одним дещо заокругленим бойками, звуженою середньою частиною. Бойки загартовані практично до максимальної твердості. Головка важить 0.375 кг.

Японський молоток відмінно збалансований, застосовується під час складання різних конструкцій з дерева, підгонки заготовок та деталей, роботи з цвяхами. Також ручний інструмент незамінний при роботах з використанням японських стамесок.

Ручка виготовляється з японського дерева каші, в місці кріплення головки розклинена як залізним, так і дерев'яним клинами.

молоток спеціальний ціна

Французький молоток

Французький молоток — це молоток спеціальний, який, по суті, є слюсарним та застосовується при тих же роботах.

Французький молоток обладнаний головкою з міцної загартованої сталі, обладнаний рукояткою, яка виробляється з гікорі або ясена з прямими волокнами.

молоток спеціальний ціна

Звичайно, крім основних перерахованих вище, є спеціальні молотки багатьох інших видів та конфігурацій, які використовуються, наприклад, в медицині, хімічній промисловості, військової галузі і так далі.