Ексцентрикові шліфмашини

Ексцентрикові шліфмашини

Шліфмашина ексцентрикова — інструмент з круглою робочою частиною, рух якої в процесі роботи нагадує переміщення планет навколо Сонця.

Читати далi
Безкоштовна доставка

2 643 грн.

В наявності
Показано з 1 по 25 з 25 (всього 1 сторінок)

Ексцентрикові шліфмашини - Поширені запитання

👓 Стрічкову шліфмашину купити варто, якщо буде здійснюватися тільки груба первинна обробка матеріалів. Для більш тонкого шліфування підійде вібраційна, а якщо планується ще й полірувати поверхню – ексцентрикова. Для виконання широкого переліку робіт краще купити кілька шліфмашин різного типу.

👓 Якщо стрічкові та вібраційні шліфмашини призначені для шліфування площин, то прямі шліфмашини купити має сенс для обробки важкодоступних ділянок, вузьких пазів і отворів, зачистки зварних швів.

👓 Багатофункціональні шліфмашини оснащені трикутною (дельтоподібною) платформою. Така форма платформи дозволяє обробляти площини та ребра, внутрішні грані отворів, проникати у кути та важкодоступні місця. Тобто дельташліфмашина поєднує можливості плоскошліфувальної та прямої.

👓 Шліфмашини цього типу оснащені робочим механізмом з обертовою шліфувальною головкою під абразивні круги. Гнучка зміна положень робочого механізму, регулювання швидкості обертання, подовжена телескопічна рукоятка та вбудована система пиловидалення підвищують зручність роботи інструменту.

👓 Ціна шліфмашин варіюється в широкому діапазоні, має значення клас, потужність, тип, бренд, комплектація, функціонал. Бюджетні шліфмашини купити можна за тисячу гривень чи навіть дешевше, а найдорожчі моделі з розширеним функціоналом, підтримкою технології Bluetooth, коштують понад 20 тис. грн.

Друга назва виробу — орбітальна шліфмашина. Кожна модель має свої технічні параметри, які впливають на сферу використання інструменту.

Орбітальна шліфмашинка: будова і сфера застосування

Головна робоча частина інструмента — кругла платформа, на якій фіксується диск для шліфування. В процесі роботи ексцентрикової шліфмашини платформа одночасно обертається по колу та рухається в бік, забезпечуючи якісне шліфування та полірування поверхні.

Шліфмашинка орбітальна може використовуватися для обробки рівних поверхонь, а також для шліфування різних деталей вигнутої форми. Інструмент дозволяє підготувати поверхню до фарбування або обробки лаком, ефективно видаляючи нерівності на металі та задирки на дереві.

Електро орбітальна шліфмашина застосовується для обробки дерева, металу, пластику, гіпсокартону. Основні сфери використання інструменту:

  • оздоблювальні будівельні роботи;
  • сервіси ремонту автомобілів;
  • виробництво меблів;
  • декоративне оздоблення різних поверхонь;
  • побутове використання.

Шліфмашина ексцентрикова: ключові параметри інструменту

Різні моделі електричної орбітальної шліфмашинки відрізняються одна від одної технічними характеристиками, можуть працювати від електромережі або від акумулятора. Щоб вибрати продукт, який найкращим чином підійде для конкретного завдання, потрібно враховувати його потужність, розмір і кількість обертів робочої платформи, а також амплітуду її коливань.

Швидкість обертання платформи

Робоча платформа ексцентрикової шліфмашини може здійснювати від 190 до 26 тис. обертів на хвилину. Низька швидкість обертання диска використовується при шліфовці м'яких дерев'яних поверхонь, а також для точної чистової обробки. Груба шліфовка металевої поверхні здійснюється за допомогою орбітальної шліфмашини, у якої платформа робить від 13 тис. обертів на хвилину.

Потужність

Професійні орбітальні шліфмашинки мають потужність до 1000 Вт, мають досить велику вагу і призначені для грубої шліфовки твердих поверхонь. Такі вироби відрізняються найвищою продуктивністю. Для побутового використання найкраще підходять компактні моделі з потужністю 200–400 Вт.

Амплітуда коливань

Даний параметр впливає на тип обробки поверхні та може коливатися в діапазоні від 1 до 6 мм. Для шліфування твердих матеріалів потрібна електро орбітальна шліфмашина з великою амплітудою — вона має високу продуктивність, дозволяючи виконувати грубу обробку поверхні. Для ретельного чистового шліфування використовується інструмент з амплітудою 1–3 мм.

Розмір платформи

Діаметр робочої платформи ексцентрикової шліфмашини впливає на швидкість обробки поверхні різної площі. Для шліфування в місцях з обмеженим вільним простором підійде інструмент з діаметром тарілки 125 мм. При обробці великих поверхонь можна використовувати виріб з платформою діаметром 150 мм, що дозволяє захопити велику площу в процесі роботи.

Де купити ексцентрикову шліфмашину в Україні?

На сайті інтернет-магазину KWITKA можна купити побутову або професійну орбітальну шліфмашину за найкращою ціною. У каталозі продукції представлені вироби від виробників з перевіреною репутацією — BOSCH, MAKITA, EINHELL, METABO, FORTE і багатьох інших.

Весь інструмент має гарантійний термін експлуатації, відрізняється високою якістю. Замовити товар з потрібними технічними параметрами можна за допомогою зручної системи фільтрів. Доставка можлива в будь-яке місто України.