Трубні ключі

Трубні ключі

 Газовий ключ: як вибрати

Газовий ключ (ключ трубний, ключ газовий) є універсальним ручним інструментом, який використовується для виконання широкого діапазону робіт:

 • монтажу та демонтажу різних конструкцій та деталей;
 • фіксації труб та різних металевих деталей і елементів неправильних форм;
 • робіт з поверхнями, що не мають насічок та різьб, що збільшують зчеплення губок ручного інструменту з поверхнею;
 • робіт в місцях з утрудненим доступом, місцях, де не вийде працювати габаритним ручним інструментом;
 • робіт з прикладанням дуже великих зусиль і так далі.
Читати далi

Jonnesway Ключ трубний 24"

Артикул: W2824
Код: 087818

1 778 грн.

Очікується

Polax Ключ трубний 2"

Артикул: 44-009
Код: 094165

366 грн.

Очікується

Polax Ключ трубний 3/4"

Артикул: 44-006
Код: 094163

142 грн.

Очікується
Показано з 1 по 21 з 21 (всього 1 сторінок)

купити газовий ключ

Ряд людей вважають, що газовий ключ та ключ трубний — це абсолютно однакові ручні інструменти, але це не так. Можна вважати, що газовий ключ є одним з підтипів, які має ключ трубний. Так, газовий ключ обладнаний губками, розташованими під кутом в 45° до рукоятей. Рукояті фіксуються під час затиску деталей. Ключ газовий оснащений губками, які розташовані під кутом в 90°, а розмір зіву виставляється за допомогою гайки.

Крім двох вищезгаданих є ще ряд різновидів даних ручних інструментів: важільний, ланцюговий та ремінцевий. Відрізняються такі ручні інструменти механізмом налаштування положення губок, відповідно, важелем, ланцюгом та ременем.

купити газовий ключ

Ключ трубний: типи

Будь-який ключ газовий має розміри — від 1 до 5. Даний номер дозволить Вам зрозуміти, з деталями, елементами та трубами якого діаметру Ви зможете працювати, використовуючи ручний інструмент. Також номери говорять про довжину інструменту.

купити газовий ключ

Довжина ручного інструменту

Діаметр елементів, з котрими можна працювати

1

300 мм

від 10 до 36 мм

2

400 мм

від 20 до 50 мм

3

500 мм

від 20 до 63 мм

4

630 мм

від 25 до 90 мм

5

700 мм

від 32 до 120 мм

Для побутового використання відмінно підійде ключ газовий №1. Такий ключ трубний також застосовується для ослаблення або підтягування різних різьбових з'єднань.

газовий ключ ціна

Ключ газовий № 2 та № 3 використовується для роботи з круглими та кулястими елементами. Він підходить для робіт з водопровідними та опалювальними трубами. Варто відзначити, що газовий ключ з перпендикулярним розташуванням губок краще підходить для роботи з трубами даних систем, оскільки Ви зможете працювати з деталями, які знаходяться впритул або дуже близько до стін. Додатковою ключ газовий дозволить Вам надавати істотно сильніше на гайки та болти.

Не варто забувати, що в наявності є трубний ключ Стілсона, який дозволяє Вам максимально зручно працювати в місцях з утрудненим доступом, наприклад, біля сифона раковини. Так, завдяки подвійному підпружинюванню Ви можете швидко захопити необхідне кріплення або елемент, при цьому випадкова розбіжність та перестановка губок виключені. Використовуючи такий ключ трубний Вам навіть не обов'язково бачити розташування його губок на трубі — Ви можете бути впевнені в правильному надійному захваті.

газовий ключ ціна

Професіонали часто використовують газовий ключ № 4 та № 5. Ключ трубний будь-якого з цих номерів виготовляється виключно з хромованадієвої, вуглецевої або інструментальної сталі, особливим чином оброблений, завдяки чому максимально міцний та служить дуже довго. Такий ключ газовий, як правило, застосовується для роботи з газовим устаткуванням, наприклад, при монтажі та демонтажі водонагрівачів, плит, опалювальних котлів. Ручні інструменти оснащені губками з зубцями особливої форми, завдяки якій забезпечується найкращий захват будь-яких труб та деталей.

Варто відзначити, що газовий ключ № 5 відрізняється найбільшими вагою та довжиною, дозволяє працювати з масивними конструкціями, наприклад, лагодити великовантажні авто.

газовий ключ ціна

Ключ газовий: поради по роботі

Необхідно пам'ятати, що переміщення інструменту завжди має виконуватися в сторону рукояті, на якій знаходиться гайка для затягування! В іншому випадку губки зісковзнуть з кріплення або труби.

Ключ трубний дуже просто використовувати:

 • помістіть трубу або головку кріплення між губками;
 • щільно зведіть губки між собою;
 • вручну затягніть гайку на рукояті ручного інструменту;
 • зведіть рукояті між собою для міцного зчеплення;
 • приступайте до завертання або відвернення.

купити трубний ключ

Коли на елементі, з яким Ви хочете працювати, немає насічок або граней, газовий ключ повинен охоплювати його як мінімум на половину діаметра / розміру.

У разі якщо ключ трубний має пошкоджені губки або зубці на них, з ним не рекомендується працювати, адже такий ручний інструмент здатний пошкодити кріплення або деталь.

Коли ключ газовий застосовується для роботи з елементами, що мають декоративне або хромоване покриття, рекомендується підкласти під губки картон або тканину, щоб не подряпати поверхню елементів.

Використовуючи даний ручний інструмент, не рекомендується користуватися додатковим важелем. Так, цей ручний інструмент не розрахований на роботу з важелями та може тріснути.

купити трубний ключ

Газовий ключ: підбір

Перед тим, як вибрати та купити ключ трубний, рекомендуємо переконається, що він:

 • міцний та надійний — випускається з міцної зносостійкої та стійкої до корозії сталі;
 • зручний та ергономічний — Ви зможете працювати без перенапруги, поки не будуть завершені всі роботи;
 • ремонтопридатний.

купити трубний ключ

Пам'ятайте, що якісний ключ газовий вірно послужить Вам дуже довго.