Болгарки 150 мм

Болгарки 150 мм
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Болгарки 150 мм - Поширені запитання

👓 Кутові шліфмашини (КШМ) – багатофункціональний інструмент, може використовуватися для різання різних матеріалів, грубої зачистки, шліфування поверхонь.

👓 Така назва використовується тільки на пострадянському просторі. В СРСР перші кутові шліфмашини імпортувалися з Болгарії, хоча батьківщиною цього інструменту є Німеччина.

👓 Так, потужність і габарити інструменту від класу не залежать, клас визначає інтенсивність експлуатації, робочий ресурс, довговічність. Професійну кутову шліфмашину купити варто для частого, регулярного, тривалого використання. У побутового інструменту ресурс менший, обмежена можливість безперервної експлуатації, тривалість роботи протягом одного дня.

👓 Купити кутову шліфмашину з відрізними дисками в комплекті можна, якщо виробник вирішив зробити такий подарунок покупцям. Як правило, відрізні, шліфувальні диски, дротяні щітки купуються окремо. Підібрати витратні матеріали до конкретної моделі КШМ допоможуть наші менеджери.

👓 Ціна кутової шліфмашини залежить від класу (професійні дорожче за побутові), бренду, потужності, наявності додаткових функцій, комплектації.