Інверторні генератори

Інверторні генератори

Інверторний генератор: як вибрати

Інверторний генератор (інверторна електростанція) — це обладнання, яке виробляє високоякісний змінний струм.

Читати далi
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)
Це можливо завдяки системі електронного регулювання інверторного блоку, до складу якого входять мікропроцесор, випрямляч та спеціальний перетворювач струму.

Купити інверторний генератор рекомендується для під’єднання чутливого до показників струму та напруги побутового, будівельного та іншого обладнання.

купити генератор інверторний

Інверторна електростанція: переваги

Інверторна електростанція має багато переваг, але ми зупинимося на основних.

Однією з головних переваг є забезпечення якісного вихідного струму. Якість видаваного струму не залежить від того, чи підключене до генератора навантаження чи ні. Так, інверторний генератор дає Вам можливість живити будь-яку чутливу до якості струму техніку та прилади.

Інверторна електростанція відрізняється вбудованим захистом від перевантаження, має систему автоматичного контролю рівня оливи.

купити генератор інверторний

Інверторний генератор невеликий та важить значно менше простих аналогів. За рахунок чого Ви можете брати його з собою в будь-яке місце, використовувати у будь-яких місцях.

Завдяки економності (малій витраті палива) Ви можете непогано заощадити кошти на пальному. Це можливо завдяки системі автоматичного регулювання обертів в залежності від підключеного навантаження. Так, при малому споживанні енергії витрата палива значно знижується.

Завдяки наявності інверторного електронного блоку керування інверторна електростанція чудово підходить для живлення будь-яких споживачів від електрозварки до холодильника.

купити генератор інверторний

Інверторний генератор має систему електронного запалювання. Так, Вам гарантований простий запуск мотора при будь-яких умовах та в будь-яку погоду.

Інверторна електростанція забезпечена закритим всепогодним кожухом. Так, обладнання може запросто використовуватися в умовах високої вологості, великої запиленості і так далі. Додатково корпус відрізняється хорошою системою шумо- та віброзахисту. Завдяки цьому інверторна електростанція може з легкістю працювати, наприклад, біля робочого місця. Такий захист забезпечується унікальною конструкцією та наявністю спеціальних глушників.

Варто відзначити, що інверторна електростанція є дуже надійною та довговічною. Це досягається шляхом застосування в процесі виготовлення виключно висококласних перевірених часом компонентів, які відрізняються підвищеною стійкістю до великих навантажень та зносу.

купити генератор інверторний

Інверторний генератор: недоліки

Інверторна електростанція, на жаль, має і ряд недоліків, про які Вам необхідно знати.

Мабуть, головним з них є ціна, оскільки інверторний генератор коштує значно більше простого аналога. І це не дивно, адже інверторна електростанція має вельми складну конструкцію.

купити генератор інверторний

Як правило, інверторний генератор обладнаний АКБ обмеженою ємності. Так, виникає необхідність вибирати електрогенератор з батареєю потрібної ємності. Якщо використовувати занадто потужні пристрої АКБ просто не зможе встигати заряджатися та Вам доведеться відключати навантаження, чекаючи заряду АКБ.

Порівняно невелика потужність. Зважаючи на складну конструкцію, інверторний генератор просто не буває великої потужності, адже виготовляти таке обладнання виробникам не вигідно. Так, максимальна потужність даного обладнання не перевищує 7 кВт. Але, з появою нових технологій виробництва, ціни на техніку будуть зменшуватися, а потужність рости.

купити генератор інверторний

Інверторна електростанція: на що звернути увагу при виборі

Вибираючи інвертор, враховуйте потужності споживача (всіх споживачів), які будуть під’єднані до обладнання.

З омічними споживачами ситуація зрозуміла — в них електрика перетворюється в світло або тепло. При їх пуску споживання електрики не перевищує експлуатаційне. При під’єднанні до инвертору таких споживачів просто враховуйте їх загальну потужність.

З індуктивними споживачами все дещо складніше, оскільки вони мають електромотор. Так, під час пуску споживання потужності короткочасно зростає від 2 до 7 разів, в порівнянні з експлуатаційною.

купити генератор інверторний

Пам'ятайте, що загальна потужність всіх одночасно підключених споживачів повинна бути на 15-20% меншою номінальної, що видається інвертором! Не забувайте про індуктивні навантаження, і тоді інверторний генератор послужить Вам багато років!

Також, інверторна електростанція вибирається з урахуванням кількості встановлених розеток, від якої залежить кількість одночасно під’єднуваних споживачів. Зверніть увагу на наявність дисплея, на якому буде виводиться інформація про роботу інвертора.