Переставні ключі

Переставні ключі

Трубний ключ: як вибрати

Трубний ключ (кліщі переставні, ключ трубний переставний) — це ручний інструмент, який застосовується під час слюсарних, монтажних та демонтажних робіт, дозволить Вам виконати широкий спектр робіт завдяки універсальності.

Читати далi
-20%

Vorel Кліщі переставні 250 мм

Артикул: 40057
Код: 077335

315 грн.252 грн.

Очікується
Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити трубний ключ? Про це далі.

купити трубний ключ

Кліщі переставні: особливості

Кліщі переставні оснащені губками, які здатні запросто переміщатися уздовж кріплення або деталі, затискаючи їх у необхідному Вам місці. Губки мають С-подібну форму, завдяки чому ключ трубний переставний дозволить Вам зручно та швидко затискати труби, різні круглі та кулясті елементи. Губки мають порівняно невелику товщину, завдяки чому Ви зможете комфортно працювати в місцях з утрудненим доступом.

Варто зазначити, що кліщі переставні часто застосовують як для робіт з абсолютно будь-якими гвинтовими кріпленнями, так і для фіксації, захвату різних елементів.

купити трубний ключ

Ключ трубний переставний відрізняється якісною обробкою всіх його поверхонь, завдяки чому кріплення та деталі не пошкоджуються під час роботи з ними.

Залежно від моделі, трубний ключ може бути обладнаний спеціальним кнопковим фіксатором, який дасть Вам можливість швидко та легко виставити потрібне розкривання губок за допомогою одного натискання на кнопку. Гвинт шарніра, яким обладнаний ключ трубний переставний, надійно фіксується, завдяки чому випадкова перестановка розміру виключена.

купити кліщі переставні

Ключ трубний переставний: підбір

Підбираючи трубний ключ, в першу чергу зверніть увагу на його габарити та метод фіксації. Дані параметри дозволять Вам зрозуміти обсяг надаваних ручним інструментом можливостей.

купити кліщі переставні

Також перед тим, як купити кліщі переставні, придивіться до матеріалів, з яких вони виготовлені. Якісний ручний інструмент випускається з високоміцної інструментальної (хром-ванадієвої) сталі методом кування та загартування. Такий матеріал дуже міцний, може витримати сильні навантаження, йому не страшна корозія, тому ручний інструмент відрізняється тривалим терміном експлуатації.

Не зайвим буде звернути увагу на ергономіку, яка забезпечить максимально зручне та безпечне застосування ручного інструменту.