Молотки, кувалди, киянки

Молотки, кувалди, киянки

Молоток: як вибрати

Молоток — це дуже важливий, часто незамінний ручний інструмент, який використовується практично повсюдно як для робіт з кріпленнями, так і, в залежності від моделей, для виконання широкого спектру робіт та допомоги у виконанні робіт.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 105 (всього 4 сторінок)

Молоток має дуже багато різновидів, деякі з яких схожі, деякі кардинально відрізняються конструкцією та призначенням.

купити молоток

Інтернет магазин Квітка радий запропонувати Вам на вибір велику кількість молотків різного призначення по неймовірно приємних цінах:

купити молоток

Молоток слюсарний

Молоток слюсарний — це ручний інструмент, який використовується у всіх господарствах, при монтажі та демонтажі, ремонті та на будмайданчику. Ручний інструмент застосовується як для роботи з кріпленнями (наприклад, забивання цвяхів, скоб, анкерів), так і для допомоги у виконанні великої кількості різних завдань.

Ручний інструмент може працювати зі стамесками, виколотками, зубилами і так далі, дозволить Вам виконувати роботи в місцях з утрудненим доступом.

купити молоток

Молоток столярний

Молоток цвяходер — це неймовірно корисний ручний інструмент, який використовується повсюдно. Ручний інструмент застосовується як для виконання широкого спектру ударних робіт, так і для витягування з поверхонь матеріалу різних кріплень.

Є варіанти даного інструменту з намагніченими головками, завдяки яким стає можливим більш комфортно працювати з деталями та кріпленнями.

купити молоток

Кирка

Кирка є ударним ручним інструментом, який застосовується для робіт з каменем, кам'янистим щільним грунтом, використовується під час демонтажу та будівництва.

Кайло дасть Вам можливість швидко наносити ефективні удари великої руйнівної сили по матеріалах, яким необхідна відповідна обробка.

молоток ціна

Кувалда

Кувалда — це великий та важкий ударний ручний інструмент, який використовується для проведення ряду робіт: від корчування пнів до забивання різних колів, клинів та паль.

Кувалда має багато різновидів, які відрізняються формами, розмірами, масою, матеріалом виготовлення ручки та типом її кріплення до головки.

молоток ціна

Гумовий молоток

Гумовий молоток є ручним інструментом, який часто використовується під час проведення покрівельних робіт, для правки кузова машини, при укладанні різних типів плитки, встановлення штапиків в рами вікон і так далі.

Ручний інструмент не пошкоджує покриття основного матеріалу, тому такий популярний у багатьох галузях.

молоток ціна

Молоток спеціальний

Молоток спеціальний — це велике сімейство спеціалізованих ручних інструментів, що застосовуються, в залежності від типу, для виконання самих різних робіт.

Сьогодні складно уявити собі галузь, в якій не використовувалися б спеціальні молотки, адже вони здатні як повноцінно виконувати певні завдання, так і допомагати у виконанні різних операцій та маніпуляцій.

молоток ціна