Відбійні молотки Bosch

Відбійні молотки Bosch

Відбійний молоток Bosch – якісне та надійне рішення від німецького виробника.

Читати далi
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Відбійні молотки Bosch - Поширені запитання

👓 Так, у нас можна купити відбійні молотки як для побутових, так і для промислових потреб. Для найважчих робіт рекомендуємо моделі максимальної потужності з енергією удару понад 60 Дж.

👓 Так, вони представлені в розділі Зубила. Зверніть увагу на моделі з типом хвостовика SDS-MAX і HEX (шестигранник). У назвах зубил з хвостовиком HEX у дужках вказані моделі відбійних молотків, для яких вони призначені.

👓 У відбійному молотку Bosch GSH 500 доступно 12 позицій зубила. Система Vario Lock дозволяє однією рукою змінити положення зубила та зафіксувати в новій позиції.

👓 Ціна відбійного молотка прямо пропорційна потужності, також має значення енергія удару, ергономічність конструкції, наявність додаткових функцій.

Застосовується для демонтажу кам'яних, бетонних і цегляних стін, руйнування асфальтового покриття та інших завдань. Вважається незамінним помічником для професіоналів.

Переваги відбійних молотків Bosch

Кожен відбійний молоток Бош розробляється з використанням фірмових технологій, які німецька компанія впроваджує при створенні всіх своїх моделей. За рахунок цього він поєднує в собі надійність, довговічність та практичність, що і робить його одним з кращих рішень на ринку.

Відзначимо ключові особливості, характерні для відбійних молотків Bosch:

  • хороше балансування між продуктивністю та вагою (моделі потужністю 1000-1100 Вт важать близько 6 кг);
  • зручне регулювання частоти удару з урахуванням властивостей робочого матеріалу;
  • оптимізований ударний механізм (інструмент менше вібрує, що знижує стомлюваність при тривалій роботі);
  • сучасна електроніка (гарантує стабільну частоту удару навіть при підвищених навантаженнях);
  • система Vario-Lock (дозволяє зафіксувати інструмент в потрібному положенні);
  • якісна ізоляція (запобігає потраплянню пилу всередину і продовжує термін служби інструменту);
  • надійна електроізоляція (інструмент можна використовувати на об'єктах з підвищеним рівнем вологи).

Крім цього відбійний молоток Bosch оснащується прогумованою рукояткою, щоб він добре лежав в руці і не ковзав. Також передбачена поворотна додаткова рукоятка, яку можна зафіксувати в будь-якому положенні під себе (для комфортної роботи з інструментом).

Звісно, на кожен бетонолом Bosch надається офіційна гарантія від виробника. Термін її дії залежить від конкретної моделі.

Оригінальні відбійні молотки Bosch на сайті Kwitka

Вирішили замовити електричний відбійний молоток Bosch? Тоді вивчайте наш асортимент та підбирайте оптимальний для себе варіант. У нас в каталозі пропонується великий вибір моделей, що відрізняються за характеристиками, функціоналом, ціною, тому ви завжди знайдете ефективне рішення на будь-який бюджет.

Всі представлені в асортименті моделі є оригінальними. Це означає, що, вирішивши у нас відбійний молоток Bosch купити, ви отримуєте якісний та надійний інструмент з офіційною гарантією. Продаж товарів здійснюється по всій країні, тому оформляти замовлення ви можете з доставкою в будь-яке місто України.