Зварювальні генератори

Зварювальні генератори

Зварювальний генератор: як вибрати

Зварювальний генератор (генератори для зварювання) — це обладнання, яке виконує 2 функції:

  • служить джерелом живлення для різної техніки, коли в стаціонарній мережі пропадає напруга;
  • дозволяє виконувати зварювальні роботи без використання в якості додаткового обладнання зварювального апарату.
Читати далi
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Генератори для зварювання сьогодні як ніколи актуальні, адже в умовах сучасності на великих підприємствах, в майстернях і так далі гостро стоїть питання оптимізації можливих виробничих процесів, економії коштів та підвищення ефективності проведення зварювальних робіт.

купити зварювальний генератор

Наприклад, компанія активно зайнята виробництвом огорож та парканів з металу, у компанії в наявності виїзна бригада, яка проводить монтаж цих парканів та огорож. Так, для роботи «в полі» необхідний простий генератор, який дозволить підключати УШМ і інший, необхідний в процесі роботи, електроінструмент. Також для монтажу необхідний зварювальний апарат. Так, вибір очевидний, адже набагато дешевше купити зварювальний генератор, ніж купувати окремо звичайний генератор тазварювальний апарат. Тут все просто: 1 агрегат (замість 2-х) займає куди менше місця в авто, а його обслуговування обходиться значно дешевше (ніж обслуговування 2-х агрегатів). Коли виїзній бригаді знадобиться зварювати частини огорожі та паркану, під’єднується контур зварювання, для роботи електроінструмента — контур навантаження.

купити зварювальний генератор

Генератори для зварювання: параметри зварювального струму

Значення зварювального струму, який може видавати середньостатистичний зварювальний генератор, — від 10 до 200 А. Чим вище останнє значення, тим більшого діаметру електроди Ви можете використовувати для зварювання. Наприклад, при 200 А можна користуватися електродами, діаметр яких не перевищує 4 мм. Такі електроди дозволять Вам варити листи металу і деталі, товщина яких від 2 до 10 мм. Якщо ж Ви бажаєте варити металеві елементи, які мають товщину до 15 мм, леговані сталі з товщиною до 8 мм, краще купити зварювальний генератор з максимальним значенням зварювального струму в 500 А.

Тип зварювального струму — це також параметр, який враховують, вибираючи генератори для зварювання. Від типу струму залежать типи робіт, які Ви зможете виконувати.

купити зварювальний генератор

Так, генератори для зварювання, які видають змінний зварювальний струм, краще підходять для виконання будівельних робіт, застосовуються в автомайстернях, незамінні при зварюванні вуглецевих сталей. Такий зварювальний генератор, зважаючи на порівняно просту конструкцію, володіє невеликою вартістю, але має і недолік — дуга буде горіти переривчасто (шов виходить не дуже акуратним).

Більш ефективними є генератори для зварювання постійним струмом, завдяки чому розпал дуги виконується плавно, дуга горить стійко. Для того, щоб отримати постійний зварювальний струм, генератори для зварювання обладнують випрямлячем. Це впливає на вартість обладнання, а й дає Вам можливість отримувати якісний рівний шов, позбавлений непроварених місць. Додатково зварювальний генератор такого типу дозволить варити заготовки з алюмінію та нержавіючої сталі.

Пам'ятайте, що генератори для зварювання використовуються і для під’єднання різного інструменту, пристроїв освітлення та іншого обладнання. Ось чому при роботі з навантаженням враховуйте ряд параметрів, які є актуальними при виборі, наприклад, звичайного дизельного генератора: напруга, запас потужності, активні та реактивні навантаження.

купити зварювальний генератор

Зварювальний генератор: додатково

Залежно від того, де Ви хочете використовувати генератори для зварювання, необхідно вибирати підходящу модель.

Так, генератори для зварювання бувають мобільними (пересувними) та стаціонарними. Якщо Ви працюєте в частих роз'їздах, краще купити зварювальний генератор мобільного типу. Коли ж робота буде постійно виконуватися в цеху, рекомендуємо купити генератори для зварювання стаціонарного типу.

купити зварювальний генератор

Тип палива — генератори для зварювання можуть бути бензиновими та дизельними. Перші дешевші та застосовуються для нетривалої роботи, другі — більш витривалі, дозволяють варити протягом цілої зміни, більш економно споживають паливо, але коштують дорожче за бензинові аналоги за потужністю.

Системи захисту — в ряді моделей встановлений переривник напруги, що захищає обладнання від короткого замикання. Також часто можна зустріти систему захисту від перевантаження та недостатнього рівня оливи. Завдяки цим системам нівелюється можливість отримати серйозні несправності мотора.

Також ряд моделей дозволять Вам регулювати кількість обертів валу двигуна, що дає можливість знизити витрату палива.