Шестигранні ключі

Шестигранні ключі

Шестигранний ключ: як вибрати

Шестигранний ключ (ключ шестигранник, імбусовий ключ) являє собою популярний ручний інструмент, який використовується автомобілістами та велосипедистами, домашніми та професійними майстрами, мебельниками, застосовується в цехах, майстернях, на СТО і так далі.

Але як вибрати та купити шестигранник? Про це далі.

купити шестигранний ключ

Ключ шестигранник: типи

Імбусовий ключ — це сталевий стрижень в формі літери «Г», має шестигранний перетин. Інструмент застосовується для роботи з кріпленнями, які мають шестигранні шліци.

Дані ручні інструменти можуть бути двох типів: стандартні та з кулею на одному наконечнику.

Шестигранний ключ з кулею дасть Вам можливість працювати під кутом до 30˚. Варто зазначити, що даний ручний інструмент не потрібно переставляти по завершенню повного оберту. Це дозволяє значно заощадить час, що витрачається на проведення маніпуляцій з кріпленнями.

купити ключ шестигранник

Імбусовий ключ: підбір

Перед тим, як вибрати та купити ключ шестигранник, придивіться до матеріалу його виконання. Так, якісний ручний інструмент виготовляється тільки з інструментальної сталі або хром-ванадієвого сплаву.

купити імбусовий ключ

Також зверніть увагу на те, що ці ручні інструменти можуть мати як шестигранний перетин, так і перетин типу «зірка». Щоб не зіпсувати кріплення та сам ручний інструмент, рекомендується мати під рукою інструменти для різних шліців кріплень.

Показано з 1 по 16 з 28 (всього 2 сторінок)