Ключі

Ключі

Ключі: як вибрати

Ключ для гайок (ключ для болтів, ключ для головок) — це незамінний ручний інструмент, який використовується повсюдно: домашніми майстрами та професіоналами, в гаражах, цехах, майстернях, на підприємствах, СТО.

Інтернет магазин Квітка пропонує Вам на вибір:

Також у нас в наявності ряд іншого ручного інструменту, який дозволить Вам швидко та якісно виконати найрізноманітніші роботи.

купити ключ для гайок

Ріжковий ключ

Ріжковий ключ необхідний для роботи з болтами та гайками, крановими головками, муфтами і так далі. Такий ключ для гайок має загальноприйняті стандартизовані розміри.

Щоб вибрати ключ для болтів, звертайте увагу на його зів (проліт). Даний ручний інструмент на рукояті забезпечений цифровим маркуванням: вказана довжина в міліметрах (відстань між встановленими губками).

купити ключ для гайок

Накидний ключ

Накидний ключ також потрібен для роботи з гайками та різними болтами. Якісний ключ для гайок виготовляється з інструментальної (хром-ванадієвої) сталі, тому довговічний, стійкий до корозії, здатний витримати великі навантаження.

Цей ключ для болтів точно стане в нагоді для використання в місцях з утрудненим доступом, наприклад, якщо з торця до головки кріпильного елемента не підібратися.

купити ключ для гайок

Ключ комбінований

Ключ комбінований також працює з болтами та гайками, стане в нагоді при монтажах та демонтажах, для проведення складальних, слюсарних, ремонтно-будівельних робіт і так далі.

Такі ключ для гайок — це комбінація ріжкового та накидного типів ключів. Варто зазначити, що даний ключ для болтів дасть Вам можливість значно рідше вдаватися до допомоги сторонніх фахівців при вирішенні різних завдань, дає можливість прямо в дорозі відремонтувати авто, не користуючись послугами евакуатора та дорогим ремонтом на СТО.

купити ключ для гайок

Тріскачка

Тріскачка використовується для лагодження машин, верстатів та різного устаткування, яке має гайки, гвинти, болти.

Даний ключ для гайок випускають з інструментальної сталі — хром-ванадієвого чи хром-молібденового сплаву, нерідко він має покриття, яке перешкоджає утворенню іржі.

Цей ключ для болтів має ручку та головку. У голівці встановлений храповий механізм, який дозволить Вам працювати з кріпленням, не відриваючи від його головки ручний інструмент (не потрібно переставляти).

купити ключ для гайок

Вороток

Вороток — це ключ для головок. Ручний інструмент має дуже просту конструкцію: сталева ручка та встановлене на ній квадратне оснащення. Вороток може мати найрізноманітніші габарити та форми, завдяки чому Ви зможете виконувати найширший спектр робіт.

Вороток використовується, приміром, для заміни коліс авто, при роботах з різними фіксуючими та ріжучими ручними інструментами типу плашок, розгорток та мітчиків.

купити ключ для болтів

Торцевий ключ

Торцевий ключ L-подібний, торцевий ключ I-подібний, ключ торцевий T-подібний необхідні для загвинчування та відгвинчування кріплень. Такий ключ для гайок при захопленні кріплення повністю накриває його головку. Ключ для болтів може бути обладнаний головкою на 12 або 6 граней.

Додатково в комплекті з ручним інструментом можуть поставлятися тріскачки, різні головки, подовжувачі, воротки та ще ряд корисних аксесуарів.

Ключ для болтів багатофункціональний та неодмінно повинен бути в багажнику будь-якої машини, гаражі, майстерні.

купити ключ для болтів

Балонний ключ

Балонний ключ для гайок необхідний для обслуговування та ремонту машин.

Балонник може мати цілий ряд різновидів. Так, кожен автомобіліст легко підбере ручний інструмент, який краще за інші підходить для ремонту та обслуговування саме його машини.

Даний ключ для гайок може бути прямим, L-подібним (Г-подібним), телескопічним, X-подібним (хрестовим, Х-подібним), роторним (має спеціальне пристосування, яке підсилює крутний момент) або динамометричним. Кожен такий ключ для болтів має свої особливості та характеристики.

купити ключ для болтів

Ключ трубний

Ключ трубний є універсальним ручним інструментом, тому застосовується при самих різних роботах.

Кліщі переставні обладнані спеціальними губами, які з легкістю переміщаються уздовж деталей та кріплень, швидко затискаючи їх у необхідному місці. Завдяки С-подібній формі губок даний ключ для гайок додатково дозволяє швидко та легко затискати труби, кулясті та круглі елементи. Губки мають відносно невелику товщину, що дозволяє зручно використовувати цей ключ для болтів в місцях з утрудненим доступом.

купити ключ для болтів

Розвідний ключ

Розвідний ключ для гайок універсальний, дає можливість працювати з кріпленнями різних розмірів.

Ровідний ключ для болтів дозволяє змінювати відстані між губами, тому його дуже зручно використовувати в будь-яких місцях. Вам достатньо просто підігнати розмір зіву до розмірів головки кріплення, що зручно зробити встановленим на ручному інструменті черв'ячком.

купити ключ для болтів

Газовий ключ

Газовий ключ для болтів також універсальний та застосовується при проведенні широкого спектра робіт.

Багато хто вважає, що газовий та трубний варіанти даного ручного інструменту є однаковими, що не так. Можна сказати, що газовий ключ для гайок — це підтип трубного. Так, в газовому варіанті губки знаходяться під кутами 45° до ручок, фіксація виконується ручками, в трубному ж варіанті губки розташовані під кутами 90° до ручок, фіксація виконується гайкою.

Також є ще різновиди цих ручних інструментів: ланцюговий, важельний та ремінцевий, які відрізняються системою налаштування положення губок.

купити ключ для болтів

Шестигранний ключ

Шестигранний ключ вельми популярний ручний інструмент, яким точно користуються всі велосипедисти та автомобілісти, професійні та домашні майстри, меблевики і так далі.

Шестигранник є стержнем, вигнутим за формою літери «Г», перетин є шестигранним. Ручний інструмент незамінний при роботі з кріпленнями, оснащеними шестигранними шліцами. Такий ручний інструмент буває стандартним та з кулею на одному з двох кінців.

Шестигранник з кулею дозволяє зручно працювати під кутом до 30˚, його немає потреби переставляти, завершивши повний оберт. Так, Ви зможете заощадити час.

купити ключ для болтів

Показано з 1 по 16 з 310 (всього 20 сторінок)