Стрічкові шліфмашини

Стрічкові шліфмашини

Стрічкова шліфмашина має просту конструкцію, а її використання не викликає труднощів навіть у новачків.

Читати далi
ПРОМО
Безкоштовна доставка
Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)

Стрічкові шліфмашини - Поширені запитання

👓 Стрічкову шліфмашину купити варто, якщо буде здійснюватися тільки груба первинна обробка матеріалів. Для більш тонкого шліфування підійде вібраційна, а якщо планується ще й полірувати поверхню – ексцентрикова. Для виконання широкого переліку робіт краще купити кілька шліфмашин різного типу.

👓 Якщо стрічкові та вібраційні шліфмашини призначені для шліфування площин, то прямі шліфмашини купити має сенс для обробки важкодоступних ділянок, вузьких пазів і отворів, зачистки зварних швів.

👓 Багатофункціональні шліфмашини оснащені трикутною (дельтоподібною) платформою. Така форма платформи дозволяє обробляти площини та ребра, внутрішні грані отворів, проникати у кути та важкодоступні місця. Тобто дельташліфмашина поєднує можливості плоскошліфувальної та прямої.

👓 Шліфмашини цього типу оснащені робочим механізмом з обертовою шліфувальною головкою під абразивні круги. Гнучка зміна положень робочого механізму, регулювання швидкості обертання, подовжена телескопічна рукоятка та вбудована система пиловидалення підвищують зручність роботи інструменту.

👓 Ціна шліфмашин варіюється в широкому діапазоні, має значення клас, потужність, тип, бренд, комплектація, функціонал. Бюджетні шліфмашини купити можна за тисячу гривень чи навіть дешевше, а найдорожчі моделі з розширеним функціоналом, підтримкою технології Bluetooth, коштують понад 20 тис. грн.

Пристрій допомагає досягти ідеально гладкої поверхні дерева, пластмаси або металу.

Стрічкова шліфмашина: опис і сфери використання інструменту

Шліфмашинка стрічкова може працювати від електромережі або отримувати живлення від акумулятора. Основним робочим елементом пристрою є зерниста стрічка з абразиву. В процесі роботи агрегату вона рухається на роликах за принципом конвеєра.

Контактуючи з поверхнею, стрічка знімає верхній шар матеріалу. Стрічкова шліфмашина дозволяє прибрати нерівності на дереві, пластику або металі.

Інструмент призначений для використання в таких цілях:

  • усунення шорсткості на поверхні;
  • видалення іржі, старої фарби;
  • шліфування відкосів, бетонних стін;
  • заточка металевого господарського інвентарю;
  • фінішна обробка заготовок.

Шліфмашинка стрічкова: ключові параметри

Вибираючи, яку стрічкову шліфувальну машину купити, потрібно враховувати технічні характеристики інструменту та його вагу. Компактні моделі дуже легкі, відрізняються високою маневровістю і призначені для побутового використання. Професійні агрегати важать більше, їх рекомендується використовувати для шліфування великих поверхонь.

Потужність

Даний параметр впливає на продуктивність. Стрічкова шліфмашинка з потужністю 600–800 Вт належить до класу побутових інструментів. Професійні агрегати мають потужність від 800 Вт і вище, дозволяючи виконувати шліфування на великих поверхнях. Чим вище потужність, тим довше буде працювати агрегат. Але ціна стрічкової шліфмашини професійного класу вище.

Розміри та матеріал стрічки

Стрічкова шліфмашинка побутового класу зазвичай має стрічку шириною до 75 мм. Моделі професійного класу оснащені стрічкою шириною до 105 мм. У меблевому виробництві можуть використовуватися стрічкові шліфмашини з шириною стрічки до 20 мм — вони ідеально підходять для шліфування дрібних деталей з дерева.

Стрічка агрегату може мати різну зернистість. Стрічкова шліфмашина з дрібнозернистою робочою частиною призначена для фінішного шліфування дерев'яних, металевих і пластикових поверхонь. Грубозернисті стрічки використовуються для чорнової обробки стін у будівництві, а також для усунення значних нерівностей на дереві або іржі на металі.

В Україні можна купити стрічкову шліфмашину зі стрічками з різних матеріалів. Найміцніший абразив — карбід кремнію. Інструмент з такою стрічкою використовується для обробки металевих і пластмасових поверхонь. Для шліфування деревини ідеально підходить керамічний абразив. У деревообробній промисловості використовуються агрегати зі стрічкою з окису алюмінію.

Швидкість руху стрічки

Даний параметр впливає на швидкість обробки поверхні за допомогою стрічкової шліфмашини та може становити від 300 до 2000 обертів за хвилину. Швидкісні моделі мають вузькі стрічки та часто використовуються на виробництві для швидкого шліфування різних поверхонь. Для побутового інструменту буде достатньо показника 300–500 обертів за хвилину.

Де купити стрічкові шліфмашини в Україні?

В інтернет-магазині KWITKA можна купити різні моделі стрічкових шліфмашин, ціна яких залежить від технічних параметрів інструменту. У каталозі представлена високоякісна продукція кращих торгових марок, яка має гарантійний термін служби. Замовити інструмент можна в будь-якому місті України, оформивши доставку на найближчий склад перевізника.