Степлери

Степлери

Степлер будівельний: як вибрати

Степлер будівельний (степлер ручний, скобозабивач) — це механічний ручний інструмент, який застосовується в побуті, цехах, майстернях, на фабриках, при монтажі, ремонті та будівництві для оббивки поверхонь різними матеріалами, зшивання матеріалів, створення упаковок, каркасів, меблів, рам, рамок і так далі.

Читати далi

Vago Такер 4-14 мм

Артикул: 12-000
Код: 006881

187 грн.

В наявності

Modeco Такер 4-14 мм

Артикул: N-45-111
Код: 004063

252 грн.

Очікується

Modeco Такер 4-14 мм, Профі

Артикул: MN-45-110
Код: 004065

375 грн.

Очікується
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити степлер будівельний? Про це далі.

купити степлер будівельний

Степлер ручний: конструкція

Степлер ручний є досить складним пристроєм, основною деталлю якого є ударний механізм, який бере на себе все навантаження. Ударний механізм обладнаний сильно стиснутою пружиною — витою або плоскою ресорною.

Вита пружина (торсіонна пружина) — для взводу потрібно докладання великих зусиль, дає відчутну для руки віддачу. Скобозабивач з витою пружиною не застосовується при великих об’ємах робіт.

купити степлер будівельний

Ресорна пружина (пластинчаста пружина) використовується в професійних моделях, вона запросто зводиться, не дає такої сильної віддачі. Степлер ручний з ресорною пружиною використовується при великих обсягах робіт.

купити степлер будівельний

У будь-якому випадку пружинний механізм зводиться зусиллям м'язів. Щоб підготувати скобозабивач до «пострілу», потрібно просто звести курок або зрушити спеціальний важіль. Далі це дає можливість бойку звільнитися, вдарити по скобі та забити її в необхідному Вам місці. Коли скоби в обоймі добігають кінця, потрібно їх поповнити.

купити степлер будівельний

Скобозабивач: переваги

Завдяки своїй конструкції степлер ручний такий популярний та використовується повсюдно. Серед переваг, якими володіє скобозабивач:

 • можливість в декілька разів заощадити час, витрачений на роботу;
 • використовуючи степлер будівельний, одна рука завжди буде вільна;
 • не потрібно сильно тиснути на степлер будівельний, що дозволяє, наприклад, зберігати рівновагу при висотних роботах;
 • при роботі навіть декілька годин поспіль Ви не дуже сильно втомлюєтеся;
 • степлер ручний запросто заб'є скоби в пружні деталі;
 • можливість використання в місцях з утрудненим доступом;
 • завдяки чіткій точній передачі удару не пошкоджується поверхня, в яку забивається скоба;
 • використовуючи степлер ручний немає вібрації;
 • велике різноманіття витратних матеріалів, які роблять скобозабивач багатофункціональним пристроєм;
 • невелика кількість рухомих деталей, які має скобозабивач, забезпечує його тривалу надійну роботу;
 • всі елементи з гострими краями заховані усередині корпусу, тому можливість отримати травми під час роботи практично відсутня;
 • не потрібне підключення до електромережі — повна автономність.

купити степлер будівельний

Степлер будівельний: вибір за типом скоб

Будь-який степлер будівельний розрахований на роботу з скобами певних форм тагабаритів, що й визначає призначення ручного інструменту.

Так, перед тим як вибрати та купити степлер будівельний рекомендується ознайомитися з типами скоб, з якими може працювати ручний інструмент.

купити степлер будівельний

Типорозміри:

Тип

Габарити

Використання

тип А

ШхВ: 12.9х4-16 мм, проволока: 0.65х0.95 мм

степлер ручний для скріплення та оббивки тканин, картону

тип Е

ШхВ: 5.7х10-14 мм, проволока: 1.05х1.25 мм

скобозабивач для оббивки меблів, кріплення каркасів, скріплення упаковок та ящиків з паперу

тип ЕS

ШхВ: 8.7х9-40 мм, проволока: 1.05х1.25 мм

степлер будівельний для рамок, карнизів, обшивки

тип В

ШхВ: 34.75х16-19 мм, проволока: 0.92х2.3 мм

степлер ручний для мішків, гофрокартону та різних типів упаковок

тип Z

ШхВ: 11.2х16-50 мм, проволока: 1.4х1.65 мм

скобозабивач для настилів з кольорових металів, виготовлення піддонів та іншої тари, каркасів, меблів

тип LM

ШхВ: 26.5х16-38 мм, проволока: 1.4х1.6 мм

степлер будівельний для скріплення упаковок та ящиків з ДСП, гіпсокартону, виготовлення меблів, вікон, дверей

тип WM

ШхВ: 25-34х9-15 мм

для рамок

Найбільш популярні скоби:

Тип

Габарити

Форма

тип 53

ШхВ: 11.3х4-14 мм, проволока: 0.7 мм

П-подібна

тип 140

ШхВ: 10.6х6-14 мм, проволока: 1.25 мм

П-подібна

тип 28

ШхВ: 4.5х9-11 мм, проволока: 1.25 мм

напівкругла (S)

тип 36

ШхВ: 6х10-14 мм, проволока: 1.25 мм

напівкругла (L)

Пам'ятайте, що чим більш товсті матеріали Ви будете з'єднувати, тим на більшу глибину повинні вбиватися скоби, тому вибирайте скоби з великою висотою ніжок.

Щоб вибрати та купити степлер ручний по типу скоби слід просто зіставити розміри розхідника з матеріалами, в які він повинен забиватися.

степлер будівельний ціна

Наприклад, якщо Ви будете працювати з тканиною, картоном, папером рекомендовано купити скобозабивач, розрахований на роботу з скобами заввишки від 6 до 8 мм. Завдяки даним скобам Ви зможете акуратно виконати роботу, проводити декорування і так далі.

Для робіт з ДСП, МДФ, фанерою, щільною тканиною і так далі краще купити степлер будівельний, розрахований на роботу з скобами заввишки від 10 до 14 мм. Такі витратні матеріали дадуть можливість створювати міцні довговічні з'єднання.

степлер будівельний ціна

Для ремонту, монтажу, будівництва краще купити степлер ручний з можливістю роботи з декількома типами скоб, наприклад, типів 140 та 53, які дозволять Вам з'єднувати рейки, фіксувати ізоляційні та оздоблювальні матеріали.

Коли Ви збираєтеся кріпити проводку й кабель рекомендовано купити скобозабивач, розрахований на роботу з напівкруглими скобами, наприклад, типів 36 та 28.

Пам'ятайте, що степлер будівельний, в залежності від моделі, може також працювати зі штифтами та цвяхами довжиною до 30 мм. Так, Ви зможете кріпити товсті міцні матеріали, збирати великі каркаси і так далі та здійснювати збірку дерев'яних елементів.

степлер будівельний ціна

Степлер ручний: підбір

Перед тим, як вибрати та купити степлер ручний, визначитеся з метою його використання. Так, для різних робіт необхідний різний ручний інструмент.

Далі необхідно дізнатися, яким чином буде встановлюватися кріплення. Є 2 способи встановленя кріплення. Перший спосіб полягає в пробитті матеріалів наскрізь, при цьому кінці скоби загинаються. Таким чином степлер будівельний часто застосовується для з'єднання тканини та плівки, різних полотен, рулонних матеріалів і так далі. Другий спосіб полягає у пробитті наскрізь як оббивки, так і основи, при цьому кінці скоби втоплюються в основу, а на поверхні оббивного матеріалу залишається спинка скоби. За таким методом степлер ручний використовується при оббивці меблів та різних предметів, конструкцій, кріпленні плівки на каркасі, облицюванні стін різними панелями, фіксації фанери, з'єднанні невеликих елементів при складанні і так далі.

степлер будівельний ціна

Вибираючи степлер будівельний не забувайте про універсальні моделі, які можуть працювати з кріпленнями різних типів та істотно розширюють можливість використання ручного інструменту.

Також вибираючи скобозабивач придивіться до місткості його магазину. Чим більш ємним буде магазин, тим рідше доведеться його заправляти. Також ряд моделей мають на корпусі оглядове віконце, яке дозволяє контролювати кількість скоб, що залишилися в магазині.

Зверніть увагу на довжину ручки. Скобозабивач повинен мати рукоять, довжина якої повинна бути приблизно рівною ширині Вашої долоні. Якщо це так, буде забезпечено просте натискання, кріплення будуть забиватися з першого разу.

степлер будівельний ціна

Скобозабивач: додатково

Серед корисних доповнень, які може мати степлер будівельний:

 • тонкий наконечник — потрібен для виконання робіт з підвищеною точністю;
 • налаштування сили удару — завдяки спеціальному гвинту Ви можете змінити силу натягу пружини, важливо при виконанні різних типів робіт;
 • прогумована ручка — степлер ручний не буде вислизати під час роботи;
 • стопор ручки — скобозабивач обладнаний спеціальним замком для фіксації ручки в закритому положенні, підвищує безпеку при перенесенні та зберіганні ручного інструменту.