Ріжкові ключі

Ріжкові ключі

Ріжковий ключ: як вибрати

Ріжковий ключ (гайковий ключ, рожковий ключ) — це ручний інструмент, який використовується для викручування та закручування гайок, болтів, різних муфт, кранових головок і так далі.

Читати далi
-15%

Proxxon Ключ ріжковий 20x22 мм

Артикул: 23 850
Код: 001043

40 грн.34 грн.

Очікується
Показано з 1 по 27 з 27 (всього 1 сторінок)
Всі майстри, які виконують побутові роботи або роботи з технікою, на підприємствах, в майстернях і так далі неодмінно мають дані інструменти.

Але як вибрати та купити ріжкові ключі? Про це далі.

купити рожковий ключ

Гайковий ключ: типорозміри

Будь-який інструмент, в тому числі і рожковий ключ, має свої параметри та характеристики. Варто відзначити, що гайковий ключ — це інструмент, який має загальноприйняті стандартизовані габарити. Для визначення необхідного Вам розміру слід звернути увагу на проліт (зів), який має рожковий ключ. Будь-який такий ручний інструмент на ручці має цифрове маркування — довжину в міліметрах — відстань між губками.

купити рожковий ключ

Ріжковий ключ має багато типорозмірів, більшість з яких знаходяться в діапазоні від 2.5х3.2 до 70х80 мм. Ці типорозміри є найбільш популярними та дозволять Вам проводити більшість робіт.

Варто відзначити, що гайковий ключ володіє й іншими параметрами, доповненнями, наприклад, максимальне відхилення довжини зіву, твердість та міцність, маркування товарного знаку, декоративно-захисне покриття та інші.

купити рожковий ключ

Рожковий ключ: типи

Гайковий ключ буває різних типів. Найбільш популярний рожковий ключ має по кінцях 2 зіва. Нерідко такий інструмент називають двох ріжковим. Так, якщо Ви хочете працювати з елементом кріплення, довжина між протилежними гранями головки якого 18 або 20 мм, слід вибрати ріжковий ключ з маркуванням 18 та 20.

Нерідко буває так, що під рукою немає відповідного за розміром інструменту. Але нічого страшного, адже Ви можете використовувати рожковий ключ на 1 розмір більший. При цьому не варто забувати, що застосування невідповідного за розміром інструменту може зіпсувати головку кріплення. Щоб цього не сталося, просто підкладіть в зів між губкою інструменту та головкою кріплення будь-яку викрутку.

купити ріжковий ключ

Гайковий ключ буває таких типів:

  • звичайні — простий суцільний ріжковий ключ;
  • збірні — мають насадку торцевого типу, порожнисте гніздо та коротку або довгу ручку;
  • розвідні — універсальні інструменти, що дозволяють Вам змінювати відстань між губками;
  • вузьконаправлені — специфічні інструменти, використовувані для виконання певних робіт.

купити ріжковий ключ

Ріжковий ключ: підбір

Сьогодні під будь-які роботи Ви можете купити гайковий ключ необхідного розміру. Але перед тим, як вибрати рожковий ключ, необхідно врахувати специфіку роботи та складність майбутніх завдань.

Сучасний інструмент виготовляється з інструментальної сталі — сплаву хрому та ванадію.

Цінова категорія дуже широка. Як правило, ціна на інструмент залежить від його параметрів та виробника.

купити ріжковий ключ

Також зверніть увагу на його ручку. Так, її довжина безпосередньо впливає на амплітуду пересування інструменту.

Пам'ятайте, якщо одна з губок інструмента вкорочена, радіус роботи значно підвищується, з'являється можливість більш зручно працювати в місцях з утрудненим доступом. Також ручний інструмент дозволить Вам більш зручно охоплювати гайки збоку.

Час експлуатації інструментів середньої цінової категорії, як правило, не перевищує 5 років.