IDROBASE

IDROBASE
Компактна мийка високого тиску Idrobase Gaia 140 — ефективний пристрій для прибирання різного типу об'єктів: від автомобіля до складу. Ви зможете відмити різні забруднення завдяки потужності 2000 Вт і продуктивності 420 л/год. Купити мийку високого тиску в Украї..
Мийка високого тиску Idrobase Grande Plus — зручне для прибирання різних об'єктів пристосування. Вонр зможе відмити невеликі складські приміщення, автомобіль та інші поверхні завдяки потужності двигуна 2700 Вт і продуктивності 540 л/год. Наш інтернет-магазин мінімийо..
Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS потужністю 3700 Вт є професійним агрегатом, який здатний забезпечити бездоганну і просту мийку. Устаткування працює виключно з холодною водою. Мийка високого тиску 380 Вольт: переваги Мінімийка високого тиску, купити яку ми рекомендуємо у нас..
Мийка високого тиску Idrobase Saetta допоможе в очищенні різних об'єктів. Вона стане в нагоді працівникам автомийок, автопарків, невеликих промисловостей. Потужність пристрою 2700 Вт і продуктивність 540 л/год допоможуть відмити різного роду забруднення. Купити міні м..
Мийка високого тиску Idrobase Gigante — потужний професійний пристрій. Він здатний працювати на промисловостях у великих обсягах. Це можливо завдяки потужності двигуна 9200 Вт і продуктивності 1980 л/год. Наш магазин мийок високого тиску має в асортименті різного типу аг..
Мийка високого тиску Idrobase Principessa — професійне пристосування для прибирання. Часто застосовується для очищення складів, промислових об'єктів і т.д. Завдяки потужності 3700 Вт і продуктивності 600 л/год мийка впорається з такими завданнями на ура. Краща н..
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)