Шліфмашини Metabo

Шліфмашини Metabo

Шліфмашини Metabo – якісні та надійні інструменти від провідної німецької компанії.

Читати далi
ПРОМО
Безкоштовна доставка

Metabo Пряма шліфмашина 710 Вт GE 710 Plus

Артикул: 600616000
Код: 080069

4 799 грн.

В наявності
ПРОМО
Безкоштовна доставка
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Шліфмашини Metabo - Поширені запитання

👓 Стрічкову шліфмашину купити варто, якщо буде здійснюватися тільки груба первинна обробка матеріалів. Для більш тонкого шліфування підійде вібраційна, а якщо планується ще й полірувати поверхню – ексцентрикова. Для виконання широкого переліку робіт краще купити кілька шліфмашин різного типу.

👓 Якщо стрічкові та вібраційні шліфмашини призначені для шліфування площин, то прямі шліфмашини купити має сенс для обробки важкодоступних ділянок, вузьких пазів і отворів, зачистки зварних швів.

👓 Багатофункціональні шліфмашини оснащені трикутною (дельтоподібною) платформою. Така форма платформи дозволяє обробляти площини та ребра, внутрішні грані отворів, проникати у кути та важкодоступні місця. Тобто дельташліфмашина поєднує можливості плоскошліфувальної та прямої.

👓 Шліфмашини цього типу оснащені робочим механізмом з обертовою шліфувальною головкою під абразивні круги. Гнучка зміна положень робочого механізму, регулювання швидкості обертання, подовжена телескопічна рукоятка та вбудована система пиловидалення підвищують зручність роботи інструменту.

👓 Ціна шліфмашин варіюється в широкому діапазоні, має значення клас, потужність, тип, бренд, комплектація, функціонал. Бюджетні шліфмашини купити можна за тисячу гривень чи навіть дешевше, а найдорожчі моделі з розширеним функціоналом, підтримкою технології Bluetooth, коштують понад 20 тис. грн.

Призначені для оздоблювальних робіт: зачистки, полірування, шліфування. Відрізняються універсальністю і підходять для роботи з деревом, металом, пластиком та іншими матеріалами.

Основні різновиди шліфмашин Metabo та їх особливості

Вибираючи, яку шліфмашину Metabo купити, відразу визначте для себе два моменти. Перший – для яких задач плануєте її використовувати. Другий – який бюджет готові виділити на її покупку. Потім вивчайте асортимент нашого інтернет-магазину і підбирайте для себе підходящу модель.

Залежно від конструктивних особливостей розрізняють 5 основних видів:

  • Стрічкова шліфмашина Метабо. Підходить для роботи з великими і плоскими поверхнями. Здатна обробляти дерево, пластмасу, метал. Призначена для первинної грубої обробки поверхонь: обдирання, зняття старого слою фарби/лаку і т.д.
  • Вібраційна шліфмашинка Metabo. Підходить для полірування дерева, металу, каменю. Застосовується для остаточної (фінішної) обробки поверхонь.
  • Ексцентрикова шліфмашина Metabo. Підходить для роботи з плоскими і рельєфними поверхнями. Може використовуватися для грубої і тонкої обробки (в залежності від робочого полотна і продуктивності).
  • Пряма шліфмашина Metabo. Має компактні габарити і малу вага (з нею можна навіть працювати однією рукою). Підходить для обробки поверхонь у важкодоступних місцях.

Також в асортименті виробника є дельта шліфувальні машини Metabo. Вони використовуються для реставрації віконних рам, пластин жалюзі, старих меблів. За принципом роботи схожі з вібраційними моделями, але на відміну від них мають особливу форму і підходять для обробки поверхонь в вузьких місцях.

Крім цього, всі шліфувальні машинки Metabo відрізняються по класу. За даним параметром вони бувають двох видів:

  • побутові;
  • професійні.

Перші призначені для періодичної експлуатації в домашніх умовах, другі – для регулярного застосування на будівельних об'єктах.

За типом живлення шліфувальні машини Metabo теж бувають 2 видів: мережеві та акумуляторні. Перші працюють від розетки, другі – від акумулятора. Останні надають більше свободи, так як не обмежені довжиною шнура.

Великий вибір шліфмашин Metabo в Kwitka

Хочете придбати шліфувальну машину Metabo? Тоді вивчайте наш асортимент і замовляйте відповідний для себе варіант. Для економії часу рекомендуємо скористатися набором фільтрів і впорядкувати каталог за певними параметрами. Наприклад, якщо вам потрібна акумуляторна шліфмашина Metabo – поставте галочку в конкретному пункті фільтра, і в каталозі відобразяться тільки моделі даного типу. Далі залишиться лише порівняти характеристики, ціни та оформити покупку на сайті.

Продаж шліфмашин Metabo здійснюється нами по всій Україні, тому ви можете замовити обрану модель з доставкою в будь-яке місто країни. Якщо ж з вибором виникнуть труднощі – проконсультуйтеся з нашими менеджерами по телефону, вони підкажуть, яку шліфувальну машину можна придбати в вашому випадку.