Гумові молотки

Гумові молотки

Гумовий молоток: як вибрати

Сучасні умови проведення монтажу, обробки деталей та елементів, ремонту та будівництва зажадали від молотка певної трансформації.

Читати далi
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)
Ось чому сьогодні є різні варіанти молотків, одним з яких є гумовий молоток (киянка гумова, молоток для плитки).

Даний ручний інструмент незамінний при покрівельних роботах, під час правки кузовів та інших кузовних роботах, укладання тротуарної та іншоъ плитки, монтажі штапиків в віконних рамах і так далі.

Але як вибрати та купити гумовий молоток? Про це далі.

купити молоток для плитки

Киянка гумова: особливості

Молоток для плитки може мати бойок, який виконаний з чорної або білої гуми — все залежить від типу поверхонь, з якими Ви будете працювати. Варто відзначити, що крім гуми для виробництва бойка може бути використаний фторопласт. Якщо Ви вирішили купити гумовий молоток, бойок якого зроблений з білої гуми, даний інструмент не буде залишати слідів на поверхнях, з якими контактує. Якщо ж молоток для плитки має чорний бойок, він може залишити сліди на світлих поверхнях.

купити гумовий молоток

Киянка гумова часто застосовується в поєднанні зі стамескою та долотом. Звичайно, молоток для плитки використовується і в інших цілях, працюючи як самостійний інструмент або в поєднанні з іншими ручними інструментами. Використання даного ручного інструменту дає можливість, наприклад, зберегти в цілості ручки та корпуси інших інструментів, різні поверхні і так далі.

купити молоток для плитки

Сам же гумовий молоток, в свою чергу, має декілька різновидів, які краще підходять для проведення тих чи інших робіт.

Киянка гумова може бути обладнана металевою з гумовою накладкою, фібергласовою з гумовою накладкою або дерев'яною рукояткою (з в'яза, граба і так далі).

Молоток для плитки виготовляється таким чином, що рукоятка входить в отвір конусоподібного бойка строго по центру. Так забезпечується безпека робіт, адже бойок не буде зриватися.

купити гумовий молоток

Молоток для плитки: тонкощі підбору

Киянка гумова підбирається дуже просто. Так, для початку зверніть увагу на форму ручного інструменту, його розміри та вагу. Чим більше важить гумовий молоток, тим сильніші удари будуть наноситься, в чому не завжди є потреба. Ось чому ручний інструмент слід вибирати, виходячи з типів робіт. Наприклад, для проведення більш «тонких» робіт використання габаритного важкого ручного інструменту незручне. Легка киянка гумова може важити від 0.22 до 0.45 кг, важка — від 0.9 до 1 кг.

купити молоток для плитки

Також неодмінно зверніть увагу на цілісність ручного інструменту. Молоток для плитки не повинен мати на поверхні видимих неозброєним оком сколів, тріщин, деформацій і так далі.

Якщо рукоять виконана з деревини, переконайтеся, що вона повністю гладка та Ви не зможете, використовуючи гумовий молоток, «зловити» під час роботи скалку.

Що стосується ціни, вона залежить від використаних для виробництва ручного інструменту матеріалів. Також ціна багато в чому залежить від виробника. Як правило, киянка гумова має дуже демократичну ціну.