Болгарки 115 мм

Болгарки 115 мм

Болгарка 115 мм – ручний інструмент, який оснащений диском мінімального діаметру.

Читати далi
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Болгарки 115 мм - Поширені запитання

👓 Кутові шліфмашини (КШМ) – багатофункціональний інструмент, може використовуватися для різання різних матеріалів, грубої зачистки, шліфування поверхонь.

👓 Така назва використовується тільки на пострадянському просторі. В СРСР перші кутові шліфмашини імпортувалися з Болгарії, хоча батьківщиною цього інструменту є Німеччина.

👓 Так, потужність і габарити інструменту від класу не залежать, клас визначає інтенсивність експлуатації, робочий ресурс, довговічність. Професійну кутову шліфмашину купити варто для частого, регулярного, тривалого використання. У побутового інструменту ресурс менший, обмежена можливість безперервної експлуатації, тривалість роботи протягом одного дня.

👓 Купити кутову шліфмашину з відрізними дисками в комплекті можна, якщо виробник вирішив зробити такий подарунок покупцям. Як правило, відрізні, шліфувальні диски, дротяні щітки купуються окремо. Підібрати витратні матеріали до конкретної моделі КШМ допоможуть наші менеджери.

👓 Ціна кутової шліфмашини залежить від класу (професійні дорожче за побутові), бренду, потужності, наявності додаткових функцій, комплектації.

Призначена для тонкої роботи, в основному для шліфування. Також підходить для нескладних задач по дому: зачистки поверхонь, зняття іржі, старого шару фарби або лаку.

Конструктивні особливості болгарки 115 мм

Кутова шліфмашинка 115 мм є найменш потужною серед усіх аналогів, укомплектованих дисками іншого діаметру. Як правило, її потужність не перевищує 1000 Вт. При цьому у болгарки 115 мм найвища швидкість обертання – близько 10000 об/хв. Також вона має ультракомпактні розміри і дуже малу вагу (від 1.5 до 3 кг). Через великий ризик перегріву двигуна болгарка 115 мм не підходить для тривалої експлуатації. Але це і не потрібно, так як вона призначена для нескладних і періодичних робіт.

Комфортна робота з інструментом забезпечується за рахунок підтримуваного функціоналу. Наприклад, болгарка 115 мм може мати бічні ручки, які встановлюються з кожної зі сторін. При наявності системи плавного пуску частота обертання кола буде збільшуватися поступово. А це знизить навантаження на двигун, електромережу та виключить ймовірність ривків. Можливість блокування кнопки пуску позбавляє від необхідності утримувати її пальцем і дозволяє більше зосередитися на робочому процесі.

Також в залежності від моделі болгарка 115 мм може мати:

  • регулювання частоти обертання (корисна опція для роботи з різними матеріалами);
  • муфту-запобіжник (миттєво відключає УШМ в разі заклинювання диска);
  • автоматичну стабілізацію обертів (інструмент самостійно підбирає оптимальну частоту обертання).

Але вибирати потрібно тільки найнеобхідніші функції, адже від їх кількості залежить підсумкова ціна УШМ.

Компактні болгарки 115 мм з офіційною гарантією від виробника

Вам потрібна якісна болгарка 115 мм? Тоді вивчайте наш асортимент і вибирайте відповідний для себе інструмент. У нас в каталозі пропонуються болгарки від таких світових брендів як Makita, Bosch, Metabo та ін. Всі моделі є оригінальними, тому, вирішивши купити УШМ 115 мм, ви отримуєте оригінальну продукцію з офіційною гарантією від виробника.

Щоб замовити обрану болгарку, просто оформіть замовлення на сайті в онлайн-режимі. Доставка інструментів здійснюється нами по всій Україні.