Акумуляторні шліфувальні машини

Акумуляторні шліфувальні машини

Акумуляторна шліфмашина застосовується для роботи на об'єктах, де немає доступу до електрики.

Читати далi
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Акумуляторні шліфувальні машини - Поширені запитання

👓 Стрічкову шліфмашину купити варто, якщо буде здійснюватися тільки груба первинна обробка матеріалів. Для більш тонкого шліфування підійде вібраційна, а якщо планується ще й полірувати поверхню – ексцентрикова. Для виконання широкого переліку робіт краще купити кілька шліфмашин різного типу.

👓 Якщо стрічкові та вібраційні шліфмашини призначені для шліфування площин, то прямі шліфмашини купити має сенс для обробки важкодоступних ділянок, вузьких пазів і отворів, зачистки зварних швів.

👓 Багатофункціональні шліфмашини оснащені трикутною (дельтоподібною) платформою. Така форма платформи дозволяє обробляти площини та ребра, внутрішні грані отворів, проникати у кути та важкодоступні місця. Тобто дельташліфмашина поєднує можливості плоскошліфувальної та прямої.

👓 Шліфмашини цього типу оснащені робочим механізмом з обертовою шліфувальною головкою під абразивні круги. Гнучка зміна положень робочого механізму, регулювання швидкості обертання, подовжена телескопічна рукоятка та вбудована система пиловидалення підвищують зручність роботи інструменту.

👓 Ціна шліфмашин варіюється в широкому діапазоні, має значення клас, потужність, тип, бренд, комплектація, функціонал. Бюджетні шліфмашини купити можна за тисячу гривень чи навіть дешевше, а найдорожчі моделі з розширеним функціоналом, підтримкою технології Bluetooth, коштують понад 20 тис. грн.

Призначена для полірування і шліфування деревини, пластику, металу та інших матеріалів. За рахунок автономності та відсутності кабелю не обмежує пересування оператора і дозволяє працювати у важкодоступних місцях.

Ключові критерії вибору акумуляторної шліфувальної машини

Так як функціонує шліфмашина на акумуляторі, то саме він і є її ключовим елементом. Відповідно, при її виборі треба дивитися на його основні характеристики. Всього їх 3:

  1. Тип акумулятору. Нікель-кадмієвий витримує низькі температури і відрізняється доступною вартістю, але має ефект пам'яті. Літій-іонний ж має високу ємність, невелику вага і позбавлений ефекту пам'яті. З цієї причини саме Li-Ion батарея зустрічається майже у всіх акумуляторних шліфмашинах.
  2. Ємність. Від неї залежить, скільки часу пропрацює інструмент на одному заряді. Зрозуміло, що чим більше ємність – тим краще, але і тим дорожче буде коштувати акумуляторна шліфмашина. Також від цього збільшується і вага інструменту, тому вибирайте з розумом.
  3. Напруга батареї. Від неї залежить тривалість роботи акумуляторної шліфмашини при тривалому навантаженні. Найбільш поширені параметри – 7.2, 10.8, 14.4 В.

Далі слід визначитися з конструкцією інструмента. Залежно від цього параметра акумуляторна шліфмашинка буває наступних видів:

  • стрічкова (підходить для первинної грубої обробки великих і плоских поверхонь з дерева, пластмаси, металу);
  • вібраційна (для фінішної обробки матеріалів);
  • ексцентрикова (для грубої і тонкої обробки плоских і рельєфних поверхонь);
  • пряма (для роботи у важкодоступних місцях).

Підбирати тип інструменту потрібно з урахуванням задач, які ви плануєте виконувати.

Додаткові критерії вибору акумуляторної шліфувальної машини

Також при виборі акумуляторної шліфмашини дивіться на:

  • вагу (вона варіюється від 0.5 до 3.5 кг);
  • частоту обертання шпинделя (чим вище показник, тим швидше виконується робота);
  • бренд (рекомендується брати моделі від відомих компаній – Bosch, Makita і т.д.).

І не забувайте дивитися на функціонал інструменту. Залежно від моделі шліфмашинка на акумуляторі може підтримувати різні функції: фіксацію пускової кнопки, регулювання швидкості і т.д. Але вибирайте тільки найнеобхідніші опції, так як від їх кількості залежить підсумкова ціна інструменту.

Широкий асортимент акумуляторних шлифмашин в Kwitka

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити акумуляторні шліфмашини як для побутових, так і для професійних завдань. У каталозі зібрані оригінальні моделі від Bosch, Greenworks та інших відомих брендів, так що вивчайте наш асортимент і замовляйте відповідний для себе варіант. Вибір в магазині величезний, тому у нас знайдеться будь-яка акумуляторна шліфувальна машина: пряма, стрічкова, орбітальна і т.д.

Працює наша компанія по всій Україні, так що ми приймаємо замовлення з усіх міст України. Якщо ж не можете визначитися, яку модель краще купити – звертайтеся за допомогою до наших менеджерів, вони допоможуть з вибором підходящої акумуляторної шліфмашини.