Віброшліфмашини

Віброшліфмашини

Вібраційна шліфмашина знадобиться домашньому майстру і професійному робітнику.

Читати далi
ПРОМО
Безкоштовна доставка

Makita Віброшліфмашина 190Вт BO3710

Артикул: BO3710
Код: 054770

1 799 грн.

В наявності
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Віброшліфмашини - Поширені запитання

👓 Стрічкову шліфмашину купити варто, якщо буде здійснюватися тільки груба первинна обробка матеріалів. Для більш тонкого шліфування підійде вібраційна, а якщо планується ще й полірувати поверхню – ексцентрикова. Для виконання широкого переліку робіт краще купити кілька шліфмашин різного типу.

👓 Якщо стрічкові та вібраційні шліфмашини призначені для шліфування площин, то прямі шліфмашини купити має сенс для обробки важкодоступних ділянок, вузьких пазів і отворів, зачистки зварних швів.

👓 Багатофункціональні шліфмашини оснащені трикутною (дельтоподібною) платформою. Така форма платформи дозволяє обробляти площини та ребра, внутрішні грані отворів, проникати у кути та важкодоступні місця. Тобто дельташліфмашина поєднує можливості плоскошліфувальної та прямої.

👓 Шліфмашини цього типу оснащені робочим механізмом з обертовою шліфувальною головкою під абразивні круги. Гнучка зміна положень робочого механізму, регулювання швидкості обертання, подовжена телескопічна рукоятка та вбудована система пиловидалення підвищують зручність роботи інструменту.

👓 Ціна шліфмашин варіюється в широкому діапазоні, має значення клас, потужність, тип, бренд, комплектація, функціонал. Бюджетні шліфмашини купити можна за тисячу гривень чи навіть дешевше, а найдорожчі моделі з розширеним функціоналом, підтримкою технології Bluetooth, коштують понад 20 тис. грн.

За допомогою даного агрегату можна виконати сухе шліфування та полірування поверхні з різних матеріалів. Друга назва інструменту — плоскошліфувальна машина (ПШМ).

Вібро шліфмашина: опис і функції інструменту

Вібро шліфмашинка незамінна при виконанні ремонтних і будівельних робіт, використовується при виготовленні меблів і обробці кузова автомобіля. Агрегат має вбудований електродвигун і плоску платформу прямокутної форми, на якій фіксується абразивний матеріал. В процесі роботи вібраційної шліфмашинки платформа виконує зворотно-поступальний рух. В результаті цього закріплений на ній абразив при взаємодії з поверхнею знімає тонкий верхній шар матеріалу.

Основні функції вібраційної шліфмашини:

  • шліфування поверхонь з дерева, пластмаси або металу;
  • видалення шару старого покриття — фарби, іржі, лаку;
  • полірування матеріалів для створення гладкої поверхні.

Вібраційна шліфмашина: основні технічні характеристики

При виборі вібраційної шліфмашинки потрібно враховувати її технічні параметри, щоб забезпечити найкращу обробку поверхні. Вібраційна шліфмашина для дерева, стелі та стін ідеально підходить для обробки рівних поверхонь різної площі.

У ролі абразивного матеріалу найчастіше виступає наждачний папір. Різні моделі пристроїв передбачають кріплення наждачки до підошви за допомогою притискного механізму або липучок. Вибираючи абразив з певним показником зернистості, можна контролювати товщину шару, який знімається з поверхні матеріалу при шліфуванні.

Потужність

По класу вібро шліфмашини діляться на побутові та професійні. Побутова вібро шліфмашинка має потужність до 300 Вт і може використовуватися для дрібних робіт. Професійний агрегат має вищу продуктивність і розміри платформи. Його потужність становить до 600 Вт.

Частота коливань платформи

Цей параметр може становити від 7 тис. до 25 тис. коливань за хвилину, впливаючи на швидкість обробки матеріалу. Низька частота коливань дозволяє використовувати вібраційну шліфмашину для грубої обробки поверхні, а також для шліфування пластмаси. Для фінішної обробки рекомендується вибирати вібро шліфмашинку з високою частотою коливань.

Амплітуда

Даний показник визначається ступенем руху платформи по колу, убік і назад. Амплітуда може становити 2–7 мм. Для грубого шліфування підійде вібраційна шліфмашинка з амплітудою 5–7 мм, а чистову обробку поверхні виконують агрегатом з амплітудою 2–3 мм.

Де купити вібраційну шліфмашину в Україні?

Інтернет-магазин KWITKA пропонує вібраційні шліфмашини від кращих виробників (Bosch, Einhell, Makita). Інструмент можна купити на сайті за вигідною ціною. Пристрої відрізняються високою якістю, мають гарантію та відмінні експлуатаційні характеристики. Зробити замовлення можна онлайн, скориставшись зручною системою фільтрів для вибору потрібної моделі. Доставка вібро шліфмашини виконується по всій Україні.