Ключі з тріскачкою

Ключі з тріскачкою

Тріскачка: як вибрати

Тріскачка (ключ з тріскачкою, ключ тріскачковий) — це ручний інструмент, який використовується для роботи з найважливішими кріпильними елементами в транспортних засобах, різних машинах, верстатах та іншому обладнанні, які забезпечують цілісність конструкцій та вузлів: гвинтами, гайками, болтами.

Читати далi
Показано з 1 по 26 з 26 (всього 1 сторінок)

Ключ з тріскачкою неодмінно використовується в майстернях та на СТО, його повинні мати в багажнику всі власники будь-яких транспортних засобів.

Але як вибрати та купити тріскачку? Про це далі.

купити тріскачку

Ключ з тріскачкою: пристрій та переваги

Ключ тріскачковий виготовляється з міцної інструментальної сталі, має покриття, що перешкоджає утворенню корозії. В якості основного матеріалу застосовується хром-ванадієвий або хром-молібденовий сплав.

Тріскачка складається з рукояті та головки. Остання обладнана храповим механізмом, завдяки якому Ви можете відкручувати та закручувати кріплення, не відриваючи при цьому від них ручний інструмент.

купити тріскачку

Храповий механізм знаходиться в закритому поглибленні інструменту та може переміщатися в одну сторону (однонаправлений ключ з тріскачкою) або в обидві сторони (двонаправлений ключ тріскачковий). Ряд моделей дозволить Вам змінювати напрямок переміщення механізму, для чого на ручному інструменті є перемикач. Перемикач буває прапорцевим або дисковим.

Обертання механізму забезпечує шестерня, яка має певну кількість зубів — від 24 до 72 шт. Так, чим більше зубів, тим більш плавно Ви зможете працювати з кріпленням.

купити тріскачку

Ключ тріскачковий має багато переваг, серед яких:

  • немає необхідності перекидати ручний інструмент;
  • відмінно підходить для використання в місцях з утрудненим доступом, в умовах обмеженого простору;
  • може впоратися з кріпленням навіть в місцях, де ручний інструмент не вийде перекинути;
  • забезпечує комфортну швидку роботу в місцях, де ручний інструмент можна повернути максимум на 5˚;
  • підходить для роботи з різними квадратами — від 1/2 до 3/8˝.

ключ ключ тріскачку

Ключ тріскачковий: типи

Тріскачка буває декількох типів, найбільш популярними з яких є накидний ключ з тріскачкою та ключ тріскачковий для торцевих головок.

Накидний ключ з тріскачкою схожий на простий накидний ключ. Складається з 2 робочих елементів різного розміру та ручки. Даний ручний інструмент використовується при ремонтах та обслуговування автомобілів.

ключ ключ тріскачку

Тріскачка для торцевих головок є найбільш затребуваною. Даний ручний інструмент дозволить Вам працювати з кріпленнями, які мають квадратні шліци, з торцевими головками.

ключ ключ тріскачку

Додатково зверніть увагу на ручний інструмент, який має нестандартну будову. Наприклад, є тріскачка, обладнана шарніром, який стоїть між ручкою та головкою. Такий ключ з тріскачкою дає Вам можливість працювати з кріпленнями під різними кутами.

Також є ключ тріскачковий з укороченою ручкою, який дозволить Вам працювати в дуже обмеженому просторі. А коли, навпаки, до кріплення складно дотягнутися, Вам на допомогу прийде тріскачка з висувною (телескопічною) ручкою.