Стійки, столи, верстаки

Стійки, столи, верстаки

Стійки для електроінструменту: як вибрати

Під час ремонту, монтажу та будівництва, як правило, виникає необхідність використовувати електроінструмент, в тому числі дриль та КШМ.

Читати далi
-14%

Верстак Dremel 2600 (26152600JA)

Артикул: 26152600JA
Код: 092920

1 115 грн.959 грн.

В наявності
Показано з 1 по 26 з 26 (всього 1 сторінок)
Для точної обробки різних деталей та елементів як болгарка, так і дриль повинні бути закріплені. В цьому випадку Вам допоможуть стійки для електроінструменту, а саме стійка для болгарки та стійка для дриля, які кріпляться до верстака, робочого столу та інших поверхонь. Використовуючи стійки для електроінструменту, у Вас з'являється можливість працювати з різними додатковими насадками та пристосуваннями, які розширюють функціонал обладнання. Стійки для електроінструменту дозволять Вам встановити останній практично в будь-якому положенні.

Стійки для електроінструменту — це аксесуари, які неодмінно стануть в нагоді не тільки під час монтажу, ремонту та будівництва, а й в гаражі, майстерні, цеху, на СТО і так далі.

Але як вибрати та купити стійки для електроінструменту? Про це далі.

купити стійки для електроінструменту

Стійки для електроінструменту: переваги

Стійка для болгарки та стійка для дриля дуже практичні, дозволяють більш зручно різати та свердлити будь-які матеріали. Для отримання максимальної точності стійки для електроінструменту можна кріпити до верстаку або столу.

Також стійка для дриля та стійка для болгарки незамінні, якщо необхідно працювати з великими об’ємами матеріалів. Стійки для електроінструменту бувають зі станиною та без неї. Якщо станина є, стійки для електроінструменту з встановленим обладнанням перетворюються на подобу верстата, який неодмінно розширити можливості обробки матеріалів та прискорить робочий процес.

купити стійки для електроінструменту

Стійка для болгарки

Стійка для болгарки має такі переваги:

  • оброблювані деталі та елементи фіксуються максимально точно, що дозволяє, наприклад, постійно відрізати елементи однакового розміру;
  • стійка для болгарки сприяє більшій точності переміщення диска;
  • підвищується безпека використання КШМ;
  • стійка для болгарки прискорює роботу;
  • збільшується якість обробки за рахунок збільшення тиску.

Так, стійка для болгарки з закріпленим на ній електроінструментом — це, по суті, багатопрофільний відрізний верстат, що дає Вам можливість різати та проводити інші типи обробок в великих об’ємах. Стійка для болгарки перетворює КШМ на подобу монтажної та торцювальної пили.

купити стійку для болгарки

Стійка для дрилі

Стійка для дрилі покликана спростити процес свердління будь-яких матеріалів. Серед переваг, якими володіє стійка для дрилі:

  • розширені можливості обробки;
  • стійка для дриля збільшується функціонал електроінструменту;
  • можливість максимально точно створювати отвори будь-якого діаметру за рахунок позиціонування свердла або фрези;
  • стійка для дрилі надає можливість роботи під різними кутами;
  • не відбувається ковзання свердла при свердлінні міцних матеріалів.

купити стійку для дрилі

Верстак: як вибрати

Під час монтажу, будівництва, ремонту, в гаражі, майстерні, цеху, СТО, на підприємствах та заводах дуже складно обійтися без електроінструменту та різних ручних інструментів, допоміжних пристосувань і так далі. Одним з найбільш необхідних, а за рахунок цього й популярних, виробів є верстак.

Верстак (робочий стіл майстра) є робочою поверхнею, яка потрібна для обробки різних виробів, деталей та елементів з деревини, металів та сплавів, пластиків та інших матеріалів. Робочий стіл майстра часто використовується не тільки для роботи, але й для зберігання інструментів та приладдя. Варто відзначити, що верстак відрізняється функціональністю, зручністю та простотою застосування, довговічністю.

Але як вибрати та купити верстак? Про це далі.

купити верстак

Робочий стіл майстра: типи по використанню

Будь-який стіл майстра можна віднести до одного з трьох типів по роботах, що можна за ним проводити: для розпилу та інших робіт, спеціальні або під верстати.

Верстак для розпилювання та інших робіт (пиляльна станція) — це вироби, які є найбільш популярними, оскільки дозволяють як різати різні матеріали, так і збирати елементи. Також даний робочий стіл майстра дозволить Вам встановити на нього невеликі верстати, стійки для електроінструменту і так далі. Верстак цього типу дуже просто збирається, в залежності від моделі, може витримати навантаження до 250 кг. Також робочий стіл майстра, в залежності від конструкції, можна подовжувати, що дозволить Вам обробляти заготовки довжиною до 4 метрів.

Спеціальний верстак — це виріб, що використовується для певного типу робіт, наприклад, для різання керамічної плитки різних розмірів, для робіт з використанням лобзика і так далі. Для полегшення, підвищення точності та прискорення робіт такий верстак може бути обладнаний паралельними та кутовими упорами, різними шкалами, розмічальними лініями і так далі.

Верстак під верстат (підставка під верстат) — це виріб, який застосовується тільки для фіксації невеликих верстатів та різного електроінструменту. Так, даний робочий стіл майстра дозволить обробляти деталі та елементи більш точно, підвищить загальну безпеку робіт.

купити верстак

Верстак: види за матеріалом обробки

За матеріалом обробки робочий стіл майстра відноситься до одного з трьох типів: верстак слюсарний, верстак столярний (теслярний) та верстак універсальний.

Верстак слюсарний призначений для обробки габаритних та важких металевих заготовок та деталей. Слюсарний робочий стіл майстра обладнаний як посиленим сталевим каркасом, так і ударостійкою стільницею, яка, як правило, покривається листовим металом або сталлю. Так, верстак слюсарний дозволить Вам запросто різати, зварювати, пиляти, свердлити та проводити інші роботи.

купити верстак

 

Верстак столярний (теслярний) — використовується для обробки виключно виробів, деталей та заготовок з деревини. Такий робочий стіл майстра обладнаний широкою стільницею з дерева, оскільки об таку стільницю заготовки та деталі з м'яких порід дерева не дряпаються. Конструктивно найпростіший верстак столярний схожий на високу лавку або будівельного козла.

купити верстак

Верстак універсальний — це виріб, що користується популярністю у майстрів широкого профілю, професіоналів, які під час роботи виконують різні операції та обробляють різні типи матеріалів. Часто верстак універсальний являє собою складаний робочий стіл майстра, який зручно зберігати та перевозити, комфортно встановлювати в будь-якому зручному місці.

купити верстак

Робочий стіл майстра: типи за конструкцією

Верстак по типу конструкції відноситься до однієї з трьох основних категорій: верстак мобільний (верстак складний), верстак стаціонарний та затискний стіл.

Верстак мобільний — це порівняно компактний робочий стіл майстра, який обладнаний лещатами та може важити до 30 кг. Такий робочий стіл майстра використовується для роботи з невеликими елементами, заготовками та деталями, для проведення різних складальних робіт, свердління, пиляння і так далі. Верстак складний, що розширює можливості по його зберіганню та транспортуванню (влізе під ліжко, в шафу, багажник авто і так далі). Верстак складний завдяки використанню в конструкції рухомої основи з сталевих труб. Ряд моделей обладнані й рухомими стільницями. Мобільний робочий стіл майстра, в залежності від моделі, здатний витримати навантаження до 200 кг. А поряд з невеликою ціною верстак складний стає дуже привабливим варіантом.

купити верстак

Верстак стаціонарний — конструктивно простий виріб, який використовується для обробки габаритних заготовок, елементів та деталей з практично будь-яких матеріалів. Стаціонарний робочий стіл майстра дозволить Вам встановити на нього верстати та стійки для електроінструменту. Верстак стаціонарний використовується в великих майстернях, цехах, на різних виробництвах і так далі.

купити верстак

Затискний стіл — також схожий на складний робочий стіл майстра, але поєднує в собі ряд функцій. Затискний стіл, як зрозуміло з назви, обладнаний спеціальною затискною системою — набором ковзаючих губок та ручок, які дозволяють швидко та точно зафіксувати та позиціонувати заготовку для полегшення її обробки. Також затискний стіл можна регулювати по висоті, він обладнаний додатковою центральною планкою (дещо збільшується корисна поверхня), має похилу робочу поверхню. Часто затискний стіл обладнаний магнітами, які дозволяють зручно зберігати шурупи, цвяхи, гайки та інші кріплення, дрібні деталі. Затискний стіл буває різних розмірів, тому підходить для використання в будь-яких місцях.

верстак ціна

Крім вищевказаних варіантів є, наприклад, верстак з колесами та робочі столи майстра з різними цікавими пристосуваннями та рішеннями.

Верстак: підбір

Перед тим, як вибрати та купити робочий стіл майстра, необхідно знати, з якими конкретно матеріалами Ви будете працювати. Якщо лише з деревиною, сміливо можете купити верстак столярний, якщо з металами — можете купити верстак слюсарний, якщо з різними матеріалами — варто купити верстак теслярний.

Також зверніть увагу на розміри, які має робочий стіл майстра. Габарити необхідно підбирати, враховуючи площу місця встановлення виробу. Коли місця дуже багато, сміливо беріть верстак з широкою стільницею або робочий стіл майстра з декількома тумбами та / або полицями, ящиками. Коли ж приміщення невелике, краще зупиниться на укорочених варіантах, які мають 1 тумбу або не мають її зовсім.

верстак ціна

Як правило, верстак не має тумб для зберігання різних ручних та електричних інструментів, комплектуючих та аксесуарів, тому рекомендується купити інструментальний візок або організувати місце для зберігання самостійно. Але є ще один варіант зберігання інструменту — на тримачах, які закріплені на стільницях.

Як зазначалося вище, робочий стіл майстра може мати стільниці, які покриті різними матеріалами. Так, працюючи з дрібними деталями та виробами, виконуючи розкрій за лекалами і так далі, можете купити верстак столярний, стільниця якого оббита лінолеумом. Обробляти заготовки з металу краще, використовуючи робочий стіл майстра, стільниця якого покрита листовою сталлю. Коли треба буде працювати з лакофарбовою продукцією, розчинниками, агресивними рідинами типу кислот та лугів, краще купити робочий стіл майстра з кислотостійким покриттям, яким може бути, наприклад, поліпропілен.

верстак ціна

Вибираючи робочий стіл майстра, зверніть увагу на його висоту. Як правило, верстак дає можливість регулювати висоту ніжок. Але якщо такої можливості немає, переконайтеся, що робочий стіл майстра підходить Вам по висоті, адже за занадто високим або низьким абсолютно незручно працювати та шкідливо для здоров'я (руки та спина будуть постійно перенапружуватися).

Допустиме навантаження. Верстак розрахований на досить великі навантаження, оскільки має гранично міцну та надійну конструкцію. Так, побутовий робочий стіл майстра може витримати навантаження від 300 до 500 кг. Промисловий верстак може витримати навантаження до 3000 кг.

верстак ціна

Додаткове оснащення доступне в тому випадку, коли ви вирішили купити робочий стіл майстра вдосконаленого типу. Додаткові пристосування дозволять збільшити продуктивність роботи, прискорять та зроблять більш комфортним робочий процес. Серед таких пристосувань різні станини, лещата, упори, фіксатори, підставки, затискачі і так далі.