Шурупокрути 20 вольт

Шурупокрути 20 вольт

Шуруповерт 20 Вольт – продуктивний інструмент з високим крутним моментом.

Читати далi
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Шурупокрути 20 вольт - Поширені запитання

👓 Основне призначення шуруповертів – робота з кріпленням (саморізами), також вони можуть свердлити, але отвори малого діаметра на незначну глибину. Дриль призначений для свердління отворів, але за наявності функцій регулювання обертів і реверсу може використовуватися в якості шуруповерта, такий інструмент так і називається, дриль-шуруповерт.

👓 У цих інструментів подібне призначення, але шуруповерти більш масивні та габаритні, оснащені рукояткою, яка розташовується під кутом до корпусу. Викрутки більш компактні, зазвичай з прямим корпусом. У акумуляторних викруток крутний момент не перевищує 5 Н*м, напруга акумулятора – 3.6 В, у шуруповертів ці параметри значно більші.

👓 Потужність побутових шуруповертів не перевищує 550 Вт, крутний момент – 50 Н*м, максимальний термін гарантії 24 місяці. У професійних моделей ці параметри досягають 701 Вт, 125 Н*м, гарантія на більшість моделей 36 місяців. Побутові шуруповерти призначені для епізодичного короткочасного використання, професійні розраховані на регулярну тривалу експлуатацію.

👓 Розкид цін на шуруповерти пояснюється широтою асортименту – до цієї категорії відносяться інструменти побутового та професійного класу, мережеві та акумуляторні (останні можуть продаватися як в комплекті з акумулятором, так і без нього), з різним функціоналом (прості шуруповерти та дрилі-шуруповерти), різних брендів.

Призначений для широкого спектра складних задач. Має ємкий акумулятор, хорошу витривалість та підходить для тривалої експлуатації.

Ключові критерії вибору шуруповерта 20 Вольт

Перед тим як купувати шуруповерт 20В, подумайте, де, як часто і для яких задач плануєте його використовувати. І, звичайно ж, визначтеся з бюджетом на покупку. А потім пройдіться по наступних параметрах, підбираючи оптимальний варіант.

Перший критерій – тип аккумулятора. Він буває 3 видів:

  1. Літій-іонний. Дорогий, але найкращий варіант, так як не має ефекту пам'яті, не схильний до саморозряду і може заряджатися до 3000 разів.
  2. Нікель-металгідридний. Легкий, компактний, екологічний, але боїться мінусових температур.
  3. Нікель-кадмієвий. Не боїться холоду, коштує дешевше Li-Ion аналогів, але схильний до саморозряду.

Далі дивіться на ключові технічні характеристики шуруповерта 20 Вольт:

  • потужність (для простих задач вистачить 500-700 Вт, для складних – від 1000 Вт);
  • крутний момент (для простих задач – 10-12 Нм, для складних – від 20 Нм);
  • частота обертання (для закручування болтів і шурупів – від 500 об/хв, для свердління – від 1000 об/хв).

Наступний критерій – бренд. Експерти рекомендують купувати шуруповерт 20 Вольт від всесвітньо відомих компаній. Наприклад, Bosch, Makita, Metabo та т.д. Вони пропонують широкий асортимент моделей з широкому ціновому діапазоні, тому кожен знайде інструмент на будь-який бюджет.

І останній критерій – додатковий функціонал. Тут вже підбирайте на власний розсуд, так як від кількості опцій залежить кінцева ціна інструменту. Якщо потрібен шуруповерт 20 Вольт для роботи з міцними матеріалами (каменем, цеглою), беріть модель з функцією удару. Якщо плануєте працювати в погано освітленому приміщенні (у гаражі, підвалі, сараї), не зайвим буде підсвічування робочої зони. Корисною буде і функція зворотного ходу, яка дозволяє діставати застрягле свердло.

Також шуруповерт 20V може мати інші цікаві фішки: блокування шпинделя, сигналізатор заряду, захист від перегріву і т.д. Подібні опції не впливають на його функціональність, зате роблять експлуатацію більш зручною та безпечною.

Оригінальні шурупокрути 20В від всесвітньо відомих брендів

Вам потрібен потужний, якісний та надійний шуруповерт 20 Вольт? Можете замовити його в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-яке місто України! У нас пропонується великий вибір моделей від провідних компаній: Bosch (Німеччина), Makita (Японія), Metabo (Німеччина) і т.д. Тому купуючи у нас інструмент від будь-якого бренду, ви отримуєте оригінальну продукцію з офіційною гарантією якості.

Не знаєте, який шуруповерт 20В купити? Це не проблема, адже ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів. Вони вислухають всі побажання, після чого порадять, яку модель можна придбати в вашому випадку.