Кутові шурупокрути

Кутові шурупокрути

Кутовий шуруповерт – незамінний помічник при роботі в труднодоступних місцях.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Кутові шурупокрути - Поширені запитання

👓 Основне призначення шуруповертів – робота з кріпленням (саморізами), також вони можуть свердлити, але отвори малого діаметра на незначну глибину. Дриль призначений для свердління отворів, але за наявності функцій регулювання обертів і реверсу може використовуватися в якості шуруповерта, такий інструмент так і називається, дриль-шуруповерт.

👓 У цих інструментів подібне призначення, але шуруповерти більш масивні та габаритні, оснащені рукояткою, яка розташовується під кутом до корпусу. Викрутки більш компактні, зазвичай з прямим корпусом. У акумуляторних викруток крутний момент не перевищує 5 Н*м, напруга акумулятора – 3.6 В, у шуруповертів ці параметри значно більші.

👓 Потужність побутових шуруповертів не перевищує 550 Вт, крутний момент – 50 Н*м, максимальний термін гарантії 24 місяці. У професійних моделей ці параметри досягають 701 Вт, 125 Н*м, гарантія на більшість моделей 36 місяців. Побутові шуруповерти призначені для епізодичного короткочасного використання, професійні розраховані на регулярну тривалу експлуатацію.

👓 Розкид цін на шуруповерти пояснюється широтою асортименту – до цієї категорії відносяться інструменти побутового та професійного класу, мережеві та акумуляторні (останні можуть продаватися як в комплекті з акумулятором, так і без нього), з різним функціоналом (прості шуруповерти та дрилі-шуруповерти), різних брендів.

Має легку і компактну конструкцію. З ним можна працювати навіть однією рукою, з комфортом виконуючи потрібні задачі в тих місцях, куди складно підібратися з інструментом стандартної форми.

Ключові особливості кутового шуруповерта

Шуруповерт кутовий комплектується спеціальним редуктором, який встановлюється під різним кутом щодо вала двигуна. За рахунок цього він має дуже компактну Г-подібну форму, що є однією з його ключових фішок.

Працює кутовий шуруповерт тільки від акумулятора, мережевих моделей у продажу немає. І це зрозуміло, адже інструмент повинен бути максимально мобільним і надавати майстру повну свободу дій.

Інші особливості кутового шуруповерта:

  • має ергономічну нековзну ручку з гумовим покриттям;
  • має оптимальний обертовий момент та кількість оборотів для виконання стандартних задач;
  • додатково може мати підсвічування (для роботи в погано освітлених зонах).

Все це дозволяє спокійно загвинчувати і відгвинчувати шурупи, а також свердлити отвори в кутах, вузьких і обмежених просторах, на ділянках з поганим доступом.

Який кутовий шуруповерт купити: практичні рекомендації

Так як кутові шуруповерти відносяться до акумуляторних моделей, то при їх виборі треба в першу чергу дивитися на 2 ключових параметра: ємність і напругу батареї. З першим пунктом все зрозуміло: чим більше ємність – тим довше пропрацює інструмент на одному заряді. Що стосується напруги, то вона варіюється від 3.6 В до 18 В. Для побутових завдань вистачить моделі на 10.8 В.

Потім дивіться і на інші важливі параметри:

  • крутний момент (для простих задач по дому, наприклад, роботи з гіпсокартоном, буде досить показника 5-15 Нм, якщо ж плануєте свердлити отвори – тоді від 20 Нм);
  • кількість обертів (500 об/хв – для закручування болтів і шурупів, від 1200 об/хв – для свердління отворів);
  • тип патрону (найкращим варіантом вважається швидкозажимний).

Що стосується додаткового функціоналу, то він підбирається на ваш розсуд. Тільки не забувайте, що від кількості підтримуваних функцій залежить підсумкова ціна інструменту.

Вибирайте кутовий шуруповерт в інтернет-магазині Kwitka!

У нашому інтернет-магазині ви можете купити кутовий шуруповерт на будь-який бюджет. Вивчайте асортимент, порівнюйте цікаві варіанти і купуйте ту модель, яка підходить за всіма ключовими параметрами. Продаж товарів здійснюється нами по всій Україні, тому ви можете замовити кутовий шуруповерт з доставкою в будь-яке місто країни.