Торцювальні пили Bosch

Торцювальні пили Bosch
-22%
Безкоштовна доставка

7 899 грн.6 170 грн.

Очікується
-7%
Безкоштовна доставка

17 089 грн.15 897 грн.

Очікується
-20%
Безкоштовна доставка

12 399 грн.9 919 грн.

Очікується
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Торцювальні пили Bosch - Поширені запитання

👓 Торцювальні пили з системою протяжки (горизонтальним переміщенням уздовж лінії пиляння) дозволяють значно збільшити ширину пропилу під прямим кутом і з нахилом.

👓 Так, у будь-якій торцювальній пилі передбачена можливість нахилу диска під кутом 45°. У більш складних і дорогих торцювальних пилах (комбінованих) диск не тільки нахиляється, але й повертається, в найбільш просунутих моделях (наприклад, Bosch GCM 12 GDL Professional) додатково здійснюється поворот столу на ряд фіксованих кутів.

👓 Серед торцювальних пил побутового класу є моделі, які за потужністю та функціоналом не поступаються окремим професійним. Професійну торцювальну пилу купити є сенс, якщо планується використовувати її практично щодня та подовгу, для короткочасного епізодичного застосування досить побутового інструменту.

👓 Ціна торцювальних пил, купити які можна в нашому магазині, варіюється в широкому діапазоні, для побутового класу становить в середньому 5 000 грн., для професійного – 20 000 грн. Крім класу ціна залежить від потужності, функціоналу (наявність-відсутність протяжки, повороту диска, столу), виробника інструменту.