Шліфмашини для стін та стель

Шліфмашини для стін та стель

Шліфмашина для стін і стель: як вибрати

Шліфмашина для стін і стель (затиральна машина для штукатурки, шліфувальна машина для стін і стель) — це електроінструмент, який незамінний при ремонті приміщень будь-якого призначення.

Читати далi
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Шліфмашини для стін та стель - Поширені запитання

👓 Стрічкову шліфмашину купити варто, якщо буде здійснюватися тільки груба первинна обробка матеріалів. Для більш тонкого шліфування підійде вібраційна, а якщо планується ще й полірувати поверхню – ексцентрикова. Для виконання широкого переліку робіт краще купити кілька шліфмашин різного типу.

👓 Якщо стрічкові та вібраційні шліфмашини призначені для шліфування площин, то прямі шліфмашини купити має сенс для обробки важкодоступних ділянок, вузьких пазів і отворів, зачистки зварних швів.

👓 Багатофункціональні шліфмашини оснащені трикутною (дельтоподібною) платформою. Така форма платформи дозволяє обробляти площини та ребра, внутрішні грані отворів, проникати у кути та важкодоступні місця. Тобто дельташліфмашина поєднує можливості плоскошліфувальної та прямої.

👓 Шліфмашини цього типу оснащені робочим механізмом з обертовою шліфувальною головкою під абразивні круги. Гнучка зміна положень робочого механізму, регулювання швидкості обертання, подовжена телескопічна рукоятка та вбудована система пиловидалення підвищують зручність роботи інструменту.

👓 Ціна шліфмашин варіюється в широкому діапазоні, має значення клас, потужність, тип, бренд, комплектація, функціонал. Бюджетні шліфмашини купити можна за тисячу гривень чи навіть дешевше, а найдорожчі моделі з розширеним функціоналом, підтримкою технології Bluetooth, коштують понад 20 тис. грн.

Шліфувальна машина для стін і стель використовується для сухої шліфовки поверхонь з різним покриттям.

Для обробки штукатурки використовується шліфмашина для стін і стель роторного типу, для обробки шпаклівки — шліфувальна машина для стін і стель ексцентрикового (орбітального) або комбінованого (роторно-ексцентрикового, роторно-орбітального) типу.

Шліфувальна машина для стін і стель: на що звернути увагу

Затиральна машина для штукатурки, в першу чергу, вибирається з урахуванням її потужностних параметрів.

Від потужності безпосередньо залежить продуктивність інструменту та його робочий ресурс. Коли затиральна машина повинна використовуватися часто, краще купити інструмент потужністю від 500 Вт.

На продуктивність також впливає діаметр підошви. Так, збільшений діаметр підошви дозволить Вам швидше обробляти поверхні.

Важливою є і система видалення пилу. Шліфмашина для стін і стель забезпечена мішком для збору пилу. Але Ви також можете підключити обладнання до будівельного пилососа, який всмоктує весь пил під час роботи.

Електромотор може бути встановлений безпосередньо над підошвою або на рукояті. У першому випадку обертальна енергія передається прямим приводом, у другому — через гнучкий вал.

Шліфмашина для стін і стель обладнана подовженою ручкою, ось чому професіонали називають дане обладнання «жирафа». Довжина ручки буває фіксованою або регульованою (телескопічна рукоять). Так, затиральна машина для штукатурки дозволить Вам комфортно обробляти високі стіни та стелю.

Затиральна машина для штукатурки: підбір

Шліфувальна машина для стін і стель вибирається, виходячи з типів передбачуваних робіт та частоти використання обладнання. Для рідкого використання в побуті цілком підходять бюджетні моделі, професіонали не економлять на подібному обладнанні та вибирають високопродуктивну потужну техніку відомих брендів.

Затиральна машина для штукатурки також підбирається з урахуванням таких додаткових параметрів, як тип живлення, амплітуда коливань, швидкість обертання валу, вага.

Важливою є наявність додаткового функціоналу, наприклад, мішок, роз'єм для підключення пилососа, система регулювання обертів валу, додаткова ручка, датчик натискання, система обмеження пускового струму і так далі.

Залежно від моделі, шліфмашина для стін і стель може працювати від акумуляторних батарей (АКБ), мережі або на стиснутому повітрі (пневматична затиральна машина для штукатурки). Пневматична шліфувальна машина для стін і стель застосовується на різних виробництвах, для її роботи потрібен компресор або балони з стиснутим повітрям. Таке обладнання використовується на СТО, в меблевих цехах і так далі.

Шліфмашина для стін і стель відрізняється малою вагою, має невелику кількість рухомих елементів.

Для чорнової обробки підходить затиральна машина для штукатурки, яка працює на підвищених обертах, для чистової — шліфувальна машина для стін і стель з малими обертами валу.

Коливальна амплітуда підошви безпосередньо впливає на якість обробки.