ФІОЛЕНТ

ФІОЛЕНТ
--2%
Підходить до дрилей-міксерів Фіолент МД1-11Е, МД1-11Е К. * Колір та/або відтінок на фотографії можуть відрізнятися від реального. Параметри та комплектація можуть бути змінені виробником товару без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, які вніс виробник...
Дриль-міксер Фіолент МД1-11Е До потужністю 1100 Вт, використовується для виконання 2-х різних завдань: перемішування, замішування різних будівельних сумішей і для свердління отворів. Так, 1 інструмент поєднує в собі аж 2! Але врахуйте, що дрель міксер поставляється без вінчика та без сверлиль..
Дриль-міксер Фіолент МД1-11Е потужністю 1100 Вт, призначений для перемішування за допомогою вінчика (який не входить в комплект поставки) сипучих і в'язких будівельних сумішей: фарби, бетону, клею тощо. А також, встановивши патрон, Ви зможете використовувати її в якості дрилі. Таким чином..

2 602 грн.

Знято з виробництва
Перфоратор Фіолент RH3-800 — це компактна продуктивна техніка, яка широко використовується для виконання побутових, монтажних, ремонтних та будівельних робіт. Купити перфоратор для дому ми радимо для обробки бетонів та газобетонів, цегли, металів та сплавів, пластмас та пластиків, дерева. ..
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)