GREENWORKS

GREENWORKS

4 799 грн.

Очікується
Аератор Greenworks GDT30, потужність якого 1100 Вт, а ширина обробки – 350 мм, підходить для регулярного догляду за газоном. Збір листя та іншого сміття, видалення сухої трави, бур'янів, наповнення ґрунту киснем – з усім цим запросто впорається така модель. Аератор газонн..
Газонокосарка акумуляторна Greenworks G24LM32K2 поставляється з АКБ напругою 24 В і ємністю 2 А*год. Газонокосарка Greenworks, купити яку ми рекомендуємо всім власникам заміських будинків, призначена для покосу газонної трави. У безперервному режимі працює до 20 хвилин. Газонокосарка для д..
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM35 — це компактна і зручна техніка, яка дбайливо постриже Ваш газон площею до 500 кв.м. Електрогазонокосарка Greenworks, купити яку можна у нас з гарантією від виробника, відноситься до стартової моделі в лінійці 40-вольтів акумуляторних косаро..
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM35K2 — це чудова садова техніка, яка комплектується акумулятором на 40 В і ємністю 2 А*год. Газонокосарки несамохідні, купити які вигідно Ви можете у нас, розраховані на обробку ділянки площею 5 соток. Газонокосарка електрична ручна: переваг..
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM40 — це маневрена, малошумна техніка, яка розрахована для ділянок площею 600 кв.м. Косарка ручна електрична, купити яку можна в швидкі терміни у нас, сумісна з усіма акумуляторами Greenworks. Електрокосарки: переваги Ширина косіння станов..
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM41 має ширину косіння 410 мм і призначена для догляду за газонами на приватній території. Газоно косарка, купити яку радимо кожному старанному господареві, розрахована на покіс площі на 600 кв.м. (6 соток). Газонокосарка електрична ручна: переваги..
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM45 косить шириною 450 мм і розрахована на 600 кв.м площі. Газонокосарка Грінворкс, купити яку Ви можете за хорошою ціною у нас, є побутовою моделлю. Сумісна з акумуляторами серії G-MAX 40В цього ж виробника. Електрична косарка: переваги Мотор м..
Ця акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM49DB поєднує в собі мульчування і збір в одному потужному та надійному пристрої, який допоможе домовласникам доглядати за своїми газонами. Газонокосарка самохідна Greenworks: переваги Газонокосарка ручна, купити яку Ви можете в цей час, має шир..
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM49DB розроблена провідними інженерами, призначена для догляду за ділянкою на 1200 м.кв. Електрогазонокосилки, купити які Ви можете прямо зараз, не комплектуються АКБ та зарядкою. Акумуляторна газонокосарка Greenworks: переваги Електрогазонокоси..
Аератор акумуляторний Greenworks G40DT30 потужністю 40 В і шириною обробки 320 мм – необхідний для регулярної обробки газону пристрій. Він потрібен для видалення моху, сухої трави, розпушування ґрунту, в результаті чого вона наповнюється корисними речовинами та киснем. Купити хороший ае..
Акумуляторний тример Greenworks G24LT25K2 живиться від АКБ напругою 24 В призначений для покосу трав'яного покриву на складному рельєфі, підрівнювання газону, косіння вузьких ділянок між деревами, кущами, різними об'єктами. Купити тример для трави акумуляторний рекомендується для заст..
Показано з 1 по 28 з 76 (всього 3 сторінок)